مصدومیت رابرت دنیرو در حین فیلمبرداری فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

مصدومیت رابرت دنیرو در حین فیلمبرداری فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

رابرت دنیرو بازیگر با سابقه و پیشکسوت هالیوود پس از این که یکی از پاهایش در حین فیلمبرداری در اوکلاهاما مصدوم شد به خانه‌اش در نیویورک بازگشت. دنیرو در حال فیلمبرداری فیلم جدید با نام Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی بود که این حادثه ناگوار برای او اتفاق افتاد.

خبرها مصدومیت رابرت دنیرو را تایید کرده‌اند اما میزان مصدومیت این هنرپیشه سرشناس هنوز به طور کامل مشخص نشده است. گفته می‌شود این مصدومیت در زمان حضور او در صحنه و فیلمبرداری اتفاق نیفتاده و رابرت دنیرو در حال انجام کار دیگری غیر از فیلمبرداری بوده که مصدوم شده است.

سخنگوی دنیرو، استن روزنفیلد تاکید کرد که این مصدومیت از ناحیه چهار سر ران دنیرو است. او در این باره گفت: «رابرت دنیرو در خانه خود در اوکلاهاما بخاطر فیلمبرداری فیلم جدید مارتین اسکورسیزی بود که این اتفاق‌ها که مصدومیت چهار سر ران برای او رقم خورد. وی هم اکنون در نیویورک تحت درمان قرار دارد.» او ادامه می‌دهد: «این مصدومیت تاثیری در تولید فیلم نخواهد داشت چرا که تا سه هفته دیگر قرار نبود جلوی دوربین قرار بگیرد.»

از بازیگران این فیلم می‌توان به لئوناردو دیکاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز، لیلی گلدستون و تنتو کاردینال اشاره کرد. فیلم به تهیه کنندگی شرکت اپل بوده و بر مبنای رمان پرفروش دیوید گران با نام Killers of the Flower Moon می‌باشد. فیلم در دهه ۱۹۲۰ و ایالت اوکلاهاما جریان داشته و به قتل‌های سریالی سرخپوستان منطقه اوسیج می‌پردازد. مردم اوسیج در آن زمان به وسیله نفت توانسته بودند به ثروت خیلی خوبی دست پیدا کنند.

لئوناردو دیکاپریو که مانند رابرت دنیرو سابقه طولانی کار با مارتین اسکورسیزی را به همراه دارد در این فیلم حضور خواهد داشت و نقش ارنست بورخارت را بازی خواهد کرد. بورخارت برادرزاده یک دامدار با قدرت است. لیلی پلمونز نیز در نقش همسر ارنست بورخارت به ایفای نقش خواهد پرداخت.

بیشتر بخوانید:

مارتین اسکورسیزی فیلمبرداری فیلم جدیدش را شروع کرد

حمله مجدد مسعود فراستی به کیارستمی، اسکورسیزی و کمدی‌های پرفروش

منبع: variety
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود