آیا می دانستید گوش دادن به موسیقی هوی متال مفید است؟

آیا می دانستید گوش دادن به موسیقی هوی متال مفید است؟

پاپ محبوب ترین ژانر موسیقی است و در مقابل، موسیقی هوی متال سلیقه ی هر کسی نیست. خیلی ها تصور می کنند این نوع موسیقی می تواند باعث پرخاشگر شدن افراد شود و اثر بدی بر آن ها داشته باشد. اما دانشمندان می گویند اتفاقاً گوش دادن به موسیقی هوی متال برای ما مفید است.

در ادامه به فواید گوش دادن به موسیقی هوی متال خواهیم پرداخت.

دوای خشم

عصبانی هستید؟ موسیقی هوی متال گوش دهید. تحقیقات نشان داده این نوع موسیقی به افراد کمک می کند با خشم و غم خود مواجه شوند. گوش دادن به موسیقی هوی متال اضطراب را هم کم می کند و باعث می شود بیشتر احساس مثبتی پیدا کنید. این موسیقی با احساس تان متناسب است و به همین دلیل است که کمک می کند از پس آن بربیایید.

نگرانی بی نگرانی

طبق تحقیقات، هوی متال یکی از آرامش بخش ترین انواع موسیقی است. در حقیقت، از جهت اثربخشی در کاهش اضطراب مقام دوم را دارد. گوش دادن به این نوع موسیقی باعث کاهش فشار خون و ضربان قلب می شود.

برای شخصیت تان هم مفید است

عوامل زیادی در شکل گیری شخصیت ما مؤثرند و موسیقی یکی از آن ها است. پژوهش های می گوید گوش دادن به موسیقی هوی متال باعث می شود از تجربه های جدید بیشتر استقبال کنید و زاویه ی آن ها با قدرت حاکم را بیشتر می سازد.

اثرش را چطور بیشتر کنیم

حالا می دانید که گوش دادن به موسیقی هوی متال تا چه حد می تواند مفید باشد اما اگر در کنسرتش شرکت کنید می توانید اثرش را دوچندان هم کنید. دانشمندان می گویند شرکت در چنین رویدادهایی به طور مرتب به طولانی شدن عمرمان کمک می کند. رویدادهای زنده سلامت و شادی مان را هم بیشتر می کنند.

 

بیشتر بخوانیم:

۱۰ واقعیت جالب و شنیدنی در مورد گروه موسیقی «متالیکا» که احتمالاً از آن ها بی خبر بودید

۱۰ بازیگر معروف هالیوودی که در عرصه موسیقی نیز بسیار بااستعداد و موفق هستند

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود