لحظه دلهره آور تلاش آزارگر جنسی برای دزدیدن دختربچه + ویدئو

لحظه دلهره آور تلاش آزارگر جنسی برای دزدیدن دختربچه + ویدئو

دوربین های مداربسته لحظه ی دلهره آور تلاش یک مرد مسلح به چاقو برای ربودن دختربچه ای ۱۱ ساله در در ایستگاه اتوبوسی در ایالت فلوریدای آمریکا در ماه گذشته را ثبت کرده اند.

تصاویر دوربین های مداربسته، این دختربچه را که آلیسا بونال نام دارد در حالی که به تنهایی روی یک زمین چمن کاری شده نشسته و منتظر رسیدن اتوبوس است نشان می دهد. چند لحظه بعد، خودروی شاسی بلند سفید رنگی در آنجا ترمز می کند و مردی از آن به بیرون می پرد و با چاقو به سمت دختربچه می دود.

آلیسا وحشت زده کیفش را برمی دارد و سعی می کند در جهت مخالف بدود، اما مرد موفق می شود بازویش را بگیرد و شروع به کشیدن او به سمت خودرو می کند.

آلیسا شروع به لگد زدن و مشت زدن به مرد می کند و آنقدر به این کار ادامه می دهد تا مرد روی زمین می افتد و دستانش از هم باز می شود. سپس آلیسا کیفش را چنگ می زند و در حالی که مرد به سرعت به طرف ماشین برمی گردد، با سرعت می دود و از آنجا دور می شود.

همان روز پس از تحقیقات گسترده، مرد ۳۰ ساله ای به نام جرد پل در همین رابطه دستگیر شد.

پلیس می گوید آن ها به این دلیل موفق شدند پل را گیر بیاندازند که آلیسا اسلایم آبی رنگی که در حال بازی با آن بود را هنگام حمله ی مرد به سمت او پرت کرده بود.

آلیسا در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: «توانستم اسلایم را روی بازو و کمی هم ساعدش بپاشم. می دانستم که اگر پلیس پیدایش کند این احتمالاً مدرک بهتری می شود.» به گفته ی آلیسا او از سریال تلویزیونی محبوبش «نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه» (Law & Order: Special Victims Unit) درباره ی جمع آوری مدارک و شواهد یاد گرفته بود.

پلیس می گوید آلیسا به آن ها گفت همین مرد دو هفته قبل از آن نیز در همان ایستگاه اتوبوس به سمتش آمده بود. به گفته ی آلیسا، مرد با او به زبان اسپانیایی صحبت کرده و او را معذب کرده بود.

بعد از آنکه آلیسا درباره ی این اتفاق به معلم ها و والدینش خبر می دهد، مادرش دیگر هر روز او را تا ایستگاه اتوبوس می برد. روز حادثه برای اولین بار طی ۲ هفته ی گذشته بود که مادر آلیسا نتوانسته بود دخترش را همراهی کند.

مادر آلیسا در مصاحبه ی تلویزیونی خود گفت: «اولین چیزی که گفت این بود که “یک نفر سعی داشت مرا بدزدد. گلویم را گرفته بود و چاقو داشت.” بعدش گفت “مامان مجبور شدم یک جور مدرک باقی بگذارم، مثل سریال نظم و قانون”. همه ی قسمت های این سریال را دیده ایم. آلیسا باهوش و حاضر جواب است.»

مادر آلیسا گفت حال دخترش خوب است و کاملاً متوجه نیست که اگر موفق به فرار نشده بود چه اتفاقی ممکن بود رخ دهد.

او در مصاحبه ی خود گفت: «اگر او را دزدیده بودند برای همیشه از دستش می دادم.»

جرد پل متهم به تلاش برای ربودن یک کودک زیر ۱۳ سال و حمله ی شدید با اسلحه است. او مجرمی سابقه دار است و سابقه ی آزار جنسی یک کودک را دارد.

پلیس می گوید اگر این دختربچه ی ۱۱ ساله مبارزه و تلاش نمی کرد، این حادثه می توانست پایان هولناکی داشته باشد.

ماریشکا هارگیتی، یکی از بازیگران سریال «نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه» پس از این اتفاق با انتشار پستی در اینستاگرام خود به تمجید و تحسین این دختربچه پرداخت.

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • امیدم خرداد ۲۸, ۱۴۰۰

    لطفاً اگه فرزند دارین اونو با دفاع شخصی آشنا کنید و استقلال رو از همون سنین ابتدایی بهش یاد بدید و کمتر متکی بودن به دیگری یا خودتون .