اینستاگردی: از سوتی بزرگ گلزار وسط مسابقه تا کتک خوردن بهنوش بختیاری

اینستاگردی: از سوتی بزرگ گلزار وسط مسابقه تا کتک خوردن بهنوش بختیاری

اینستاگردی اولین چهارشنبه خرداد را با سوتی محمدرضا گلزار وسط اجرای مسابقه «هفت خوان» شروع می‌کنیم و بعد از آن به ماجرای کتک خوردن بهنوش بختیاری توسط مردم میبد می‌پردازیم. این گزارش مروری بر اعتراضات هنرمندان به قطعی برق و تیزرهای تبلیغاتی و پشت صحنه‌های فیلم‌هایی دارید که بعضی بازیگران در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده‌اند.

محمدرضا گلزار در مسابقه این هفته «هفت خوان» میزبان علیرضا طلیسچی بود که حین برنامه اتفاق خنده داری افتاد. شرکت کننده تصمیم داشت که با استفاده از گزینه تماس تلفنی از دوست خود که در آن طرف خط بود برای پاسخ دادن به سؤال مسابقه کمک بگیرد. اما، عوامل برنامه در حالی ساعت دوازده و نیم نیمه شب است با شماره‌ای اشتباهی تماس گرفتند.

بهنوش بختیاری

شرکت کننده برنامه با شنیدن صدای شخصی که پشت خط بود از همان ابتدا متوجه شد که این تماس اشتباهی است، اما گلزار با اصرار دوبار خود را معرفی کرد. شهروندی که پشت خط بود گویا خواب بود و از آقای گلزار خواست تا مزاحم او نشود و به او گفت: «ساعت دوازده و خورده‌ای شبه، مزاحم نشو آقا». گلزار در آخر از این شهروند معذرت خواهی کرد و تماس تلفنی را قطع کرد. این کلیپ خنده‌دار را می‌توانید در زیر تماشا کنید.

دیروز شایعه‌ای مبنی بر کتک خوردن بهنوش بختیاری در میبد یزد در فضای مجازی منتشر شد. در این شایعه گفته شده بود که مردم میبد به خاطر پوشش نامناسب بهنوش بختیاری که در حال ضبط فیلم در میبد بودند، او را مورد ضرب و جرح قرار دادند. اما، امروز صبح این بازیگر فیلمی از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

بهنوش بختیاری در این فیلم می‌گوید که او اصلاً در یزد نیست و در حال فیلم‌برداری برای یک فیلم در جنوب تهران است. او که در این فیلم صحیح و سالم به نظر می‌رسد این شایعه را رد کرد و تأکید داشت که مردم یزد بسیار دوست داشتنی و مهمان نواز هستند و بارها او را به یزد دعوت کرده‌اند؛ او اضافه کرد که حتی عروس خانواده‌شان نیز یزدی است. او ساعاتی قبل این فیلم را از صفحه‌اش پاک کرد و به جای آن نوشته‌ای را منتشر کرد.

بهنوش بختیاری

این خانم بازیگر برای تأکید بیشتر این موضوع را چندین بار در استوری اینستاگرامش منتشر کرد و هرگونه خبر مبنی بر بدرفتاری مردم میبد با او را کذب محض اعلام کرد.

در برنامه «شب آهنگی» شب گذشته، حامد آهنگی میزبان خداداد عزیزی بود. او در این برنامه اینترنتی از خداداد عزیزی می‌خواهد که خراسانی برقصد. اما او از این کار امتناع می‌کند و می‌گوید: «رقص برای خانوماست. تو مگه محمد خردادیانی؟ مرد چجوری برقصه با این هیکل قناصش؟»

اما، حامد آهنگی اصرار داشت که درست است که آقای م.خ زنانه می رقصد، اما مردها هم می‌توانند مردانه برقصند و شروع به رقصیدن می‌کند.

قطعی گسترده برق باعث واکنش بسیاری از هنرمندان شد که این اعتراض خود را در قالب پست و استوری بیان کردند.

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) با انتشار پستی از حال بد مادر خود گفت که به خاطر قطعی برق مجبور شد ۴۵ پله را با عذاب و سختی به وسیله واکر پایین رود تا به وقت دکترش برسد. او در ادامه نوشت: «خدا رو خوش میاد وسایل مردم بسوزه و هیچکسی هم جوابگو نباشه؟ لطفا به داد مردم برسید نه اینکه دادشون رو دربیارید.»

بهنوش بختیاری

شهره سلطانی نیز فیلمی از مادر خود که به کمک اکسیژن تنفس می‌کند، در صفحه اینستاگرامش پست کرد. او در زیر این پست نوشت که تا شب چندین بار برق منزلشان قطع شده است و با هر بار قطع شدن برق، نفس مادر او هم قطع می‌شود.

بهنوش بختیاری

اما واکنش شقایق دهقان به قطعی برق کمی تندتر بود. او در پستش نوشت: «صبح که بیدار شدم با خودم گفتم: وای! خدارو شکر الان برقا رفته. بعد از ظهر خیلی تو خونه کار داشتم درست مثل یه احمقی که ناخودآگاهِ بیچاره اش وادارش میکنه توی افتضاح‌ترین شرایط هم نیمه پر یه لیوان شکسته رو ببینه! درست مثل یه بنده‌ی خوبِ تو سری خورِ شکرگزار ولی نعمت. درست مثل یه شهروندِ عادت کرده به نداشتن بدیهی‌ترین حقوق شهروندیش! همینقدر بدبخت، همینقدر حقیر… جونم براتون بگه.. برق دوباره رفت..».

بهنوش بختیاری هم به این موضوع طعنه‌ای زد و در استوری اش نوشت: «یه خبر خوب، از امروز دیگه برق نمی ره.. قراره روزی دو ساعت بیاد..»

در این هفته چندین بازیگر عکس‌هایی از پدر و مادرشان در صفحه خود منتشر کردند که نوید محمدزاده و فرشته حسینی در صدر آن هستند. این دو حتی در پست گذاشتن هم مثل هم عمل می‌کنند.

فرشته حسینی عکسی از بچگی‌های خود به همراه مادر و خواهرش پست کرد و زیر آن نوشت: «مامان کاش تصویرهای بیشتری از اون زمآن‌هارو یادم بیاد».

بهنوش بختیاری

نوید محمد زاده نیز عکسی از خودش با پدر و مادرش منتشر کرد. محسن تنابنده نیز با کنایه به ماجرای بابک خرمدین در زیر این پست نوشت: «هرچی پدر و مادرت گفت فقط بگو چشم، اوضاع وخیمه».

 

مردم به این کامنت محسن تنابنده واکنش‌های زیادی نشان دادند؛ عده‌ای از این کامنت ناراحت شده بودند که نباید با این فاجعه شوخی کرد و عده‌ای دیگر نیز به این حرف خندیده بودند.

بهنوش بختیاری

نوید محمدزاده سوم خرداد نیز به مناسب آزاد شدن خرمشهر پستی منتشر کرد و نوشت: «خرمشهر آزاد شد اما آباد نشد».

آتیلا پسیانی عکسی سیاه و سفید از دوران کودکی خود با مادرش پست کرد و در این پست برای مادرش ابراز دلتنگی کرد. او که انگار سری به آلبوم‌های قدیمی خانوادگی زده بود، در پست بعدی  عکسی از خود و نوه خاله‌اش منتشر کرد و در زیر آن نوشت: «اولین سلفی جهان، سال ۱۳۴۶».

بهنوش بختیاری

کمند امیرسلیمانی نیز در یک پست عکس خود و مادرش را منتشر کرد و تولد او را تبریک گفت.

مهناز افشار یک عکس مادر و دختری در صفحه‌اش گذاشت و تولد دخترش را تبریک گفت و از او خواست که در زندگی همیشه تلاش کند و قوی و خوب و انسان بماند.

بهنوش بختیاری

در چند روز اخیر عکسی از باران کوثری با گریم متفاوت و سنگین برای بازی در فیلم ملکه گدایان منتشر شده است که در این عکس او را برای نقش یک پیرزن گریم کرده‌اند.

بهنوش بختیاری

فیلم‌ها و عکس‌های تولد احمدرضا عابدازده به همراه خانواده و دوستانش نیز از دیروز صدر خبرهای اینستاگرام بوده است؛ او هم در استوری هایش از افراد مختلفی که تولد او را جشن گرفتند تشکر کرده است.

حالا نگاهی بیندازیم به تیزرهای تبلیغاتی فیلم‌ها و پشت صحنه‌هایی که بعضی از بازیگران از فیلم‌های در حال ساخت منتشر کرده‌اند. کارگردان‌های ایرانی به تازگی وارد ژانر وحشت شده‌اند که ازجمله آن‌ها مهدی آقاجانی و میلاد جرموز است.

محسن کیایی، لیندا کیانی و محمد بحرانی در صفحه خود تیزری از سریال ترسناک «آنها» به تهیه کنندگی پرویز پرستویی را در صفحه خود منتشر کردند. تیزر این سریال که به ترس و خرافات ایرانی اشاره می‌کند (مثل این دیالوگ که همه چیز از سروصدای یخچال و درودیوار شد) ظاهراً ترسناک به نظر می‌رسد. فردا ۶ خرداد این سریال از پلتفرم فیلم نت پخش می‌شود و باید دید که آیا به اندازه تیزرش ترسناک هست یا نه.

بهنوش بختیاری

لیندا کیانی در پستی دیگر از فیلم کوتاه «زاگزونگ» خبر داد که در جشنواره بین المللی Figari Film Fest ایتالیا منتخب بخش ویدیویی شد.

بهنوش بختیاری

مهتاب کرامتی و لیندا کیانی اولین تیزر فیلم سینمایی «صحنه زنی» را به نویسندگی و کارگردانی علیرضا صمدی در صفحه‌شان منتشر کردند.

ترانه علیدوستی نیز پشت صحنه‌ای از فیلم «تفریق» به همراه مرتضی نجفی و مانی حقیقی منتشر کرد.

بهنوش بختیاری

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۵ نظر

ورود

 • F خرداد ۶, ۱۴۰۰

  من خودم توی یزد زندگی میکنم. هیچ از یزدیها بعید نیست. جانماز آب میکشن اما بیشترین آمار خیانت مال یزده. ریاکارن

 • D خرداد ۶, ۱۴۰۰

  من خودم توی یزد زندگی میکنم. هیچ از یزدیها بعید نیست. جانماز آب میکشن اما بیشترین آمار خیانت مال یزده. ریاکارن

  • ابراهیم خرداد ۶, ۱۴۰۰

   کاربرمحترم تمامی مواردی که ذکرکردی توهمه جای مملکت اتفاق میفته خواهشااینجورادبیات باعث تفرقه بین قومیتهامیشه ومثل گذشته که سیدکریم ساخته بودن ولهجه هاوگویشهای قومیتی را مسخره میکردتمام ایران راعشقه بدی وخوبی درهرجاهست

  • مریم خرداد ۶, ۱۴۰۰

   سلام درسته که میگید همه جا خوب و بد داره ولی یه سری خصوصیات شاخص وجود داره که هر قوم و ملیتی به اون صفت متصف هستند مثلا میگن خوزستانیا اکثرا خونگرمن که صد البته اینجوری و یا اینکه نقاط سردسیر مردمانشون یخن و زیاد نمیجوشن و یا اینکه مثلا لرها ……?

   • علی خرداد ۷, ۱۴۰۰

    کی گفته که مردم جا های سرد سیر مردمش یخ و خشکن اصلا اینجوری نیست و خیلی هم خون گرم هستم. من نمیدونم که شما اهل کجا هستید ولی به هر حال هر جایی یه ویژگی هایی داره که من نمیدونم پس شما هم وقتی که ویژگی محل زندگی ما رو نمیدونید الکی نظر ندید.راستی در مورد لر ها چی میخواستی بگی؟؟

 • مهری خرداد ۶, ۱۴۰۰

  دقیقا همه جا خوب و بد داره !!

  • عسل خرداد ۸, ۱۴۰۰

   واقعا چقد بعضیاتون راحت بدوبیراه میگین راجب یه شهر دیگه آدمای دیگه خیانت همه گندی رو عادی سازی کردین متاسفم براتون

 • R خرداد ۷, ۱۴۰۰

  ازحرف زدن و شئوناتت پیداست ک چجور ادمی هستی خواهشا دیگه درباره یزد ویزدی نظر نده.. همه میدونن ک یزدیا چقدر نجیب وبااصالتن.. حتی منی ک تو شهر یزد نیستم ارزومه ی دوست یزدی داشته باشم ازبس خوبن

  • محمد خرداد ۷, ۱۴۰۰

   چه قشنگ یزدیارو شناختی ولی تا حالا دوستی یزدی نداشتی؟ عزیزم شما یزدی هستی ما قبول داریم شما خوبید ولی نیازی نیست اینجوری خودتو جابقیه جابزنی ?

 • سروش خرداد ۷, ۱۴۰۰

  من شنیدم یزدیها گربه میخورن…!!! نمی‌دونم درسته یانه؟

  • عسل خرداد ۸, ۱۴۰۰

   خودت گربه میخوری همه دوروبریات

  • رها خرداد ۸, ۱۴۰۰

   خداشفات بده??

   باعقل خودت جور درمیاد کسی گربه بخوره؟؟؟؟!!
   وااا

 • تانی خرداد ۷, ۱۴۰۰

  چ اخبار مزخرفی داره اینستا شتتت