یوتیوب روزیاتو: ۱۰ لژیونر پرافتخار ایرانی در دنیای فوتبال [تماشا کنید]

یوتیوب روزیاتو: ۱۰ لژیونر پرافتخار ایرانی در دنیای فوتبال [تماشا کنید]

تیم ملی فوتبال کشورمان گرچه در رنکینگ جهانی جایگاه چندان بالایی ندارد اما شمار زیادی از بازیکنان این تیم به عنوان لژیونر در برترین تیم های فوتبال دنیا توپ می زنند و درآمدهای هنگفتی هم از این راه به دست می آورند.

روزیاتو در تازه ترین ویدیوی کانال یوتیوب خود نگاهی داشته به زندگی لژیونرهای ایرانی و ۱۰ لژیونر پرافتخار ایرانی را به شما معرفی کرده است. در این ویدیو نوشین نجاتی از سردار آزمون می گوید که رکورد گران ترین فوتبالیست های وطنی را شکسته و هم اکنون برای زنیت روسیه توپ می زند و پس او از مهدی طارمی بازیکن اسبق پرسپولیس می گوید که سال گذشته به تیم پرتو پیوست.

رضا قوچان نژاد دیگر لژیونر مطرح کشورمان است که با سرویس بیات خواهر هنرپیشه جوان کشورمان خانم ساره بیات ازدواج کرده و هم اکنون در سوئد زندگی میکند. علی دایی، مهدی مهدوی کیا و کریم باقری هم لژیونرهای سابق ایران هستند که حالا در کسوت مربی به ادامه فعالیت های فوتبالی خود می پردازند.

برای دیدن همه ویدیوها از شما دعوت می کنیم که به کانال یوتیوب روزیاتو سر بزنید و اگر می خواهید بلافاصه از انتشار ویدیوهای جدید ما باخبر شوید کانال ما را سابسکرایب کرده و زنگوله آن را به صدا در بیاورید.

 

 

بیشتر ببینید:

عجیب ترین و باورنکردنی ترین مراسم خاکسپاری در دنیا 

همه چیز در مورد  عادل فردوسی پور

بدون نظر

ورود