داستان مردی که طی ۲۰ سال سه بار برنده بخت آزمایی به ارزش ۶۰۰,۰۰۰ پوند شد

داستان مردی که طی ۲۰ سال سه بار برنده بخت آزمایی به ارزش ۶۰۰,۰۰۰ پوند شد

یک مرد خوش شانس که در طی ۲۰ سال سه بار برنده بخت آزمایی شده، در مجموع بیش از ۶۰۰,۰۰۰ پوند ثروت بدست آورده است. مهمت اوزر ۵۰ ساله بین سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۹ برنده بخت آزمایی یورو میلیونز، بخت آزمایی ملی بریتانیا و بخت آزمایی ملی ترکیه شده است. اولین برنده شدن او در بخت آزمایی در سال ۱۹۹۸ رخ داد زمانی که در ترکیه در تعطلات به سر می برد و در عصر روز سال نو میلادی در بخت آزمایی ملی ترکیه شرکت کرده و با حدود ۳۰۰,۰۰۰ پوند عنوان برنده این لاتاری را به دست آورد.

یک مرد خوش شانس که در طی 20 سال سه بار برنده بخت آزمایی شده، در مجموع بیش از 600,000 پوند ثروت بدست آورده است.

مهمت از این پول برای کمک به اعضای خانواده اش به منظور پرداخته هزینه های خود مانند خرید خانه و رفتن به دانشگاه استفاده کرد. یک بار دیگر نیز در سال ۲۰۱۶، مهمت اوزر بعد از پایان کار، با بهترین دوستش وارد یک فروشگاه در لندن شد. در ابتدا دوستش به او گفت که پولش را هدر ندهد اما مهمت می خواست بار دیگر شانسش را امتحان کند و به همین خاطر یک بلیت بخت آزمایی خرید. وی در این باره می گوید: « دوستم جلوی من در فروشگاه بود و بلیط بخت آزمای لاکی دیپ را خرید و بعد هم من آن را خریدم، با فاصله چند ثانیه ای از یکدیگر در سوپرمارکت کو-آپ». عصر آن روز، مهمت فراموش کرد بلیت خود را چک کند و تا صبح روز بعد نمی دانست که بلیتش برنده شده است.

یک مرد خوش شانس که در طی 20 سال سه بار برنده بخت آزمایی شده، در مجموع بیش از 600,000 پوند ثروت بدست آورده است.

مهمت در این باره می گوید: «صبح روز شنبه، باید صبح زود سر کار می رفتم. داشتم چای می خوردم و روزنامه ام را می خواندم و سپس ناگهان فهمیدم که بلیت بخت آزمایی ام را چک نکرده ام. شروع کردم به دنبال آن گشتن و فکر می کنم خط دوم از بالای بلیت، یک عدد بالا آمد و سپس عدد دوم، سومی، چهارم، پنجمی و بعد یکی از ستاره های شانس». مهمت اوزر می گوید که در آن لحظه شوکه شده و بارها شماره بلیت خود را چک کرده تا مطمئن شود اشتباهی نکرده است. این شهروند لندنی خوش شانس این بار مبلغ قابل توجه ۳۰۳,۴۵۶.۲۰ پوند برنده شده و به دوستش زنگ می زند که اصلاً باور نمی کند او برنده بخت آزمایی شده باشد.

یک مرد خوش شانس که در طی 20 سال سه بار برنده بخت آزمایی شده، در مجموع بیش از 600,000 پوند ثروت بدست آورده است.

برای جشن گرفتن این شانس عجیب، مهمت به ایتالیا سفر کرده و برای اولین بار به شهر رم می رود و البته یک آپارتمان نیز در لندن خریداری می کند. مهمت می گوید: «دوران شادی بود، رویای بازگشت به خانه را می دیدم و بیش از ۳۰۰,۰۰۰ پوند در حساب بانکی ام داشتم، نمی توانستم باور کنم که حقیقت داشته باشد، یک سفر پایان هفته ای خیلی خوب بود. وقتی برگشتم یک آپارتمان خریدم». در سال ۲۰۱۹، مهمت برای سومین بار برنده یک بخت آزمایی شد. این بار مبلغ جایزه او تنها ۱,۷۵۰ پوند بود. مهمت می گوید: «آن ها به من ۱۷۵۰ پوند دادند. خانمی که آمده بود تا نوشیدنی و چک را به من بدهد گفت افرادی که یک بار برنده بخت آزمایی شده اند از شانس بالاتری برای برنده شدن دوباره برخوردارند».

بیشتر بخوانید: مردان و زنانی که میلیونر شدن بعد از شرکت در بخت آزمایی، زندگی شان را نابود کرد

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود