پاسخ بهنوش بختیاری به واکنش کاربران: «به عنوان یک فرد متمدن عذر می خواهم» + ویدیو

پاسخ بهنوش بختیاری به واکنش کاربران: «به عنوان یک فرد متمدن عذر می خواهم» + ویدیو

بهنوش بختیاری بازیگر جنجالی سال های اخیر که بارها با اظهارنظرها و رفتارهایش بحث برانگیز شده است، در ویدیو و یک پیام اینستاگرامی به خاطر صحبت هایی که قبل از انتخابات ریاست جمهوری در پیام تبلیغاتی خود داشت، عذرخواهی کرد. بختیاری در پیامی ویدیویی از مردم خواسته بود غرغر کردن را کنار گذاشته و رأی بدهند، صحبتی که با واکنش های تندی از جانب کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شد.

بهنوش بختیاری در ویدیو و یک پیام اینستاگرامی به خاطر صحبت هایی که قبل از انتخابات ریاست جمهوری در پیام تبلیغاتی خود داشت، عذرخواهی کرد.

در شرح پیام ویدیویی جدید خود، بهنوش بختیاری نوشته است:

دریغ ودرد و صد افسوس که به عنوان یه چهره ای که همیشه عاشقانه دوستتون داشته و همیشه خودش جزو معترضین به وضعیت اقتصادی بوده و قلبش به مهربانی معروف است، نتونستم منظور خودم رو با کلام به درستی منتقل کنم.. و به آیه های قرآن قسم بخاطر کلمه ای که سهوا از دهانم بیرون آمده نه از روی غرض یا توهین به هموطنم یا قصد توپ و تانک بستن و جلوی مردم ایستادن، بلکه نگران ازاوضاعی که خود من و خانوادمم بدجوری درگیرشیم… من بخاطر اون کلمه عذر میخوام… بشر است و اشتباه میکند.و من ساده احساسی هم از همه بیشتر… جلوی شما گردنم از مو نازکتره و ببخشید اگر ناخواسته دل شما رو شکستم و احساستون رو جریحه دار کردم معذرت میخرام،،،

من فکر کردم به عنوان ایرانی فقط یک حق مدنی کوچک برام مونده و یک ریسمانی که باید بهش چنگ بزنم بلکه وضعیت خودم و مردم از اینی که هست بهتر شود… هرچند حق ادمی مثل من که برفرض نظر مخالفی هم داد اونهمه فحش و تهدید و تهمت نبود…ولی کاش بتونیم کمی منطقی تر و إرام تر فقط گفتگو کنیم و دلایل همدیگرو بشنویم،.. من شجاعانه و بدون محافظه کاری ایستادم و منتظر وزش باد نشدم که همون طرف برم… ولی ایرانی رنج کشیده معترض مثل کارگرانی که حقوقشان ماههاست پرداخت نشده،و زنان سرپرست خانواده ای که به سختی معاش میکنن و هزاران ایرانی مستاصل و ناامید از همه جاچه حق دیگری براش جز همون صندوق رای مونده.. من ایرانی دیگر زمانی و جایی برای انتخاب ندارم….من نظرم رو گفتم و اگر ناخواسته فکر کردید که روبه روی شما ایستادم خالصانه و خاصعانه و عاشقانه با همه عشقم به جای جای وطنم عذرخواهی میکنم و امیدوارم منو ببخشید… این رو نه ازروی ترس بلکه با فکر اونم به مدت ده روز گفتم…و عقیده م اینه که شاید بهتر بود با اینهمه درد و رنج و غم و فشار اقتصادی مردم سکوت میکردم… من از همین مردمم و بارها و بارها همپای غصه هاشون اشک ریختم…لایوی خواهم داشت که اگر دوس داشتید اونجا مفصل تر صحبت میکنیم..??

پی نوشت: انتقادهای شما رو با شجاعت و احترام شنیدم و خواهم شنید… صدای مادران داغدیده رو شنیدم….و منم میدونم که هیچی گل و بلبل نیست ،اما به دلیل حضور نوامیس مردم در این پیج به دلیل بعضی کامنتهای رکیک و دور از شان ایرانی کامنتم رو میبندم… تاکید میکنم از ترس نه….در نهایت نظرم رو گفتم و واقعا فکر نمیکردم چنین فحاشیها و تهدیدهایی دور از تمدن ایرانی رو شاهد باشم….ولی در کلاب هاوس اماده شنیدن تمام انتقادات شما در صفحه کنشگری اقای خطیبی هستم و زمانش رو متعاقبا اعلام میکنم??

بهنوش بختیاری در ویدیو و یک پیام اینستاگرامی به خاطر صحبت هایی که قبل از انتخابات ریاست جمهوری در پیام تبلیغاتی خود داشت، عذرخواهی کرد.

بهنوش بختیاری در فایل ویدیویی این پست نیز گفته است: «سلام امیدوارم خوب باشید. ویدیویی از من منتشر شد که الان می خوام راجع بهش توضیح بدم. دیره ولی خب به دلایلی باید سکوت می کردم. من احساس کردم در اون مقطع خاص، منِ ایرانی فقط و فقط همون یه صندوق رأی رو دارم، بضاعتم همونه. چیز دیگه ای برام نمونده که اعتراض کنم. اگر همونم از دست بدم دیگه چی دارم؟ یه حق مدنی دارم کوچولو و این همون موقعس. اگه من نیام یه گزینه انتخاب کنم چه بلایی ممکنه سر مملکتم بیا. نگاهه دلسوزانه، پاک و از این شکاف بین دولتمردا و مردم وحشتناک ترسیدم. ولی یه کلمه گفتم غر می زنید. ناراحتم عذر می خوام به عنوان یک فرد متمدن. منظورم به کسانی بود که غر زدن و کاری نکردن. من از شما معذرت می خوام خاضعانه».

بیشتر بخوانید: بهنوش بختیاری از مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود