حمایت توییتری ایلان ماسک از بریتنی اسپیرز

حمایت توییتری ایلان ماسک از بریتنی اسپیرز

روز گذشته ایلان ماسک به فهرست بلند بالای سلبریتی هایی پیوست که حمایت خود را از بریتنی اسپیرز اعلام کرده بودند. مدیرعامل شرکت های تسلا و اسپیس اکس در توییتی خواستار آزاد شدن بریتنی از پرونده چندین ساله قیمومیت پدرش شد و عبارت Free Britney را توییت کرد.

در زمان نوشته شدن این خبر، این توییت تابحال ۳۷۵ هزار بار لایک شده و ۵۰ هزار مرتبه نیز ریتوییت شده است. گرایمز نامزد ایلان ماسک هم که چندی پیش صاحب فرزند پسری به نام ایکس اش شد از حمایت نامزدش تشکر و قدردانی کرد و در توییتی مراتب قدردانی خود را از این زن ستم دیده اعلام کرد.

ایلان ماسک یکی از چندین شخصیت شناخته شده ای است که تاکنون حمایت خود از بریتنی اسپیرز را اعلام کرد و خواستار پایان یافتن محدودیت هایی شده که به واسطه حکم دادگاه برای این خواننده زن آمریکایی ایجاد شده است. گفته می شود چندین سال پیش به خاطر اعتیاد بریتنی، دادگاه حضانت کلیه اموال او را به پدرش واگذار کرد و حالا بریتنی بدون اجازه پدرش حتی نمی تواند ازدواج کند.

ماه گذشته بریتنی اسپیرز در یک جلسه ۲۴ دقیقه از قاضی پرونده خود خواست که حضانت پدرش را سلب کند. او در این جلسه به بسیاری مکانیزم های کنترلی اشاره کرد که به خاطر این حکم در زندگی اش وجود دارد و باید از آنها اطاعت کند و برای مثال اشاره کرد که به همین خاطر نمی تواند دستگاه IUD (همه چیز در مورد IUD) که برای پیشگیری از بارداری در بدنش کار گذاشته را از بدنش خارج کند و از قاضی خواست به این شرایط پایان بدهد تا بتواند به زندگی عادی اش برگردد.

حمایت ایلاین ماسک از بریتنی اسپیرز

کریستینا آگویلرا، ماریا کری، میسی الیوت و هلسی از دیگر هنرمندانی هستند که با انتشار Free Sprears از این خواننده حمایت کرده اند. جاستین تیمبرلیک نامزد سابق اسپیرز نیز رشته توییت هایی را درباره جزئیات این دادگاه منتشر کرد اما مورد انتقاد شدید هواداران بریتنی قرار گرفت چراکه بسیاری او را عامل اصلی این اتفاقات می دانند. گفته می شود بعد از جدایی جاستین تیمبرلیک از بریتنی این خواننده به اعتیاد روی آورده است.

حالا نزدیک به یک دهه است که هواداران بریتنی اسپیرز برای آزادی او از بند اسارت پدرش تلاش می کنند و این حمایت از زمان داغ شدن هشتگ #FreeBritney در سال ۲۰۰۰ میلادی حتی بیشتر هم شده است. علیرغم این اما، درخواست بریتنی برای سلب حضانت پدرش و خارج شدن اموال او از دایره کنترل پدر توسط قاضی دادگاه رد شد.

 

بیشتر بخوانید:

صحبت های آتشین بریتنی اسپیرز در دادگاه و جزئیات حضانت پدرش بر او

آیا بریتنی اسپیرز دچار زوال عقل شده است

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود