مت دیمون: دخترم فقط فیلم های بدم را می بیند!

مت دیمون: دخترم فقط فیلم های بدم را می بیند!

مت دیمون به تازگی در مصاحبه ای گفته دختر ۱۵ ساله اش از تماشای فیلم «ویل هانتینگ خوب» (Good Will Hunting) که اولین جایزه اسکار این بازیگر مشهور را برایش به ارمغان آورد، خودداری می کند.

دیمون در این مصاحبه گفت که دختر دومش، ایزابلا، از موضعش هم کوتاه نمی آید.

او در اینباره گفت: «دوست ندارد هیچ کدام از فیلم هایم را که فکر می کند احتمالاً خوب بوده ببیند. دوست دارد دائم از من انتقاد کند. به من گفت “هی آن فیلم دیوار را که بازی کردی یادت هست؟” من گفتم “اسمش دیوار بزرگ است.” او هم گفت “بابا اصلاً چیز فوق العاده ای در مورد آن فیلم وجود نداشت.”»

فیلم مورد نظر دختر دیمون «دیوار بزرگ» (The Great Wall) بود، یک فیلم اکشن درباره ی دیوار بزرگ چین که نظر منتقدان را جلب نکرد و امتیاز آن در وبسایت راتن تومیتوز، ۳۵ درصد است.

این فیلم همچنین به دامن زدن به وایت واشینگ یا سفید پوست نمایی در صنعت سینما هم متهم شد چون در آن یک بازیگر سفیدپوست نقش یک فرد غیر سفید پوست را بازی می کرد. دیمون در پاسخ به این انتقادات گفت این نقش از ابتدا قرار بود اروپایی باشد.

دیمون سه دختر دیگر هم از همسر خود، لوسیانا باروسو دارند: جیای ۱۲ ساله، استلای ۱۰ ساله و الکسیای ۲۲ ساله که آخری ثمره ی رابطه ی قبلی باروسو است.

مت دیمون برای تبلیغ و معرفی فیلم جدید خود به نام «آب راکد» (Stillwater) در این مصاحبه شرکت کرده بود. او گفت بازی در این درام جنایی او را مجبور به زیر پا گذاشتن قانون همیشگی اش کرد که بیشتر از ۲ هفته از خانواده اش جدا نباشد.

او در اینباره گفت: «اولین باری بود که این قانون را زیر پا می گذاشتم. به همین خاطر واقعاً سخت بود و خیلی به بازی ام کمک کرد چون واقعاً دلم برای بچه هایم تنگ شده بود به هر حسی که می خواستم به راحتی می رسیدم.»

دیمون ۵۰ ساله در ادامه گفت: «دیگر هیچوقت این قانون را زیر پا نمی گذارم.»

فیلم «آب راکد» درباره ی یک پدر آمریکایی است که به فرانسه سفر می کند تا به دیدن دخترش که به خاطر جرمی که خود می گوید مرتکب نشده به زندان افتاده است.

دیمون در مصاحبه ی خود گفت داشتن فرزند به او کمک کرد به راحتی به احساساتی که برای نقش یک پدر لازم است برسد. به گفته ی خودش نیازی به تلاش کردن نداشت و لازم نبود به هیچ احساسی، چه شادی و چه درد برسد، چون همه اش را در خودش داشت، چرا که وقتی صاحب فرزند هستید از همه ی احساسات مقدار بیشتری در شما وجود دارد.

فیلم «آب راکد» چندی قبل در جشنواره فیلم کن ِ فرانسه برای اولین بار به نمایش درآمد. تشویق ایستاده ی تماشاچیان پس از پایان نمایش فیلم، اشک از چشمان دیمون جاری کرده بود.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود