وخامت حال مجری مشهور سابق صدا و سیما پس از ابتلا به کرونا

وخامت حال مجری مشهور سابق صدا و سیما پس از ابتلا به کرونا

شاهین صمدپور مجری سابق صدا و سیما و مستند ساز جنجالی متاسفانه به کرونا مبتلا شده و شرایط وی بحرانی گزارش می شود. او که چند روز است به کرونا مبتلا شده در حال طی کردن دوره درمان است اما به گفته دوست و فیلمبردارش، شرایط او رو به وخامت گذاشته و علاوه بر التهاب شدید ریه، سطح اکسیژن خون او نیز کاهش یافته و پزشکان به دنبال روش های درمانی جدید برای او هستند. شاهین صمدپور به خاطر مستندهای جنجالی اش که در کانال اینستاگرامی اش منتشر می کرد شناخته می شد و پس از خروج از صدا و سیما رویکردی متفاوت را در پیش گرفت و برنامه هایی ساخت که عمدتاً با رویکرد کارفرمای قبلی اش در تضاد بود.

شاهین صمدپور مجری سابق صدا و سیما و مستند ساز جنجالی متاسفانه به کرونا مبتلا شده و شرایط وی بحرانی گزارش می شود.

او در هفته های قبل از بیماری نیز انتقادهای تندی را علیه وزارت بهداشت و مسئولین به خاطر تهیه نکردن واکسن کرونا و تبلیغ واکسن داخلی مطرح کرده و مدعی شده بود وزارت بهداشت برای تبلیغ واکسن های ایرانی به برخی سلبریتی ها پول داده تا این واکسن را تزریق نمایند. صمدپور در یک استوری اینستاگرامی با انتقاد از وزارت بهداشت چنین نوشته بود: «آقایان وزارت بهداشت و مسئولین تولید واکسن ((کو ایران برکت)) خسته نباشید، اما بهتر بود به جای اینکه برای اعتماد سازی عمومی فقط با یه تعداد سلبریتی قراردادهایی بسته بشه تا اون ها جلوی دوربین ها و عکاسان خبری بیان و لبخند به لب واکسن رو تزریق کنن و بعد در صفحه هاشون عکس های یادگاری با این واکسن رو به اشتراک بذارن تا مثلن ترس مردم عادی از تزریق واکسن ایرانی بریزه». صمدپور همچنین مدعی شده بود که داروی ایرانی رمدسیویر را به قیمت ۵ میلیون تومان خریده در حالی که قیمت رسمی آن کمتر از یک ششم این مبلغ است.

شاهین صمدپور مجری سابق صدا و سیما و مستند ساز جنجالی متاسفانه به کرونا مبتلا شده و شرایط وی بحرانی گزارش می شود.

شاهین صمدپور مجری سابق صدا و سیما و مستند ساز جنجالی متاسفانه به کرونا مبتلا شده و شرایط وی بحرانی گزارش می شود.

علیرغم سال ها فعالیت به عنوان مجری، کارگردان و تهیه کننده تلویزیون، شاهین صمدپور از سال ۹۴ اجازه فعالیت در صدا و سیما را نیافت و به مستند سازی در شبکه های اجتماعی روی آورد. یکی از معروف ترین برنامه های صمدپور در صدا و سیما مستند اجتماعی شوک بود که محبوبیت بالایی داشته و به مشکلات اجتماعی موجود در کشور می پرداخت.

شاهین صمدپور مجرد است و همراه با مادرش زندگی میکند. او بارها در اینستاگرامش اعلام کرده که وقتی نوجوان بوده پدرش او و خانواده را رها کرده و زندگی دیگری برای خود ساخته است. با وجود آنکه بسیاری از سوژه های صمدپور دختران و پسرانی هستند که در کودکی رها شده اند و به دنبال پدر و مادر واقعی خود هستند، خود او اعلام کرده که علاقه ای به دیدن پدرش ندارد و مادرش هم همواره به او هشدار داده که از مطرح کردن حرف های نامناسب در مورد پدرش خودداری کند.

صفحه اینستاگرام شاهین صمدپور بسیار فعال است و سه میلیون و سیصدهزار نفر او را در صفحه اش دنبال می کنند. به دنبال وخیم شدن حال صمدپور به خاطر کرونا برادر او کنترل صفحه اش را در دست گرفت و با انتشار استوری هایی اعلام کرد که شاهین با توجه به حال وخیمش امکان پاسخگویی به تماس ها یا به روزرسانی صفحه اش را ندارد. تا پیش از این خود شاهین مخاطبانش را از احوالاتش با خبر می کرد و صرفا ۲۰ درصد از ریه او درگیر شده بود اما شب گذشته انتشار استوری دیگری در صفحه شخصی او نشان داد که درگیری ریه صمدپور بالا رفته و مشکلات دیگری نظیر تپش قلب شدید هم برایش ایجاد شده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود