پاسخ خلاقانه پدر هنرمند به احوالپرسی مادر خانواده از بچه ها

پاسخ خلاقانه پدر هنرمند به احوالپرسی مادر خانواده از بچه ها

یک پدر بلژیکی تصاویری به وضوح فوتوشاپ شده از خود به همراه دو دخترش در موقعیت ها و در حال انجام کارهای بسیار خطرناکی منتشر کرده است.

از ریختن قهوه ی داغ روی بچه گرفته تا بازی بچه با ابزارهای خطرناک برقی، این تصاویر که در اینستاگرام این پدر منتشر شده اند می توانند از او تصویر یک پدر بی کفایت را بسازند.

اما این پدر که کنی دس نام دارد یک فتوشاپ کار قهار و شوخ طبع است که از شوخی کردن با ماجراجویی های دیوانه وارش با دختر تازه به دنیا آمده اش، آستر و دختر دو ساله ی دیگرش، آلیکس و استفاده از این عکس ها برای وقت هایی که مادر خانواده از سرکار احوال بچه ها را می پرسد، لذت می برد.

کنی می گوید: «اولین باری که این عکس ها را برای همسرم فرستادم همانطور خیره مانده بود تا بلکه سردرآورد جریان چیست اما طولی نکشید که او و همکارانش دیگر برای دیدن عکس های جدید لحظه شماری می کنند.»

«همسرم همیشه از من سؤال می کند تا مطمئن شود عکس ها در شرایط خطرناکی ثبت نشده اند. همیشه هم از نتیجه راضی است.»

یکی از عکس ها کنی و آلیکس را در حال کشیده شدن به داخل سفینه ی آدم فضایی ها نشان می دهد. عکس دیگر یک مرغ دریایی را نشان می دهد که آستر را به دهان گرفته و پرواز کنان در حال دور شدن است. در عکس دیگر کنی و آلیکس را در حال نوشیدن الکل می بینیم. حتی یک عکس آلیکس کوچک و پدرش را در حال راه رفتن روی یک بند در بالای یک دره نشان می دهد.

مدتی قبل وقتی همسر کنی احوال بچه ها را از او پرسید، کنی عکسی از خودش و آلیکس در حال سرقت از یک دستگاه عابربانک برای او فرستاد.

دس که نوازنده ی یک گروه موسیقی پست-راک است می گوید ثبت این عکس ها به خاطر سختگیر نبودن دخترهایشان راحت است.

کنی دراینباره می گوید: «آلیکس بچه ی آسانگیر و شادی است. همیشه لبخند می زند و شخصیت بامزه ای دارد. سعی می کند ما را بخنداند. البته خودسری هایی هم دارد.»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود