ناشر هری پاتر اموالش را به جای خانواده اش برای معشوقه اش به ارث گذاشت

ناشر هری پاتر اموالش را به جای خانواده اش برای معشوقه اش به ارث گذاشت

مالک انتشارات ۱/۲ میلیارد دلاری کتاب های هری پاتر که چندی قبل دار فانی را وداع گفت، خانواده ی خود را با ارث گذاشتن این شرکت برای معشوقه ی خود حیرت زده کرد.

ریچارد رابینسون جونیور شرکت اسکولاستیک را برای ایول لوچز به ارث گذاشت و دست دو پسر، همسر سابق و خواهر و برادرهای خود را خالی گذاشت.

رابینسون از سلامت جسمی خوبی برخوردار بود اما روز ۵ ژوئن در جریان یک پیاده روی در جزیره ی مارتاز واینیارد ِ ایالت ماساچوست درگذشت و حالا معلوم شده او شرکت بزرگ و تمام دارایی های شخصی اش را برای لوچز به ارث گذاشته که استراتژیست شرکت اسکولاستیک بود.

رابینسون در وصیت نامه ای که در سال ۲۰۱۸ نوشته بود، لوچز را «شریک عاطفی خود و نزدیک ترین دوستش» توصیف کرده و عنوان کرده بود که اموالش باید به او برسد.

بسیاری از رابطه ی رابینسون و لوچز باخبر بودند اما اینطور که گفته می شود اعضای خانواده و همکاران سابق رابینسون تصور می کردند این رابطه چندی قبل به پایان رسیده بود.

گفته می شود خانواده ی رابیسنون از اتفاق رخ داده ناراحت هستند و به دنبال اقدامی قانونی در خصوص وصیتنامه ی وی هستند.

موریس رابینسون ۲۵ ساله، کوچک ترین پسر رابینسون گفته این تصمیم پدرش «غیرمنتظره و شوکه کننده» بود و امیدوار است این ماجرا در صلح و دوستی به پایان رسد.

ریچارد رابینسون و ایول لوچز

گفته می شود رابینسون در دوران همه‌گیری دوباره رابطه ی دوستانه ای با هلن بنهام، همسر سابق خود پیدا کرده بود. بنهام از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۳ همسر رابینسون بود و سه دهه در شرکت اسکولاستیک فعالیت داشت.

او گفته در اسکولاستیک زندگی کرد و نفس کشید و در عین حال دو فرزندشان را بزرگ کرد.

مری سو رابینسون، خواهر ریچارد رابینسون هم در بیانیه ای اعلام کرد او و خانواده اش هدف اول شان را تداوم مأموریت و میراث اسکولاستیک می دانند و مطمئن هستند مدیریت جدید شرکت هم به این هدف متعهد خواهد بود.

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود