روایت کیت هرینگتون از صدمات سریال «بازی تاج و تخت» به سلامت روانش

روایت کیت هرینگتون از صدمات سریال «بازی تاج و تخت» به سلامت روانش

کیت هرینگتون صحبت های بیشتری درباره ی تأثیرات فصل پایانی سریال موفق «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) بر سلامت روان خود داشته است.

هرینگتون در مصاحبه ی جدیدی در اینباره گفت: «بعد از سریال و راستش را بخواهید، حین فصل آخر، دچار مشکلات روانی ای شدم. و فکر می کنم این مسأله مستقیماً مربوط می شد به ماهیت سریال و کاری که سال ها در آن انجام داده بودم.»

در این گفتگو از هرینگتون درباره ی تصمیمش به استراحت برای رسیدگی به سلامت روان خود در سال ۲۰۱۹ سؤال شد. تنها یک هفته پس از پخش قسمت پایانی سریال در آن سال، خبر رسید که هرینگتون خود را در یک مرکز بازپروری بستری کرده است.

نماینده ی او در آن زمان به رسانه ها گفته بود: «کیت تصمیم گرفته مدتی از کار فاصله بگیرد و در یک مرکز بازپروری روی برخی مشکلات شخصی خود کار کند.»

هرینگتون پیش تر گفته بود بسیاری از دیگر بازیگران فصل پایانی «بازی تاج و تخت» متوجه شدند بازی در این فصل هم صدمات روانی و هم صدمات جسمی به آن ها وارد کرده بود. در ژانویه ۲۰۱۹ هرینگتون در مصاحبه ای گفت «فصل آخر سریال انگار برای از پا درآوردن ما طراحی شده بود.»

او گفت: «آخر کار همه از پا در آمده بودیم. نمی دانم گریه می کردیم چون از اینکه سریال داشت تمام می شد ناراحت بودیم یا چون به طرز وحشتناکی خسته مان می کرد.»

یک سال بعد، هرینگتون و همسرش رز لزلی (که در سریال همبازی او بود) صاحب اولین فرزند خود شدند. و حالا این بازیگر قرار است به قاب تلویزیون بازگردد، این بار اما با نقشی سبک تر از جهت روانی در سریالی به نام «عشق امروزی» (Modern Love).

هرینگتون در مصاحبه ی اخیر خود گفت: «بعد از سریال مدتی از کار فاصله گرفتم. گفتم: “می خواهم یک سال کار نکنم. می خواهم واقعاً روی خودم تمرکز کنم.” و واقعاً خوشحالم که این کار را کردم.»

او همچنین در این مصاحبه گفت که همه گیری کرونا درست زمانی آغاز شد که او می خواست کارش را از سر گیرد. در نهایت او توانست بازی در قسمت های مربوط به خود را در سریال عاشقانه ی جدیدش شروع کند که پخش آن از ۱۳ اوت در سرویس آمازون پرایم آغاز خواهد شد.

هرینگتون در ادامه گفت: «بازی در سریال “عشق مدرن” مثل این بود که به من بگویند: “مجبور نیستی همیشه در آن وضعیت پرتنش زندگی کنی. چرا کاری نمی کنی که آن فشار را بردارد؟ چرا یک کار مفرح انجام نمی دهی؟”»

منبع: insider
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • حامد مرداد ۲۱, ۱۴۰۰

    اما یک هنرپیشه خوب با بازی در همین نقش ها ماندگار میشه نقش جان اسنو تا همیشه باقی میمونه و در کنارش کیت هرینگتون هم موندگار میمونه، والا صدتا فیلم مثل این سریال جدیدش هم بازی کنه یک دونه اش هم در حده جان اسنو نمیشه، بنظرم باید ممنون از این نقش باشه که قطعا هست ولی خوب نقش خوب سختی های خودش رو داره