گشتی در خانه ۳ میلیون دلاری مارگو رابی در لس آنجلس

گشتی در خانه ۳ میلیون دلاری مارگو رابی در لس آنجلس

مارگو رابی خانه ی لس آنجلس خود را در ماه ژوئن به قیمت ۳/۴ میلیون دلار فروخت. او این خانه را در سال ۲۰۱۷ به قیمت ۲/۷۳ میلیون دلار خریداری کرده بود. این خانه ۴ اتاق خواب، ۶ حمام و دستشویی و اتاق مخصوص حیوان خانگی دارد.

در ادامه گشتی در این خانه خواهیم زد.

مارگو رابی خانه ی ۳۰۶ متر مربعی خود در لس آنجلس را در ماه ژوئن به قیمت ۳/۴ میلیون دلار فروخت. او این خانه یک ماه قبل برای فروش گذاشته بود.
خانه ی سابق رابی در محله ی هانکوک پارک لس آنجلس قرار دارد که در گذشته محل زندگی چهره های مشهوری چون فرانسیس فورد کاپولا و آریانا گرنده بوده است.
رابی این خانه را در سال ۲۰۱۷ به قیمت ۲/۷۳ میلیون دلار خریده بود. او یک سال پیش از آن با همسرش تام آکرلی، تهیه کننده ی انگلیسی ازدواج کرده بود.
بعد از فروش خانه ی هانکوک پارک، این زوج هنوز دست کم یک ملک چندین میلیون دلاری دیگر در لس آنجلس دارند – یک خانه ی شیک ونیزی به قیمت ۵ میلیون دلار که آن را در سال ۲۰۱۹ خریداری کردند.

این خانه ۴ اتاق خواب، ۶ حمام و دستشویی، یک اتاق خانواده، یک هال رسمی و یک اتاق غذاخوری رسمی دارد.
در سمت راست ورودی خانه با یک سرسرا مواجه می شوید که با آن شومینه ی مرمرین مجلل و چلچراغش حکم یک هال رسمی را هم دارد.
در آن سوی هال، اتاق غذاخوری رسمی خانه قرار دارد.
گرچه طبق توضیحاتی که درباره ی خانه منتشر شده، بقیه ی قسمت های خانه با الهام از سبک خانه های منطقه ی سوهو در نیویورک با دیوارهای مهار چشمگیر و سقف های بلندی طراحی شده که عمدتاً به رنگ سفید هستند، اما اتاق غذاخوری رسمی خانه به رنگ سرمه ای است و چلچراغ چشمگیری دارد.
هر دو اتاق رسمی هال و غذاخوری در طبقه ی اول واقع شده اند و اتاق خواب ها در طبقه دوم قرار دارند. هر ۴ اتاق خوا بخانه در داخل خود یک حمام و دستشویی خصوصی دارند و اتاق خواب اصلی هم یک بالکن و یک اتاق لباس بزرگ دارد.

در سوی دیگر هال، آشپزخانه قرار دارد که سنگ روی کابینت آن از جنس مرمر است و دستگیره ی در کابینت ها همه از جنس استیل ضد زنگ هستند.
در توضیحاتی که درباره ی خانه منتشر شده ،طراحی آشپزخانه ی آن به سبک میخانه ها توصیف شده است. سنگ روی کابینت ها از جنس مرمر کارارا است و یک جزیره ی بزرگ هم در آن وجود دارد که حداکثر ۶ نفر را پشت خود جای می دهد و فضای بیشتری باقی می گذارد.
آشپزخانه علاوه بر قسمت غذاخوری رسمی اش، یک میز کوچک تر هم در خود جای داده که ۴ نفر به راحتی پشت آن قرار می گیرند.

اتاق خانواده ی عماذت به فاصله ی چند قدم از آشپزخانه قرار دارد. در این اتاق یک شومینه ی مرمرین، چلچراغ و یک تاب طنابی وجود دارد.
اتاق خانواده پنجره های بزرگی دارد که نور طبیعی زیادی وارد خانه می کند.

اتاق خانواده رو به حیاط باز می شود که در آن یک استخر و یک کلبه وجود دارد.
در کنار استخر یک بار کوچک هم با کاشی های رنگی درست شده است. رنگ کاشی با تخته شیرجه ی استخر هماهنگ است.

این خانه یک اتاق اداری، اتاق مخصوص حیوان خانگی، انبار شراب و کفپوش های چوبی هم دارد.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود