انتشار ویدیو پشت صحنه فصل پنجم سریال Money Heist توسط نتفلیکس + ویدیو

انتشار ویدیو پشت صحنه فصل پنجم سریال Money Heist توسط نتفلیکس + ویدیو

نتفلیکس ویدیو پشت صحنه فصل پنجم سریال Money Heist را منتشر کرده که تصاویری قبلاٌ دیده نشده از فصل پایانی این سریال را نیز در خود دارد. این سریال اسپانیایی که با نام La Casa de Papel نیز شناخته می شود در آستانه انتشار فصل پنجم و پایانی خود در قالب دو بخش است که بخش اول آن سوم سپتامبر منتشر خواهد شد. پروفسور و نیروهای سارقش با ماسک سالوادور دالی تلاش می کنند پیچیده ترین و دشوارترین سرقتشان تاکنون را انجام دهند یا دستکم زنده از بانک مرکزی اسپانیا بیرون بیایند. فصل پنجم سریال Money Heist هیجانی تر و پرحادثه تر از هر فصل دیگری خواهد بود. تریلرهایی که تاکنون از این فصل منتشر شده خبر از یک جنگ تمام عیار بین سارقان و ارتش اسپانیا می دهد در حالی که شخصیت های دوست داشتنی سریال قصد دارند مخزن طلای موجود در بانک مرکزی را به سرقت ببرند.

نتفلیکس ویدیو پشت صحنه فصل پنجم سریال Money Heist را منتشر کرده که تصاویری قبلاٌ دیده نشده از فصل پایانی این سریال را نیز در خود دارد.

شوربختانه اما نقشه پروفسور ترک بر می دارد و بدین ترتیب توکیو و لیسبون در کنار بقیه اعضای تیم سرقت باید به تنهایی از خود دفاع کنند و انتقام مرگ دوستانشان که به اعضای خانواده شان تبدیل شده بودند را بگیرند. در آستانه انتشار بسیار مورد انتظار فصل پنجم، نتفلیکس ویدیویی جدید از پشت صحنه سریال را منتشر کرده که در آن پدرو آلونسو که نقش برلین را در سریال بازی می کند سخن می گوید. اگر چه برلین در فصل دوم سریال کشته می شود اما همچنان نقش مهمی در داستان فصول بعدی به عنوان برادر پروفسور داشته و مغز متفکر سرقت کنونی گروه نیز به شمار می آید. برلین یکی از پیچیده ترین شخصیت های سریال Money Heist از شروع انتشارش بود. می توان گفت که طرفداران سریال روابط پیچیده ای با تمام شخصیت های داستان پیدا کرده اند که نامشان از نام شهرهای معروف جهان گرفته شده است.

نتفلیکس ویدیو پشت صحنه فصل پنجم سریال Money Heist را منتشر کرده که تصاویری قبلاٌ دیده نشده از فصل پایانی این سریال را نیز در خود دارد.

اما برلین پیچیده ترین شخصیت بوده و رازهای تاریک بسیاری در خود دارد. علاوه بر برلین، در ویدیو پشت صحنه منتشر شده توسط نتفلیکس، شخصیت های ریو، دنور و استکهلم نیز دیده می شوند که برای جنگ آماده می شوند. شخصیت آلیسیا نیز در این ویدیو حضوری کوتاه دارد. طرفداران سریال Money Heist باید بای خداحافظی با گروه دوست داشتنی سارقان آماده شوند و با انتشار پنج اپیزود دوم فصل پایانی در سوم دسامبر، این سریال به پایان می رسد. این بار دیگر خبری از پایانی معمایی، رازآلود و معلق نیست و همه چیز مشخص خواهد شد، یا مرگ یا موفقیت برای تمام شخصیت های داستان. در صورت پخش نشدن ویدیو می توانید از این لینک برای دیدن ویدیو پشت صحنه فصل پنجم سریال Money Heist استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بازیگر سریال Money Heist : «با هر یک از سکانس های فصل آخر گریه می کردم»

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود