همکاری آدیداس و سیمپسون‌ ها برای تولید کفشی جدید

همکاری آدیداس و سیمپسون‌ ها برای تولید کفشی جدید

آدیداس و سیمپسون‌ ها با همکاری هم کفشی ساخته‌اند که به طرز عجیبی مناسب شخصیت ند فلندرز است. درست از زمان آغاز این سریال محبوب در ۲۰ سال پیش، شخصیت ند فلندرز همواره محبوب هواداران بوده است. اگرچه در ابتدای امر به محبوبیت شخصیت بارت بهای بیشتری داده می‌شد اما کم کم فلندرز تبدیل به شخصیتی محبوب و خنده‌دار در این سریال شد؛ شخصیتی در تضاد با رفتارهای احمقانه‌ی هومر.

با پیش رفتن سریال، تماشاچیان با جزئیات بیشتری با خانواده‌ی فلندرز آشنا شدند. پسرهای خانواده، راد و تاد بعضی از صحنه‌های خنده‌دار حقیقتاً سیمپسونی را به وجود آوردند و ماد، همسر ند هم حضورهای کوتاه اما خنده‌داری را در طول سریال داشت.

پس از ۱۱ فصل، مرگ شخصیت ماد، ند و پسرها را در اندوهی عمیق فرو برد. ند در نهایت با معلم دبستان محلی، ادنا کراباپل ازدواج کرد. این ازدواج البته دیری نپایید چرا که صداپیشه‌ی شخصیت ادنا، مارسیا والاس، در سال ۲۰۱۳ درگذشت.

آدیداس و سیمپسون‌ ها

با این همه و علیرغم تراژدی‌هایی که طی سال‌ها برای خانواده‌ی فلندرز اتفاق افتاده، شخصیت سرسخت و بعضاً رو مُخ ند تماشاچیان را مجدوب خود کرده و احتمالا او را به یکی از محبوب‌ترین ساکنان اسپرینگ‌فیلد تبدیل کرده است.

محبوبیت ند فلندرز را می‌توان از استفاده‌ی مکرر برخی از تکیه‌کلام‌هایش ـ مثلا اضافه کردن “دیدلی” یا “دودلی” به کلمات ـ توسط هواداران دریافت. علاوه بر این، فلندرز طبع مُد مخصوصی دارد و ژاکت به همراه شلوار پارچه‌ای تیپ مورد علاقه‌اش را تشکیل می‌دهد.

شخصیت‌های زیادی را در سریال سیمپسون‌ها نمی‌توان یافت که به راحتی از روی انتخاب‌هایشان در زمینه‌ی لباس قابل شناسایی باشند. شاید به همین خاطر است که آدیداس برای همکاری با این سریال، شخصیت فلندرز را برگزیده است. در زمان نگارش این مطلب، کفش‌ها هنوز عرضه نشده‌اند اما چند عکسی که منتشر شده ارزیابی اولیه را ممکن کرده‌ است.

آدیداس و سیمپسون‌ ها

به واسطه استفاده از رنگ‌های مورد علاقه فلندرز، یعنی سبز و قهوه‌ای، این کفش‌ها از یک طرف شیک از کار درآمده‌اند و از طرف دیگر بدون اغراق زیاد ادای دینی به این شخصیت محبوب کرده‌اند.

خوره‌های کفش‌های کتانی که عاشق تمام ابعاد هر مدل جدیدی هستند، باید بدانند که جعبه‌ی این کفش‌ها هم به اندازه‌ی خودشان جالب است. بر روی جعبه، نقاشی زیبایی کشیده شده که فلندرز را بیرون مغازه‌ی مخصوص چپ‌دست‌هایش به نام لفتوریوم نشان می‌دهد و ارجاعش به این موضوع است که فلندرز به چپ‌دست بودن خود افتخار می‌کند.

در سال‌های اخیر افراد زیادی بوده‌اند که عقیده داشتند سریال سیمپسون‌ها از اوج خود عبور کرده و وقتش رسیده که خداحافظی کند. با این حال نشانه‌ای از این که سریال حالا حالاها قصد پایان یافتن داشته باشد دیده نمی‌شود چرا که فصل ۳۳، ماه بعد و فصل ۳۴ هم در سال ۲۰۲۲ قرار است آغاز شود.

به نظر می‌رسد که سریال سیمپسون‌ها همچنان مولدی برای ارجاعات به فرهنگ عامه خواهد بود و همکاری‌اش با برندهایی نظیر آدیداس هم موید این مطلب است.

بیشتر بخوانید:

۲۰ باری که پیشگویی های کارتون سیمپسون ها در کمال ناباوری به واقعیت پیوستند

منبع: Screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود