دفتر آیت الله تبریزیان: علت مرگ بیماران کرونایی دق کردن است

دفتر آیت الله تبریزیان: علت مرگ بیماران کرونایی دق کردن است

دفتر آیت الله تبریزیان ، روحانی ای که به اظهار نظرهای جنجالی اش درباره ی علم پزشکی مشهور است و خود و هوادارانش او را پدر طب اسلامی می خوانند ادعای عجیبی درباره ی علت مرگ بیماران کرونایی مطرح کرده است.

دفتر آیت الله تبریزیان در کانال تلگرامی خود در مطلبی تازه با عنوان «بررسی علل اصلی مرگ و میر‌های به ظاهر کرونایی» نوشت: «کرونا یک فریب محض است!»

تبریزیان با طرح این سوال که علل اصلی مرگ و میر متهمان به کرونا چیست؟ نوشت:

– ممنوع الملاقات شدن بیمار و حذف همراه بیمار که باعث دق مرگ شدن بیمار و نرسیدن صدای اعتراض بیمار می‌شود!

– «تغذیه ناسالم بیمارستانی».

– «عدم رسیدگی مناسب به بیمار و فرسودگی کادر درمان» از دلایل اصلی مرگ و میر بیماران کرونایی است.

– «بیوتروریسم غذایی، هوایی، دارویی، رادیویی و…»

«توصیه به مصرف زیاد آب و ایجاد خلط سنگین و سردی».

– نحوه غلط بستری بیمار: «پنومونی ریوی» (خواباندن به پشت) – فضای آلوده بیمارستان «ضدعفونی سطوح با وایتکس و آب ژاول» از دیگر دلایل است.

این اما اولین باری نیست که تبریزیان با اظهارنظرهای عجیبش درباره ی کرونا خبرساز می شود.

او مدتی قبل مدعی شده بود واکسن کرونا باعث انحرافات جنسی می شود. تبریزیان در کانال تلگرامی خود نوشته بود: «سعی کنید به کسانی که واکسن می زنند نزدیک نشوید، زیرا در واکسن ها میکروچیپ تعبیه شده، که این میکروچیپ سبب تغییرات ژنتیکی میشود، و انسان را از حالت انسان بودن خارج می سازد، و تبدیل به یک ربات تحت کنترل میکند، و ژن ایمان و اخلاق و نجابت را از دست داده و تمایل به همجنس بازی پیدا می کنند . و در نهایت تبدیل به موجودات خطرناک می گردند.»

او همچنین پس از درگذشت مهرداد میناوند بر اثر کرونا ادعا کرد وی به خاطر طب غربی جان خود را از دست داد. تبریزیان در کانال خود نوشته بود: «اگر او به طب اسلامی پناه می‌ برد، با داروی امام کاظم و یک حجامت به راحتی درمان می‌ شد.»

وی در موردی دیگر مدعی شده بود کرونا از طریق هوا به مردان منتقل نمی شود و به همین دلیل مردان نیازی به ماسک ندارند و تنها زنان هستند که باید ماسک بزنند. وی اما دلیلی برای اثبات این ادعا ارائه نکرده بود.

در حالی که تمام مراجع رسمی بهداشتی دنیا تأکید دارند هنوز روش قطعی ای برای پیشگیری و درمان کرونا وجود ندارد، تبریزیان تجویزهای خود را برای پیشگیری و درمان کرونا داشته است، از جمله عسل و سیاه دانه، داروی امام کاظم، داروی جامع امام رضا و حجامت. او در کانال تلگرامی خود در اینباره نوشته بود: «… درمان و پیشگیری سخت نیست ولی بشر سواد ندارد. علم فقط نزد اهل بیت است. غربی‌ ها جهل‌ شان را به رخ ما نکشند.» تبریزان در کانال تلگرامی رسمی خود ۱۳ روش درمانی دیگر هم برای درمان کرونا از جمله شیاف روغن بنفشه معرفی کرده است، امری که جنجال زیادی در بین کاربران اینترنتی برپا کرد.

در اسفند ۹۸ و پس از فراگیر شدن کرونا در استان قم، تبریزیان ادعا کرد کرونا انتقام الهی از کسانی است که او را اذیت کرده‌ اند و به این خاطر خداوند قم را متلاشی کرد.

عباس تبریزیان، روحانی عراقی ایرانی متولد نجف است که خود را متخصص طب اسلامی و سنتی می‌ نامد و طب مدرن را به شدت نفی می‌ کند. او در سال ۹۸ یکی از معتبرترین کتب پزشکی جهان به نام «اصول طب داخلی هاریسون» را به آتش کشید که این اقدام وی با واکنش‌ های تندی از سوی جامعه ی پزشکی و روحانیون رو به‌ رو شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • عقل مرداد ۳۱, ۱۴۰۰

    حالا جالبه اونهای که داروهای که تبریزیان رو مصرف می کنن کرونا نمیگیرن!
    از طرفی اونهای که هم پیشگیری نکردن و کرونا گرفتن با داروهای ایشون خیلی سریع خوب شدن!
    من دیدم ماسک هم نمیزنن!