زوج های سلبریتی با اختلاف سنی بیشتر از ۳۰ سال

زوج های سلبریتی با اختلاف سنی بیشتر از ۳۰ سال

برای بعضی زوج های سلبریتی سن چیزی جز یک عدد نیست. شان پن، ریچارد گر و مل گیبسون همگی بیشتر از ۳۰ سال از شریک زندگی خود بزرگ تر هستند.

در ادامه از زوج های مشهوری خواهیم گفت که بیشتر از ۳۰ سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند.

شان پن و لیلا جورج

شان پن در سال ۲۰۲۰ با لیلا جورج که ۳۱ سال از او کوچک تر است ازدواج کرد.

در سال ۲۰۱۶ شایعاتی مطرح شد که پن با لیلا جورج وارد رابطه عاشقانه شده است. در تابستان ۲۰۲۰ بود که این بازیگر ۶۰ ساله تأیید کرد که با جورج ۲۹ ساله در مراسمی خصوصی ازدواج کرده است.

پن در مصاحبه ای گفت: «یک عروسی کرونایی داشتیم. منظورم این است که عاقد با تماس تصویری حضور داشت و ما در خانه ی خودمان پیش دو فرزند من و برادر لیلا بودیم و اینطوری ازدواج کردیم.»

لیدی کیتی اسپنسر، برادرزاده ی پرنسس دایانا و مایکل لوییس

لیدی کیتی اسپنسر با مایکل لوییس ازدواج کرده که ۳۲ سال از او بزرگ تر است.

برادرزاده ی پرنسس دایانا ۳۰ سال سن دارد و در سال ۲۰۲۰ نامزدی خود را با این میلیونر ۶۲ ساله اعلام کرد. آن ها رابطه ی عاشقانه ی خود را که از سال ۲۰۱۸ آغاز شد از کانون توجه عمومی دور نگه داشته بودند.

ریچارد گر و آلخاندرا سیلوا

ریچارد گر و همسرش آلخاندرا سیلوا ۳۳ سال با یکدیگر اختلاف سن دارند.

گر ۷۱ ساله و سیلوای ۳۸ ساله که یک روزنامه نگار است، رابطه ی عاشقانه ی خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز و در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها صاحب دو فرزند هم شدند.

سیلوا در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه ای گفته بود: «به من قول دست کم ۲۰ سال خوب را داده اما باید اعتراف کنم که بسیار بیشتر از من انرژی دارد، بسیار بیشتر از من فعال است. پا به پایش آمدن کار سختی است… انسان نیست!»

مل گیبسون و رزالیند راس

مل گیبسون و رزالیند راس ۳۴ سال با یکدیگر اختلاف سن دارند.

گیبسون ۶۵ ساله و راس ۳۱ ساله که یک نویسنده است از سال ۲۰۱۷ رابطه عاشقانه ی خود را آغاز کردند. این زوج در سال ۲۰۱۷ صاحب نهمین فرزند گیبسون شدند.

گیبسون در مصاحبه ای گفته: «مسأله ی سن در روابط عاطفی فقط یک عدد است. ما همدیگر را کشف می کنیم. او یک انسان بزرگسال است و ما همدیگر را کشف می کنیم.»

پاتریک استوارت و سانی اوزل

پاتریک استوارت ۳۹ سال از همسرش، سانی اوزل بزرگ تر است.

استوارت ۸۱ ساله در سال ۲۰۱۳ با سانی اوزل، خواننده ی جاز پیمان زناشویی بست. آن ها ۵ سال قبل از آن در نیویورک با یکدیگر آشنا شده بودند.

اوزل در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای گفته بود: «پاتریک خیلی سرزنده است و فکر می کنم من مثل یک آدم پیر دلواپس هستم به خاطر همین این فاصله جبران می شود. از من سالم تر است و این عصبانی ام می کند.»

میک جگر و ملانی همریک

ملانی همریک، شریک زندگی میک جگر، خواننده ی گروه رولینگ استون، ۴۴ سال از این ستاره موسیقی راک کوچک تر است.

جگر ۷۸ ساله از سال ۲۰۱۴ رابطه ی عاشقانه ی خود را با همریک ۳۴ ساله که یک بالرین است، آغاز کرد. آن ها یک پسر هم دارند.

همریک در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه ای گفت: «میک شگفت انگیزترین، عالی ترین و با محبت ترین پدر است. و برای من عالی ترین مرد دنیا است.»

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود