افشاگری نیکول کیدمن درباره تصمیم هالیوود به کنار گذاشتن او بعد از چهل سالگی

افشاگری نیکول کیدمن درباره تصمیم هالیوود به کنار گذاشتن او بعد از چهل سالگی

نیکول کیدمن، بازیگر مشهور مدعی شده بعد از گذر از چهل سالگی، مدیران «سن گرا»ی هالیوود می خواستند او را کنار بگذارند.

این بازیگر تحسین شده ی ۵۴ ساله، چهار جایزه گلدن گلوب و یک اسکار طی دوران فعالیت هنری خود دریافت کرده که همواره در مسیر رشد و پیشرفت قرار داشته است.

حالا اما کیدمن فاش کرده با کم شدن پیشنهادهای کاری اش برای بازی در آثار تلویزیونی و سینمایی، فعالیت حرفه ای او تا مرز توقف رفت و مجبور شد شرکت فیلمسازی خود به نام Blossom Films را راه اندازی کند تا پروژه هایی بسازد که بتواند در آن ها نقش آفرینی کند.

کیدمن در مصاحبه ی جدیدی گفته: «طرز فکر آن ها این بود که: “خب همین است دیگر. گذشت آن دورانی که همه چیز خوب بود. حالا که چهل را رد کرده ای دیگر علاقه ی چندانی به داستان سرایی ها یا ایده هایت یا اینکه به عنوان یک زن یا یک فرد که هستی، نداریم.” من به خاطر این طرز فکر احساس بیهودگی می کردم، مثل خیلی از زن های دیگر در شغل های مختلف.»

این ستاره ی هالیوودی خاطرنشان کرد که این کاهش ناگهانی پیشنهادات کاری تقریباً زمانی رخ داد که او دخترش ساندی را در سال ۲۰۰۸ در سن ۴۱ سالگی به دنیا آورد.

او در اینباره گفت: «به دنیا آوردن بچه برای من مثل پایانی بر فصلی از زندگی ام بود. با خود فکر کردم: خب این جایی است که حالا باید بروم.»

کیدمن از همسر خود کیث اربن، دختران شان ساندی (۱۳ ساله) و فیث (۱۰ ساله) را دارد. او اقرار کرد وقتی دیگر مثل همیشه نقش های اول فیلم به او پیشنهاد نشد، به فکر افتاد بازیگری را به طور کامل کنار بگذارد.

اما مادرش جنل بود که به دخترش اجازه نداد به فعالیت بسیار موفق خود در هالیوود پایان دهد.

کیدمن در اینباره گفت: «مادرم گفت: “نیکول تو یک هنرمندی و نباید همه چیز را بگذاری و بروی. باید یک چیزهایی را نگه داری چون ممکن است یک وقت بخواهی دوباره به کارت برگردی.”»

نیکول کیدمن در سال ۱۹۹۰ با بازی در درام اکشن «روزهای تندر» (Days of Thunder) در کنار تام کروز که بعدها با او ازدواج کرد، به شهرت و موفقیت زیادی دست یافت.

بعد از آن در فیلم هایی همچون: به خاطرش مردن (To Die For)، بتمن برای همیشه (Batman Forever)، چشمان کاملاً بسته (Eyes Wide Shut)، مولن روژ (Moulin Rouge)، کوهستان سرد (Cold Mountain) و ساعت ها (The Hours) نقش آفرینی کرد که بازی اش در آخری اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را در سال ۲۰۰۳ برایش به ارمغان آورد.

این بازیگر استرالیایی در عرصه ی تلویزیون هم موفقیت زیادی کسب کرده است، از جمله سریال پرطرفدار «دروغ های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) که در آن با مریل استریپ، ریس ویترسپون، لارا درن و زوئی کراویتز همبازی بود.

او با سریال جدید «نُه غریبه کامل» (Nine Perfect Strangers) به قاب تلویزیون بازگشته است.

کیدمن در این سریال درام که در حال پخش است، نقش یک معلم مذهبی به نام ماشا را ایفا می کند که در یک مرکز بازپروری به ۹ نفر کمک می کند با ضربات روحی خود کنار بیایند.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • علی شهریور ۴, ۱۴۰۰

    هیچ اشکالی نداره یه زمانی هم به خاطر جوانی اش بهش نقش می دادن دیگه