تایلین بلوندو؛ زیباترین دختر دنیا که حالا به مدلی مشهور بدل شده

تایلین بلوندو؛ زیباترین دختر دنیا که حالا به مدلی مشهور بدل شده

گرچه دریافت لقب «زیباترین دختر دنیا» شهرت زیادی در کودکی به او بخشید اما زندگی این روزهای تایلین بلوندو هم کم فریبنده نیست.

این مدل ۲۰ ساله وقتی در سال ۲۰۰۷ در حالی که تنها ۶ سال داشت در صدر فهرست ۱۰۰ تایی وبسایت TC Candler از زیباترین چهره های دنیا قرار گرفت، یک شبه به چهره ای محبوب بدل گشت.

از آن زمان او به چهره ی تبلیغاتی برندهای مشهوری همچون دالچه اند گابانا و لورئال تبدیل شده و بیش از ۴/۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد.

تایلین که دوستی نزدیکی با چهره های مشهوری همچون بروکلین بکهام دارد، همیشه در سفر است و حتی زمانی تکالیف مدرسه اش را در سفر می نوشت. در ادامه مروری بر زندگی او خواهیم داشت.

وقتی کشف شد تنها ۳ سال داشت

زندگی تایلین به عنوان دختر پاتریک بلوندو بازیکن سابق تیم فوتبال واتفورد، از ابتدا با شهرت و ثروت رقم خورده بود.

مادرش ورونیکا لوبری یک مدل بود و تصاویری که تایلین از او در اینستاگرامش منتشر کرده شباهت عجیب این مادر و دختر را آشکار می سازد.

تایلین که در پاریس بزرگ شده، وقتی در یک پیاده روی به همراه مادرش در خیابان شانزه لیزه ی پاریس کشف شد، تنها سه سال داشت. این ژان پل گوتیه بود که او را کشف کرد، یک طراح مد و لباس فرانسوی و صاحب برندی فرانسوی به نام خودش.

تایلین می گوید مادرش به گوتیه گفت او با هیچ آژانس مدلینگی قرارداد ندارد و گوتیه به مادرش گفت همان فردا باید برای این کار اقدام کند. مادر تایلین هم گفت: «چرا که نه؟»

فعالیت مدلینگ تایلین بعد از قرار گرفتن در فهرست وبسایت TC Candler شتاب گرفت اما نه بی جار و جنجال.

در سال ۲۰۱۱، تایلین وقتی ۱۰ سال داشت در فوتوشوتی برای نشریه ی ووگ شرکت کرد. او در این فوتوشوت پیراهنی طلایی با کفش هایی پاشنه بلند به تن داشت و چهره اش غرق آرایش بود.

این عکس ها انتقادات زیادی را به دنبال داشت و به جنسی سازی کودکان متهم شد، گرچه مادرش ورونیکا به دفاع از این تصاویر پرداخت.

او در اینباره گفت: «درک می کنم که می تواند شوکه کننده به نظر برسد. اقرار می کنم که خودم حین گرفتن عکس ها شوکه شده بودم. اما بگذارید دقیق تر بگویم: تنها چیزی که مرا شوکه کرد این بود که گردنبندی که تایلین انداخته بود ۳ میلیون پوند قیمتش بود!»

ارتش طرفداران میلیونی که «تایلینر» نام گرفته اند

تایلین با سرعت گرفتن فعالیت مدلینگش، تصمیم گرفت تحصیلات خود را در خانه ادامه دهد. او خودش تعریف کرده که بارها تکالیف مدرسه اش را در تاکسی های اینترنتی یا فرودگاه انجام داده بود.

با وجود جنجال نشریه ووگ، تقاضا برای تایلین کماکان زیاد بود و او با برندهایی همچون دالچه اند گابانا همکاری کرد و سفیر برند لورئال پاریس شد.

بعد از حضورش در هفته ی مد لندن و جشنواره فیلم کن که نگاه های زیادی را به او جلب کرد، تایلین بار دیگر در سال ۲۰۱۸ در صدر فهرست وبسایت TC Candler قرار گرفت، یعنی ۱۱ سال بعد از اولین حضورش در این فهرست.

او در اینستاگرام خود در اینباره نوشت: «خودم باورم نمی شود. از TC Candler و همه ی کسانی که به من رأی دادند بسیار ممنونم.»

«هیچوقت فکر نمی کردم یک بار دیگر نفر اول شوم، از همه ی شما ممنونم. واقعاً امیدوارم که تعطیلات عالی و کریسمس خوبی در کنار خانواده تان داشته باشید. با آرزوی بهترین ها برای همه ی شما بچه ها و با عشق فراوان.»

این افتخارات این ستاره ی فرانسوی را به یکی از پرمتقاضی ترین مدل های جوان دنیا بدل کرده است و او حالا بیش از ۴/۳ میلیون طرفدار در اینستاگرام دارد که به آن ها «تایلینر» می گوید.

تایلین به مناسبت تولد ۱۴ سالگی اش نوشت: «چه خبر تایلینرهای من؟ می خواستم یک معرفی بزرگ برای همه ی طرفدارهایم در سرتاسر دنیا، به خاطر حمایت تان از من برای تولد ۱۴ سالگی ام داشته باشم!»

«خیلی هایتان تولدم را تبریک گفتید. واقعاً دلم می خواهد به شما بچه ها بگویم که دوست تان دارم. و شما واقعاً همان کسانی هستید که باعث می شوید من به کارم ادامه دهم. هر کاری که انجام دهم ناامیدتان نخواهم کرد.»

دوستی نزدیک با بروکلین بکهام

تایلین هم مانند هر فرد مد دوست دیگری، مدل هایی همچون کارا دلوین، کندال جنر و هیلی بالدوین را تحسین می کند و پای عکس گرفتن با جیجی حدید که به میان باشد نمی تواند هیجان خودش را کنترل کند.

در سال ۲۰۱۶، تایلین با کایا گربر، دختر سیندی کرافورد، مدل مشهور هم عکسی در ساحل انداخت.

طرفداران تایلین اما زمانی هیجان زده شدند که او با باربارا پالوین، سوپر مدل مشهور عکس گرفت و آن ها متوجه شباهت عجیب این دو مدل شدند.

بعد از انجام شدن فوتوشوت تایلین برای برند لورئال در سال ۲۰۱۶، تایلین و بارابارا پیش هم رفتند و تایلین با انتشار عکسی از خودش در کنار این مدل سابق ویکتوریا سکرت نوشت: «قل دیگرم!!!»

تایلین علاوه بر مدلینگ، بازیگری را هم تجربه کرده است. او در سال ۲۰۱۵ در فیلمی فرانسوی به نام «بل و سباستین: ماجراجویی ادامه دارد» (Belle & Sebastian: The Adventure Continues) نقش آفرینی کرد.

تایلین در مصاحبه ی خود با نشریه ی نوجوانان ووگ گفت: «آنجلینا جولی غایت من به عنوان یک بازیگر است. اگر می توانستم همبازی ام را انتخاب کنم، حتماً انتخابم آنجلینا جولی بود. و برد پیت، لئوناردو دیکاپریو و جانی دپ.»

خانه ی اصلی تایلین گرچه در شهر سن تروپه ی فرانسه است اما او یک خانه هم در غرب لندن دارد و با بروکلین بکهام همسایه است.

تایلین یک بار در مصاحبه ای در اینباره گفته بود: «بروکلین بکهام همسایه ی کناری من است. او دوست خوب من است.»

«دوست ندارم نحیف باشم. من برگر می خورم.»

تایلین علیرغم سبک زندگی مجلل و هالیوودی اش تلاش کرده از تصویر کلیشه ای مدل های نحیف و استخوانی دوری کند.

او در مصاحبه ای گفته: «دوست ندارم نحیف باشم. حتی اگر دیگران بگویند که برای شرکت در یک شو به اندازه ی کافی نحیف نیستم جوابم این است که باشد ایرادی ندارد، در آن شو شرکت نمی کنم.»

«نمی خواهم نحیف باشم و به خاطرش هیچ غذایی نخورم. اگر دلم بخواهد غذا بخورم می توانم این کار را انجام دهم. من برگر می خورم. تا به حال همینطور بوده.»

تایلین سال گذشته با بن اتال، پسر شارلوت گنسبور، هنرپیشه ی مشهور فرانسوی وارد رابطه ی عاشقانه شد و تصاویری هم از ماجراجویی های عاشقانه ی خودشان در اینستاگرامش منتشر کرده است.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود