بابک حمیدیان به کرونا مبتلا شد

بابک حمیدیان به کرونا مبتلا شد

متاسفانه بابک حمیدیان هم به خیل هنرمندان کرونایی پیوست. این بازیگر خوش اخلاق سینما، تئاتر و تلویزیون این روزها در سریال «خاتون» به ایفای نقش پرداخته که مردم اقبال نسبتاً خوبی به آن داشته‌اند.

متاسفانه گویا بیماری او جوری نبوده که بتواند در قرنطینه خانگی اوقات سپری کند و به ناچار به بیمارستان رفته و بستری شده است. حمیدیان تحت مراقبت‌های ویژه هم قرار گرفته و در حال مبارزه با ویروس کروناست.

بابک حمیدیان متولد ۱۳۵۹ شهر تهران است. او فارغ التحصیل رشته‌ی نمایش با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی فعالیت هنری خود را به عنوان بازیگر در سال ۸۲ با فیلم «قدمگاه» آغاز کرد. از مهم‌ترین فیلم‌های سینمایی که او در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته می‌توان از «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند»، «چ»، «سیانور» و «بادیگارد» نام برد.

بابک حمیدیان

از روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا تا کنون هنرمندان بسیاری با این ویروس منحوس دست به گریبان شده‌اند که البته اکثر آن‌ها موفق به شکست آن شده‌اند و متاسفانه تعداد کمی از ایشان در اثر کووید ۱۹ درگذشته‌اند.

همین چند روز پیش بود که همین جا خبر ابتلای مونا فرجاد را به سمع و نظرتان رساندیم. ماه پیش و ماه‌های پیش نیز حمید لولایی، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، میر طاهر مظلومی، سحر ولد بیگی و خیلی دیگر از هنرمندان به کرونا مبتلا شده بودند.

بابک حمیدیان

قشر بازیگر یکی از اقشاری است که به خاطر نیاز به تماس با دیگر افراد از جمله سایر بازیگران و عوامل پشت صحنه نیاز مبرم به مصونیت در برابر ویروس دارد. با این حال، به خاطر تماس‌های مکرر و لزوم نداشتن ماسک هنگام فعالیت، برخی از این عزیزان با وجود زدن واکسن به کرونا مبتلا شده‌اند.

برای همه‌ی این عزیزان و بابک حمیدیان عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی داریم.

بیشتر بخوانید:

چهره های مشهور سراسر دنیا که به کووید ۱۹ مبتلا شدند

داستان‌های نیوشا ضیغمی: از مدلینگ تا کرونا

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • اسمال شهریور ۱۴, ۱۴۰۰

    داییه مامان منم کرونا گرفته. الانم تو ای سی یو هست
    یه مطلب درباره اون بزارین لطفا