اخبار هنرمندان: از مادر شدن عایشه گل تا نمایشگاه ماشین سینا سرلک در آمریکا

اخبار هنرمندان: از مادر شدن عایشه گل تا نمایشگاه ماشین سینا سرلک در آمریکا

با یک اینستاگردی دیگر خدمت شما همراهان همیشگی روزیاتو هستیم.

سینا سرلک در پست جدید خود از عشق و علاقه‌اش نسبت به ماشین گفته. سرلک در پس‌زمینه‌ی ترانه‌ای که خودش آن را سروده، ویدیویی از ماشین‌های اسپرت را قرار داده و نوشته که به خاطر این که مجبور نباشد سفارشی کار کند، سال‌هاست در زمینه‌ی ماشین به بیزینس می‌پردازد.

او در این پست نوشته: «من هنرمندى هستم که هرگز از طرف هیچکس و هیچ کجا حمایت نشدم و تمام مسیر زندگیم رو تنهایى با همه مشکلات جنگیدم براى اینکه هنر فروشى نکنم و ارزش هنرم و تلاشم حفظ بشه.»

وی در انتقاد از برخی سفارشی‌سازها می‌نویسد: «همیشه در طولِ تاریخ، بیشترین پولها و موقعیت ها رو به افرادى دادن که بى هنرترین و چاپلوس ترین بودن.»

هنرمندان

مریم کاویانی در پستی ویدیویی تجربیات خود در زمینه‌ی کرونا را با مخاطبانش به اشتراک گذاشته. وی از مخاطبانش درخواست می‌کند که با احساس هر گونه درد غیرمنتظره، ذهن‌شان را معطوف به کرونا کرده و آن را تعبیر به مواردی مانند سرماخوردگی و… نکنند و هر چه سریع‌تر در صدد انجام آزمایش و طی کردن مراحل درمان بربیایند. مریم کاویانی متولد اهواز و اصالتاً مازندرانی است. وی که از ازدواج اول خود یک پسر ۲۴ ساله دارد، مدتی پیش با رامین مهمان‌پرست، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه ازدواج کرد و از آن زمان کمی کم‌کار شده است.

هنرمندان

آناهیتا درگاهی نیز که چند وقتی است به کرونا مبتلا شده، ضمن تشکر از فالوورهایش به خاطر پیام‌های محبت‌آمیزشان و آرزوی سلامتی برای او، نوشته: «روزهای سخت به دلگرمی شما طی می‌شه. امروز کمی بهترم و دارم مراحل درمان‌م رو در بیمارستان ادامه می‌دم.» آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی است و چندی پیش با بازی درخشانش در سریال «می‌خواهم زنده بمانم» حسابی نگاه‌ها را به خود جلب کرد.

هنرمندان

فرشته حسینی از دشواری زندگی در کمپ پناهجویان نوشته و از شرایط بد زندگی اظهار ناامیدی کرده؛ از غذاهای بدمزه، دستشویی مشترک و هزار و یک مایه یاس و ناامیدی دیگر. او پستش را چنین پایان داده: «خسته. مادرها ، پدرها، کودکان، چهره‌های خسته. چهره‌های خسته. خسته. هیچ کس در دنیا به اندازه‌ی آنها خسته نیست.» فرشته حسینی که از پدر و مادری افغانستانی در تهران متولد شده، با بازی در سریال «قورباغه» به شهرت رسید. وی که چندی پیش با نوید محمدزاده ازدواج کرد هر از چند گاهی با انتشار پست یا استوری با مردم افغانستان ابراز همبستگی می‌کند.

هنرمندان

عایشه گل جوشکن، بازیگر و خواننده ترکیه‌ای که با بازی در فیلم سینمایی «مطرب» در ایران به شهرت رسید و به فارسی هم تسلط نسبی دارد، ویدیویی از دخترش، آلیس، منتشر کرده و زیر آن به فارسی هشتگ زده. این خواننده ترک زبان سال گذشته نیز با کاور آهنگ «بهت قول می‌دم» محسن یگانه برای طرفداران محسن یگانه دلبری کرده بود.

هنرمندان

متاسفانه در این هیاهوی کرونایی، پسر شهلا پرویزی، گوینده‌ی قدیمی رادیو و تلویزیون نیز بر اثر کرونا درگذشت. خانم پرویزی درباره درگذشت پسرش، خشایار نوشته: «من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود سفرت به سلامت پسر نازنین.»

هنرمندان

بیشتر بخوانید:

اینستاگردی: از تبریک ویژه هنرمندان به مناسبت روز پزشک تا تصویر جنجالی سید جواد هاشمی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود