گریه دختران طرفدار محمدرضا گلزار از تصور دنیای بدون او! + ویدئو

گریه دختران طرفدار محمدرضا گلزار از تصور دنیای بدون او! + ویدئو

انتشار ویدئویی از گریه های جمعی از دختران جوان هوادار محمدرضا گلزار به خاطر او خبرساز شد.

این ویدئو مربوط به مصاحبه ی شبکه ی اینترنتی تی‌وی پلاس با چند دختر و پسر جوان از هواداران دوآتشه ی محمدرضا گلزار است. در بخشی از این مصاحبه وقتی مجری از آن ها می خواهد دنیای بدون محمدرضا گلزار را تصور کنند، دختران جمع شروع به گریه می کنند.

کاربران فضای مجازی واکنش های مختلفی به این ویدئو داشتند.

گرچه واکنش احساسی این دختران اغلب دستمایه ی طنز کاربران شده اما برخی هم نگاه دیگری به آن داشتند. بعضی کاربران گلزار را چهره ی تأثیرگذاری ندانستند و بعضی هم مخالف انتشار این ویدئو بودند چرا که این دختران کم سن و سال هستند و ممکن است بعدها از این مصاحبه پشیمان شوند.

البته این اولین باری نیست که طرفداران محمدرضا گلزار با واکنش های خود خبرساز می شوند و پیش از این بارها ویدئوهایی از این دست منتشر شده بود.

محمدرضا گلزار که به واسطه ی چهره ی خود شهرت یافت و به عرصه های مختلفی از جمله بازیگری، خوانندگی و مجری گری ورود پیدا کرد، طرفداران زیادی در میان جوانان دارد.

گلزار البته منتقدان زیادی هم دارد که معتقدند فعالیت او در این عرصه ها از کیفیت لازم برخوردار نیست و او تنها به خاطر جذابیت های ظاهری موفق به ادامه ی فعالیت شده است.

دستمزدهای نجومی محمدرضا گلزار هم یکی دیگر از مواردی است که همواره انتقادات زیادی را از او به دنبال داشته. همین چند ماه پیش بود که ادعای یک منتقد سینما مبنی بر پرداخت ۱۸ میلیارد تومان به عنوان دستمزد به محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه هفت خوان حواشی زیادی رقم زد. این ادعا گلزار را آماج حملات زیادی قرار داد و او مدتی بعد رسماً از آن منتقد سینما شکایت کرد.

محمدرضا گلزار متولد سال ۱۳۵۶ در تهران است اما اصلیتی آذربایجانی دارد.

او فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

گلزار فعالیت خود در حوزه ی موسیقی را در سال ۷۷ به عنوان نوازنده ی گیتار با گروه آریان آغاز کرد.

در سال ۷۹ با بازی در فیلم سینمایی سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و از آن زمان در فیلم های سینمایی زیادی حضور داشته است. او فعالیت در شبکه نمایش خانگی را هم با بازی در چند سریال تجربه کرده است.

گلزار سابقه ی مجری گری در دو مسابقه ی اطلاعات عمومی را هم دارد، مسابقه ی «برنده باش» که سال ۹۷ از شبکه سه سیما پخش شد و مسابقه «هفت خوان» در سال ۱۴۰۰ که از تولیدات شبکه نمایش خانگی بود.

او در کنار بازیگری و مجری گری، مدلینگ و خوانندگی را هم تجربه کرده و از سال ۹۲ تاکنون چندین تک آهنگ منتشر کرده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۹ نظر

ورود

 • مهران شهریور ۲۴, ۱۴۰۰

  واقعا تاسف آوره. همچین هم کم سن و سال نیستند. گلزار که هیچ، اینطور وابستگی حتی به هنرمدان واقعی و افراد بزرگ هم شرم آوره. این اسمش طرفداری نیست. امیدوارم فقط این گریه ها و صحبتها نمایشی بوده باشه و احساسات و تفکر واقعی شون این نباشه یا حداقل امثال این نوجوونها انگشت شمار باشند.

  • وااای شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

   یعنی مخشون رو که وا کنید عنه خالص می‌بینید

  • سهیل شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

   حتی اگه واقعی هم نباشه قطعا یه تعداد فن پیدا میشن که این حس رو داشته باشن

  • M شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

   وایی من خودم دخترم ولی اینا رو اصلا درک نمیکنم ??حالم بهم خورد

 • r شهریور ۲۴, ۱۴۰۰

  اخخخخخ اخخخخخ ? چقدر احساسی عمه بمیره براشون??? اینا میخوان بشن مادر های آینده کشور چه عنی بشه کشور و جامعه

 • امیرحسن شهریور ۲۴, ۱۴۰۰

  خدایا هر چه سریع تر ما را از ایران نجات بده
  ببر پیش خودت

 • مهشید شهریور ۲۴, ۱۴۰۰

  واقعا متاسفم واقعا من دارم خجالت می کشم که برای یکی مثل گلزار این ادا و اصولا و لوس بازی ها رو دارند واقعا خجالت بکشید انگار طرف چه نسبتی با اینا داره بابا آخه گلزار کیه واقعا کیه اینهمه حقارت و شرم عام و جمع کنید خودتون رو بابا

 • حیدر شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  ??????من اصلا درک نمیکنم. به جایه این کارا به ایندتون فک کنید و به نظرم اینا توی یه توهُمِ مَهزَن

 • محمد شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  I just say I’m sorry for myself

 • Amir شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  واقعا که ! محمد رضا گلزار مگه کی هست که نباشه گریه کنین..کاش نمایشی بوده باشه و یا از روی طنز باشه .. چون شرم آوره ?

 • ویستا شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  واقعا که مسخرس خاک تو سرشون

 • نسیم شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  بعد میگن ایران پیشرفته نیست با اینا ایران میخواد پیشرفت کنه ؟ واقعا شرم آور

 • alone شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  یعنی چی!!!!
  اینا چیه ???خدایا فایده نداره خودت ظهور کن

 • الیاس علیجانی شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  من که واقعا خجالت کشیدم و واقعا متاسف شدم واسه حماقت این افراد

 • دوستی شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  سلام خاک عالم تو سر گندتون بزنن هی. احمق های روانی. محمودرضا گلزار برای خودش داره پول پارو میکنه شما دارین براش میمیرین؟؟؟اخه چرا؟؟اون هم یه بازی گره طرف دارش باشین ولی نه این که با نبودش زندگیتون دیگه نباشه !!متاسفم برای جامعه ای که توش زندگی میکنم.. تا الان چه کار مفیدی برای جامعه کرده که این قدر جان براش میدین من ازش نفرت دارم…تا الان جوان بی کاری نداشتین حسرت همه چیز تو دلش زمانه ایت مضخرفات رو یادتون ببره. یه مشت بدبخت حوس بازین

 • مهدی شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  یا این فیلمه یا اینها خیلی احمقند این همه حماقت عین خریت است

 • M شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  وایی من خودم دخترم ولی اینا رو اصلا درک نمیکنم ??حالم بهم خورد

 • خودم شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

  خود تحقیر بینی نتیجه تقلید از لایف استایل و سبک زندگی ای هست که بجای پرداختن به توانایی ها و پتانسیل های درونی ، مدلینگهایی رو الگوی خودت قرار بدی که با زور تکنیک های رسانه ای باااااد شدن که بشن الگو … این بچه ها گناهی ندارن مشکل سیاست فرهنگی است ماست که این طفل معصوم های خالی از ذهن شدن قربانی این بازی ای که غرب سال ها پیش انجام داد و ضربه اش رو خیلی از مردمش خوردن .
  آنکس که از درون تهی است از برون خودنمایی میکند

 • سالرفرهنگ اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۲

  من صد در صد مطمعن هستم که این بچه های نو جوان چهار، پنج سال دیگه این فیلم و ببینن شاید از خجالت مثل یخ آب بشن،، یه عده جوون نادان،، میگه حاظرم تمام آینده خودم هیچ بشه ولی یه پشه از کنار گلزار رد نشه،، این یعنی حماقت،، نادانی،، هیچ آدم عاقل چنین افکار حتی به ذهنش خوطور نمیکنه، چه برسه جلوی رسانه،، چنین مزخرافاتیه به زبان بیاره،،،، فقط میتونم بگم متاسفم از این همه حماقت و نادانی،، وخاک عالم بر سر تک تک تون،،،، دخترها عاشق زیبایی جناب هستند، شما نره قول ها چی میگید این وصت شما دوست داشتن گلزار بیاد خاستگاری تون؟؟؟؟ ❤️❤️❤️❤️🤣🤣😇😇