پخش صحبت های امبر هرد در کنفرانسی خبری با حضور جانی دپ

پخش صحبت های امبر هرد در کنفرانسی خبری با حضور جانی دپ

جانی دپ، بازیگر هالیوودی که بیشتر با نقش «جک گنجشکه» در فرانشایز «دزدان دریایی کارائیب» شناخته می شود طی سال های اخیر با سیلی از مشکلات شخصی مواجه بوده است.

مبارزه ی حقوقی جانی دپ و همسر سابقش، امبر هرد، دیگر بازیگر مشهور، از نوامبر سال گذشته به دنبال باخت دپ در پرونده ی افترای خود در دادگاه عالی انگلیس، به سوژه ی داغ رسانه ها بدل شده است.

بعد از انتشار مطلبی در نشریه ی انگلیسی «سان» که در آن هرد دپ را به اعمال خشونت خانگی علیه او در موقعیت های متعدد متهم کرده بود، دپ و تیم حقوقی اش از این نشریه به دلیل تهمت و افترا به وی شکایت کردند.

علیرغم شکست دپ در انگلیس، او و هرد هنوز یک پرونده ی باز ۵۰ میلیون دلاری در آمریکا دارند. دپ اخیراً در موردی نادر به یک پیروزی در مبارزه ی حقوقی خود با هرد دست یافت، زمانی که دادگاه با درخواست وکلای دپ از هرد برای اثبات اهدای ۷ میلیون دلار وجه المصالحه ی طلاق خود به مؤسسات خیریه موافقت کرد.

حالا دپ جایزه ی افتخاری دونوستیا را از جشنواره فیلم سن سباستین ِ اسپانیا دریافت کرده است، اما مراسم اهدای جایزه طبق برنامه پیش نرفت.

یک کنفرانس خبری در سن سباستین که به مناسبت اهدای جایزه ی افتخاری دونوستیا به جانی دپ ترتیب داده شده بود، با پخش صدای ضبط شده ی امبر هرد، همسر سابق دپ، از منبعی نامعلوم متوقف شد.

این صدای ضبط شده، صحبت های امبر هرد در بیرون دادگاه عالی انگلیس در ژوئیه ۲۰۲۰ بود که برای رسیدگی به شکایت دپ از نشریه سان برگزار شده بود. در این دادگاه ادعای نشریه ی سان مبنی بر آنکه «دپ همسر خود را کتک می زد» صحیح تشخیص داده شد.

بعد از این اتفاق غیر منتظره، کنفرانس خبری از سر گرفته شد و حتی دپ که برای دریافت جایزه ی خود در آنجا حضور داشت به صحبت درباره ی مقوله ی «فرهنگ حذف» پرداخت. او فرهنگ حذف و قضاوت عجولانه بر اساس چیزهایی که مانع از دیدن حقیقت شده را مسأله ی بسیار پیچیده ای عنوان کرد.

دپ پس از از دست دادن هر دو نقش «جک گنجشکه» در «دزدان دریایی کارائیب» و «گلرت گریندلوالد» در «جانوران شگفت انگیز»، در حال حاضر هیچ پروژه ی بازیگری ای در دست ندارد. با این حال، شایعاتی درباره ی احتمال حضور وی در سریالی جدید به کارگردانی تیم برتون به نام Wednesday مطرح شده است.

منبع: insidethemagic
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۰ نظر

ورود

 • مژگان مهر ۷, ۱۴۰۰

  معلوم میشه چقد هرد سوخته که جایزه به جانی دادن ..امیدوارم از این به بعد همه چی به نفع جانی تموم شه
  .

 • ممل آمریکاایی مهر ۸, ۱۴۰۰

  خودتونم فهمیدید چی نوشیتید؟
  بی سروته و بی نتیجه که اصلا چیشد کی نبود چی گفتن فقط خواستین یه خبر کار کرده باشین

 • mahdî مهر ۸, ۱۴۰۰

  از آمبر هرد متنفرم حالم ازش بهم میخوره

 • خاور میانه مهر ۸, ۱۴۰۰

  جانی ???

 • شیرین مهر ۸, ۱۴۰۰

  جانی دپ محکوم هم میشه ملت ایران عاشقشن‌ . مردم متعصبی دارین

  • مهمان مهر ۹, ۱۴۰۰

   تو ایرانی نیستی مگه؟ این دیدگاه اکثر مردم دنیا است. البته غیر از فمینیستهای وحشی که عاشق امثال هرد هستند.

 • Sasha مهر ۸, ۱۴۰۰

  ….. بر هرد
  نتفلیکس و عنبر هرد تا دیدن پرونده ی جانی دپ تازه جون گرفته ازش تبلیغات خشونت آمیز منتشر کردن
  کسی هم نیست چیز داشته باشه جلوی اینا رو بگیره

 • Mary مهر ۸, ۱۴۰۰

  همبر گرد

 • NE مهر ۸, ۱۴۰۰

  از عنبر حالم بهم میخوره. ایشالله که جانی همیشه‌ پیروز میشه

 • محمد مهر ۹, ۱۴۰۰

  خاک تو سره امبر هرد
  حالم ازش بهم خورد گوساله