دمی لواتو مدعی ارتباط با موجودات فضایی شد

دمی لواتو مدعی ارتباط با موجودات فضایی شد
۳ نظر

دمی لواتو در مصاحبه ی جدیدی گفته در سفری که سال گذشته به مناسب تولد ۲۸ سالگی خود به پارک ملی جاشوا تری ِ آمریکا داشت، در آنجا با موجودات فضایی «ارتباط برقرار کرد».

این خواننده ی مشهور این اتفاق را تجربه ای «عمیق» و «حیرت انگیز» عنوان کرد.

لواتو گفت: «داشتیم ستاره ها را تماشا می کردیم و سعی کردیم طبق دستورالعمل برقراری ارتباط با موجودات فضایی عمل کنیم که یک دفعه چیزی جلوی مان در آسمان ظاهر شد.»

«پرتوهای بزرگ نور بود که باهم در آسمان تقریباً یک علامت سؤال ساخته بودند. بعدش انگار عقب رفت. من فهمیدم که احتمالاً زندگی ام داشت از جهت معنوی تغییر می کرد چون یک ارتباط روحی هم با این سفر دارم.»

این خواننده که سابقه ی نامزدی جایزه ی گرمی را دارد، همچنین گفت برقراری ارتباط با موجودات فضایی «هیچ ترسی ندارد» چون «حسی که از این موجودات می گیرید بسیار گرم، پرمهر و پذیرنده است.»

«وقتی از برقراری ارتباط صحبت می کنم منظورم تلاش عامدانه برای مدیتیشن و تلاش برای بیان مشاهدات خود است. نه اینکه مثلاً برای این موجودات دست تکان بدهم. گرچه این کار را هم دوست دارم. من فکر می کنم این موجودات بسیار صلح طلب و بامحبت هستند و وقتی ظاهر می شوند می توانید این مسأله را واقعاً حس کنید.»

لواتو فرازمینی ها را موجوداتی بسیار مهربان و باهوش توصیف کرد که تنها خوبی سیاره ی ما را می خواهند چون ما به کمک نیاز داریم.

او گفت حتی معتقد است برخی از این موجودات واقعاً میان ما زندگی می کنند.

لواتو در اینباره گفت: «اگر توجه کرده باشید از دهه ی ۱۹۴۰ بود که مشاهده ی بشقاب پرنده ها واقعاً آغاز شد و به عقیده ی من، دلیلش این است که همان موقع بود که ما اتم را شکافتیم و سلاح های هسته ای درست کردیم. فکر می کنم آن ها اینجا هستند. فکر می کنم بین ما زندگی می کنند و ما حتی متوجه نمی شویم.»

لواتو همچنین در مصاحبه ی دیگری گفت صحنه ی مشابهی را در پارک ملی جاشوا تری دیده بود. به گفته ی لواتو، او یک «کره ی آبی رنگ» دیده بود که «بین زمین و آسمان معلق بود».

او دراینباره گفت: «تجربه ی زیبا و شگفت انگیزی بود. حتماً نگاه تان را به دنیا تغییر می داد. شما یک فکر مبهمی دارید و بعدش یک دفعه آن فکر مبهم تأیید می شود. حتماً حقیقت را برایتان تغییر می دهد.»

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 4 / 5. تعداد رای: 13

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: insider
مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

 • امیدم مهر 29, 1400

  ۱ – همه خوب می‌دونیم که تو هر جشن تولدی انواع توهم زا ها جایگاه خاص خودشون رو دارن .
  ۲- ایشون حس برقراریه ارتباط با اونها رو گرفته و بعد ناگهان اونا رو دیده .
  ۳- این ارتباط کاملا لذت بخش و روحانی بوده که به نظرم از روان گردان استفاده کرده به مانند قارچ و نه از گل و یا شاید هم هر دوش رو با هم زده .

  • پوریا مهر 30, 1400

   کاملا موافقم. این ارتباط معنوی ایشون با بیگانگان فقط و فقط ناشی از این واقعیته که ایشون ساقی خوبی انتخاب کردن.

 • ... آبان 1, 1400

  خجالت داره برای آدمای معروف هم از موتوری میگیرین؟ خب اصل بدین بهش که اینطوری نشه😠😂