کشیشی که با پول های کلیسا برای مهمانی های مبتذل مواد تهیه می کرد!

کشیشی که با پول های کلیسا برای مهمانی های مبتذل مواد تهیه می کرد!

یک کشیش خوش نام ایتالیایی به اتهام سرقت پول های قلمروی تحت پوشش کلیسای خود به منظور خرید مواد مخدر برای سکس پارتی هایی که خود به راه می انداخت، دستگیر شده است.

پدر فرانچسکو اسپاگنسی ۴۰ ساله در حال حاضر در بازداشت خانگی به سر می برد. پلیس ایتالیا در حال تحقیق از افرادی است که گفته می شود طی سال های اخیر در این مجالس حضور داشتند.

به گفته ی رسانه ها، پلیس بازجویی از این کشیش کاتولیک رُمی را زمانی آغاز کرد که به آن ها خبر رسید هم‌خانه ی او یک لیتر داروی روان گردن GHB (گاما هیدروکسی‌ بوتیریک اسید) از هلند به ایتالیا وارد کرده بود.

از GHB در سکس پارتی های مردان همجنس گرا استفاده می شود. این ماده مخدر که ترکیب آن با الکل می تواند کشنده باشد، می تواند به مصرف کننده احساس آرامش یا خوشی ببخشد و رابطه جنسی را کمتر دردناک کند.

مأموران پلیس همچنین در جریان تفتیش آپارتمان آن ها چیزهایی کشف کردند که پایپ های شیشه کشی دستساز به نظر می رسند.

به گفته ی کاراگاهان، اسپاگنسی و هم‌خانه اش از سایت های دوستیابی آنلاین برای دعوت افراد به مهمانی های خود استفاده می کردند.

این کشیش که گفته می شود تحصیل در رشته ی پزشکی را به منظور وقف زندگی خود برای مذهب رها کرده بود، به برداشت بیش از ۱۱۷ هزار دلار از حساب بانکی قلمروی تحت پوشش کلیسای خود متهم شده است. پلیس ایتالیا مشکوک است که از این پول برای خرید مواد مخدر استفاده می شد.

اسپاگنسی همچنین متهم شده از پول های اهدایی مردم به کلیسا سرقت می کرد و با متقاعد کردن مردم درباره ی اینکه کلیسا در حال جمع آوری پول برای خانواده های محروم است از آن ها درخواست پول می کرد.

مردم او را کشیشی برجسته و مخلص توصیف می کردند.

وکیل این کشیش گفته اسپاگنسی به تهیه ی مواد برای مهمانی ها اعتراف کرده و قرار است اتهام برداشت پول از حساب قلمروی تحت پوشش کلیسای خود را هم بپذیرد.

 

بیشتر بخوانید:

راهبه اختلاسگر با پول های مدرسه کاتولیک ها قمار می کرد!

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود