ترانه Easy on Me از ادل رکورد گروه BTS در اسپاتیفای را شکست

ترانه Easy on Me از ادل رکورد گروه BTS در اسپاتیفای را شکست

ترانه Easy on Me یا به من سخت نگیر از ادل توانست رکورد گروه کره ای BTS در اسپاتیفای را شکسته و به ترانه ای که در طی ۲۴ ساعت در این پلتفرم پخش موسیقی بیشترین استریم را داشته تبدیل شود. اسپاتیفای در کانال یوتیوبی خود اعلام کرد که این ترانه و خواننده بریتانیایی اش رکورد جدیدی را در این پلتفرم با اولین آهنگ از آلبوم ۳۰ خود به ثبت رسانده است. تمام این ترانه یک کلیپ سیاه و سفید است که در شبکه های اجتماعی منتشر شده و ادل را نشان می دهد که یک نوار کاست را در دی وی دی پلیر خودرو خود قرار می دهد. همراه با یک آهنگ یک صدای پیانو آرام و ملایم شنیده می شود و کلیت ویدیو آن نیز فضایی پاپ-کانتری دارد.

ترانه Easy on Me یا به من سخت نگیر از ادل توانست رکورد گروه کره ای BTS در اسپاتیفای را شکسته و بیشترین استریم را طی 24 ساعت داشته باشد

آهنگ Easy on Me که اولین ترانه از آلبوم بسیار مورد انتظار جدید ادل بود همانطور آغاز می شود که ادل قول داده بود: پرداختن به «تنش درونی» که از یک سری تغییرات بزرگ در زندگی شخصی او حاصل شده بود، از جمله طلاقش از سایمون کاونکی که از ازدواجشان صاحب یک فرزند نیز هستند. ادل در اشعار این آهنگ از گوش دهنده می خواهد که به او سخت نگیرد. در بخشی از این ترانه می شنویم: «هنوز بچه بودم، این شانس را پیدا نکردم که دنیای اطرافم را حس کنم، وقتی برای انتخاب نداشتم، وقتی برای انتخاب کاری که می خواستم بکنم نداشتم، پس بهم سخت نگیر».

ترانه Easy on Me یا به من سخت نگیر از ادل توانست رکورد گروه کره ای BTS در اسپاتیفای را شکسته و بیشترین استریم را طی 24 ساعت داشته باشد

این خواننده ۳۳ ساله در نوامبر گذشته و در مصاحبه ای گفته بود که این ترانه نیز مانند کل آلبوم جدیدش را برای پسرش خوانده است. ادل در این باره گفته است: «فقط حس می کردم که می خواهم برایش توضیح دهم، از طریق این ترانه، وقتی در دهه سوم یا چهارم زندگی اش است، در این مورد که کی هستم و چرا داوطلبانه انتخاب کردم که زندگی او را در جستجوی شادی خودم، زیر و رو کنم. این موضوع گاهی اوقات باعث ناشادی او می شود و این یک زخم واقعی برای من است که نمی دانم آیا این زخم روزی التیام خواهد یافت یا خیر».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • Niloofar دی ۲۴, ۱۴۰۰

    شاید ادل برای این بار تونسته باشه رکورد بی تی اسو بشکنه ولی برای دفعه های بعد بازندس??