جدایی جیجی حدید و زین ملک از یکدیگر به دنبال درگیری فیزیکی ملک با مادر حدید

جدایی جیجی حدید و زین ملک از یکدیگر به دنبال درگیری فیزیکی ملک با مادر حدید

گزارش ها از جدایی جیجی حدید، سوپر مدل و زین مالک، خواننده، از یکدیگر حکایت دارد. این اتفاق پس از آن رخ داد که به گفته ی برخی منابع، مالک، مادر جیجی حدید را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

رسانه ها می گویند منابع متعددی جدایی این زوج از یکدیگر را تأیید کرده اند. برخی منابع نیز می گویند این جدایی یک ماه قبل رخ داده است.

ملک در بیانیه ی دیروز خود اظهار کرد خواستار ایجاد فضایی است که امکان رسیدگی به دخترش به صورت مشترک را به شیوه ای مناسب به او دهد – عبارتی که معمولاً برای والدینی به کار می رود که از یکدیگر جدا شده اند.

یکی از دوستان خانوادگی جیجی حدید به رسانه ها گفته: «آن ها در حال حاضر باهم نیستند. گرچه هر دو پدر و مادر خوبی هستند. دارند باهم دخترشان را بزرگ می کنند. مسلماً یولاندا خیلی از جیجی حمایت می کند. او بهترین ها را برای دختر و نوه اش می خواهد.»

منبع دیگری نیز به رسانه ها گفته: «زین احساس می کرد یولاندا دارد دخالت می کند.»

این زوج یک دختر ۱۳ ماهه به نام «کای» دارند.

رسانه ها دیروز خبر دادند ملک، مادر حدید را مورد ضرب و شتم قرار داده و یولاندا حدید احتمالاً این موضوع را به پلیس گزارش داده است.

ملک، خواننده ی ۲۸ ساله، در واکنش به این خبر، بیانیه ای در توییتر خود منتشر و در آن این موضوع را امری شخصی عنوان کرد.

او در این بیانیه گفت: «من منکر ادعاهای مطرح شده درباره ی مشاجره ای که با یکی از اعضای خانواده ی شریک عاطفی ام داشتم نمی شوم، کسی که در حالی وارد خانه ی من شد که چندین هفته بود که شریک عاطفی ام آنجا نبود. این مسأله ای شخصی بوده و کماکان باید باشد اما به نظر می رسد که در حال حاضر دارد تفرقه اندازی می شود و علیرغم تلاش های من برای بازگرداندن آرامش به فضای خانواده که به من اجازه ی رسیدگی به دخترم به صورت مشترک و به نحوی که شایسته ی او باشد را بدهد، این موضوع به رسانه ها “درز کرده است”.»

او در پایان گفت: «من گوش به زنگ می مانم تا از کای محافظت کنم و حریم شخصی ای که استحقاقش را دارد برایش فراهم کنم.»

نماینده ی جیجی حدید به رسانه ها گفته: «همه ی فکر و ذکر جیجی این است که بهترین شرایط را برای کای فراهم کند. او می خواهد در این دوران حریم شخصی آن ها حفظ شود.»

حدید و ملک از زمان آغاز رابطه عاشقانه ی خود در سال ۲۰۱۵ تاکنون بارها از یکدیگر جدا شده و رابطه ی خود را از سر گرفته اند. این زوج پس از ماه ها شایعه، در دسامبر ۲۰۱۵ خبر رابطه ی خود را رسانه ای کردند و در ژانویه ی ۲۰۱۶ در موزیک ویدئوی اولین قطعه ی مستقل ملک به نام Pillowtalk باهم حضور پیدا کردند.

این زوج پیش از این سه بار از یکدیگر جدا شده بودند. آن ها در سال ۲۰۱۶ جدایی کوتاهی از یکدیگر داشتند.

در سال ۲۰۱۸ رسانه ها اعلام کردند ملک و حدید هر دو به خاطر اختلافات کاری از یکدیگر جدا شده اند. آن ها در ژانویه ۲۰۱۹ بار دیگر ازهم جدا شدند. آن ها بعد از هر جدایی طی یک سال بعدی رابطه ی خود را از سر گرفته بودند.

در سال ۲۰۲۰ ملک و حدید با یکدیگر مدتی را در قرنطینه به سر بردند و سپتامبر همان سال دخترشان، کای به دنیا آمد.

 

بیشتر بخوانید:

داستان خانواده حدید؛ حدیدهای مهاجر چطور به مشهورترین خانواده صنعت مدلینگ تبدیل شدند؟

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • Seti آبان ۹, ۱۴۰۰

    چرا الکی زر میزنید وقتی از چیزی خبر ندارید؟؟؟

  • 1D آذر ۳۰, ۱۴۰۰

    قرار دادشون تموم شده حالا میخان یجوری جمش کنن چرا هیچی نمیدونی میای سایت میزی واقعا