تبدیل لبخند ملانیا ترامپ به تنفر در اولین دیدار عمومی با دونالد ترامپ + ویدیو

تبدیل لبخند ملانیا ترامپ به تنفر در اولین دیدار عمومی با دونالد ترامپ + ویدیو

ویدیویی که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که ملانیا ترامپ بانوی اول سابق ایالات متحده به همسرش دونالد ترامپ لبخند می زند اما به سرعت این لبخند به حسی ظاهراً شبیه تنفر تبدیل می شود. این زوج روز شنبه  در جریان بازی های موسوم به Atlanta Braves World Series برای اولین بار پس از مدت های طولانی در هوستون آستروس در کنار هم دیده شدند. این اولین باری بود که ملانیا ترامپ از زمان ترک برج ترامپ در نیویورک در ماه جولای دیده می شد. نکته دیگر اینکه وی از ماه آوریل گذشته در کنار دونالد ترامپ دیده نشده بود، وقتی که در اقامتگاه مار-اِ-لاگو در فلوریدا با او شام خورده بود. در تصاویر منتشر شده ژست های متفاوتی از ملانیا دیده می شود که باعث بحث های فراوانی در شبکه های اجتماعی شده است.

یک ویدیو جدید نشان می دهد که ملانیا ترامپ به همسرش دونالد ترامپ لبخند می زند اما به سرعت این لبخند به حسی شبیه تنفر تبدیل می شود. یک ویدیو جدید نشان می دهد که ملانیا ترامپ به همسرش دونالد ترامپ لبخند می زند اما به سرعت این لبخند به حسی شبیه تنفر تبدیل می شود.

در این ویدیو می تواند دیده که دونالد ترامپ و ملانیا لبخند زده و به احساسات حاضران واکنش نشان می دهند تا اینکه ناگهان ملانیا لبخندش را از صورت همسرش برداشته و به یکباره صورتش حس تنفر را به خود می گیرد. کاربران شبکه های اجتماعی خیلی زود به گمانه زنی در مورد این سکانس از دیدار عمومی دونالد و ملانیا پرداخته و در حالی که برخی از این زوج و رفتارشان حمایت کرده اند، برخی دیگر آن را «اخم ویرانگر» توصیف کرده اند. مدت هاست که شایعاتی در مورد وخامت رابطه این دو به گوش می رسد و اینکه پس از پایان ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ملانیا نسبت به او بی میل و حساس شده است. گفته می شود که این دو اکثر اوقات در فلوریدا و جدا از هم زندگی می کنند. یک منبع داخلی نزدیک به خانواده ترامپ گفته است که رییس جمهور سابق ایالات متحده اکثر روزها به زمین گلف می رود و ملانیا نیز همیشه در جلسات درمانی و زیبایی است.

یک ویدیو جدید نشان می دهد که ملانیا ترامپ به همسرش دونالد ترامپ لبخند می زند اما به سرعت این لبخند به حسی شبیه تنفر تبدیل می شود.

یک ویدیو جدید نشان می دهد که ملانیا ترامپ به همسرش دونالد ترامپ لبخند می زند اما به سرعت این لبخند به حسی شبیه تنفر تبدیل می شود.

این منبع خبری در مورد فعالیت های این روزهای ملانیا گفته است: «او به مرکز آب درمانی می رود، نهار می خورد، دوباره به مرکز آب درمانی می رود و با دونالد در پاسیو شام می خورد. خودش را خشک می کند و دوباره تکرار. هر روز همین است». علیرغم شایعاتی که در سال های اخیر در مورد رابطه این دو وجود داشته، ملانیا و دونالد تنها چند روز پس از ترک کاخ سفید، شانزدهمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند. در ماه های اخیر دونالد ترامپ از آماده سازی شبکه اجتماعی خود برای معرفی در اوایل سال آینده میلادی گفته است، بعد از اینکه پلتفرم های توییتر و فیسبوک حساب کاربری او را معلق کردند. شبکه اجتماعی ترامپ TRUTH Social نام داشته و از طریق یک کمپانی جدید معرفی خواهد شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • h آبان ۱۱, ۱۴۰۰

    بنده خدا عمل زیبایی صورت انجام داده و ماهیچه های صورت و پوستش ری اکشن های طبیعی شون رو از دست دادن ، لبخندش اینجوری شده

  • حسین آبان ۱۱, ۱۴۰۰

    این چرت و پرتها چیه آخه؟ حداقل خبر زرد هم منتشر می کنید یک چیزی باشه که پایه و اساس داشته باشه نه مثل خاله زنکها در مورد خنده ملانیا و چشم و ابروی فلانی قصه ببافید.