فضای داخلی Somnio بزرگ ترین قایق تفریحی جهان چه شکلی خواهد بود؟

فضای داخلی Somnio بزرگ ترین قایق تفریحی جهان چه شکلی خواهد بود؟

قرار است قایق تفریحی Somnio در زمان شروع به کارش در سال ۲۰۲۴ بزرگ ترین قایق تفریحی جهان باشد. با این حساب، یک آپارتمان لوکس بر روی عرشه ی قایق ۲۲۰ متری Somnio چه شکلی است؟

به گزارش CNN، از طرح های درون این قایق بزرگ ۶۰۰ میلیون دلاری به تازگی رونمایی شده است که نیم نگاهی به داخل اولین قایق تفریحی اقیانوس پیمای جهان در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

بزرگ ترین قایق تفریحی جهان

اگرچه تمامی ۳۹ آپارتمان شناور ـ که دارای بالکن یا تراس خصوصی هستند ـ قابلیت سفارشی سازی دارند اما برخی از گزینه های به نمایش درآمده در این طرح ها عبارتند از: تختخواب های بزرگ صدفی شکل، بخش های مسکونی وسیع با نمایی از اقیانوس و آینه های بزرگ قدی.

خانه های شناور

شروع قیمت ها از ۱۱ میلیون دلار و متراژ آن ها از ۱۵۰ تا ۶۰۰ متر متغیر است و بزرگ ترین شان بیشتر فضای عرشه ی بالایی را خواهد گرفت. Somnio که در زبان لاتین یعنی «رویا دیدن» توسط Winch Design و Tillberg Design سوئد طراحی شده و توسط طراح و کشتی ساز نروژی، VARD ساخته خواهد شد.

بزرگ ترین قایق تفریحی جهان

افرادی که یکی از این آپارتمان ها را خریداری کنند این امکان را خواهند داشت که با یکی از تیم های طراحی تا مدت ۳ ماه همکاری داشته باشند تا «درباره ی پیکربندی و نوع پارچه ها، اثاثیه و نورپردازی تصمیم بگیرند.»

از جمله آپشن های موجود می توان به باشگاه، کتابخانه، فضای غذاخوری داخل و خارجی و فضای نشیمن وسیع با چشم انداز ۲۷۰ درجه ای اشاره کرد. البته طرح بندی ها به دلخواه مشتریان انجام خواهد شد. امکانات عمومی و مشترک عبارتند از: استخر، سونا، جکوزی، سالن سینما، رستوران و باشگاه ساحلی.

بزرگ ترین قایق تفریحی جهان

از ساکنین به طور سالانه مبلغی برای پوشش هزینه هایی همچون سرویس و تعمیرات و نیز سوخت و غذا اخذ خواهد شد. سخنگوی این پروژه گفته است که از زمان رونمایی از این پروژه تا کنون، افراد بسیاری نسبت به آن علاقه نشان داده اند و برخی از آپارتمان ها نیز فروش رفته است.

در حال حاضر The World با اندازه ی ۱۹۵ متر، بزرگ ترین قایق تفریحی مسکونی جهان است که آپارتمان هایی یک خوابه تا سه خوابه و نیز چند سوئیت دارد.

بیشتر بخوانید:

Persico F70: قایق تفریحی که بالای سطح آب پرواز خواهد کرد

قصر روان روی ریل؛ طراحی اولین قطار مجلل خصوصی توسط طراح قایق تفریحی استیو جابز

The Shape ؛ قایق تفریحی ۸۰ میلیون دلاری با «حفره ای عمیق» و سوخت پاک

Saturnia ؛ قایق تفریحی بسیار مدرن و تماماً فیبر کربنی با قیمت ۳۵۰ میلیون دلار

منبع: CNN
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود