ادل می گوید دوستی با آدم های مشهوری مثل جنیفر لارنس او را متمدن کرد

ادل می گوید دوستی با آدم های مشهوری مثل جنیفر لارنس او را متمدن کرد

ادل در مصاحبه ی جدیدی با نشریه ی رولینگ استون، از زندگی آرام خود در لس آنجلس گفته است.

این خواننده ی لندنی در زمان برگزاری تور کنسرت هایش در آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۶، خانه ای در شهر بورلی هیلز ِ آمریکا خریداری کرد. همسر سابق او، سیمون کانکی، در آن سوی دیگر خیابان زندگی می کند.

ادل به رولینگ استون گفت: «ما آخر هفته ها کارهای معمولی انجام می دهیم. پسرم را به مهمانی می برم. تکالیف مدرسه را انجام می دهیم.»

به گفته ی ادل، وقتی پسر ۹ ساله اش، آنجلو، به مدرسه رفت، او شروع کرد به دوست شدن با مادرهای دیگر و سلبریتی هایی که در محله ی او زندگی می کردند، از جمله جنیفر لارنس و نیکول ریچی.

ادل دراینباره گفت: «آن ها مرا متمدن کردند چون تا قبل از آن از صحبت با هر کسی با هر میزان شهرتی پرهیز می کردم چون با خودم فکر می کردم که من مشهور نیستم و در این مورد خیلی بریتانیایی هستم.»

«اصلاً درباره ی کار حرف نمی زدیم که این خیلی عالی بود چون بیشتر وقت هایی که با کسی حرف می زنم آن ها فقط دلشان می خواهد درباره ی کارم بدانند و من به آن ها می گویم: “دلم نمی خواهد در اینباره حرف بزنم. می شود درباره ی چیز دیگری حرف بزنیم؟ من خسته ام.”»

به گفته ی رولینگ استون، تعدادی از کارهای آلبوم بعدی ادل به نام «۳۰» با الهام از دوران زندگی اش در کالیفرنیا ساخته شده اند – به خصوص زندگی عاشقانه اش بعد از طلاق از کانکی در سال ۲۰۱۹.

ادل گفت: «۵ ثانیه بیشتر طول نکشید تا با کسی قرار بگذارم. اینجا همه یا برای خودشان کسی هستند یا می خواهند کسی شوند.»

به گفته ی رولینگ استون، ادل قطعه ی Can I Get It در آلبوم «۳۰» را درباره ی خواسته اش برای داشتن یک رابطه عاطفی واقعی، نه صرفاً برای برقراری رابطه جنسی بدون عشق نوشته، یعنی تنها چیزی که شهر لس آنجلس برای آن مناسب است.

ادل همچنین گفت پیشنهاد دوستانش برای شرکت در قرارهای عاشقانه ی بدون شناخت قبلی را رد می کرد چون می ترسید خبرش در حساب اینستاگرامی Deuxmoi که به حواشی زندگی سلبریتی ها می پردازد، منتشر شود.

دو قطعه ی دیگر آلبوم یعنی All Night Parking و Woman Like Me از اولین رابطه ی ادل بعد از طلاقش الهام گرفته شدند، رابطه ای  که فوراً به پایان رسیده بود.

ادل درباره ی این تجربه گفت: «درس بزرگی بود. احساس خوبی بود دوست داشته شدن اما این رابطه هرگز به جایی نمی رسید.»

او همچنین گفت درباره ی اسکپتا، رپر بریتانیایی، که گفته می شد ادل در اواخر سال ۲۰۲۰ با او وارد رابطه شده بود، هیچ آهنگی در آلبومش نیست چون کار ساخت این آلبوم تا قبل از آن تمام شده بود.

ادل در حال حاضر با ریچ پاول که یک ایجنت ورزشی است در رابطه است. او رابطه ی عاشقانه اش با پاول را «شگفت انگیزترین، بی غل و غش ترین و راحت ترین» رابطه ای که تا به حال در آن بوده توصیف کرده است.

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود