نرم افزار حسابداری آنلاین

نرم افزار حسابداری آنلاین

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در انتخاب یک نرم افزار حسابداری موارد متعددی بسته به نوع فعالیت کسب و کارها اهمیت دارد. یکی از این موارد که پس از شیوع بیماری کرونا بیشتر به چشم آمد داشتن یک نرم افزار حسابداری آنلاین بود. با داشتن یک نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب دسترسی به اطلاعات در هر زمان و هر مکانی و با هر دستگاهی به راحتی امکان پذیر است. نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب ابزاری بسیار مناسب برای حسابداری دورکاری کسب و کارها به شمار می آید. در حسابداری دورکاری صاحبان کسب و کارها و حسابداران می توانند در هر مکان و هر زمانی با نرم افزار کار کنند و تبادل اطلاعات داشته باشند.

کسب و کارها برای انتخاب نرم افزار حسابداری ملاک های بسیاری دارند اما نرم افزار حسابداری آنلاین مزایای ویژه ای را به همراه دارد. این مزایا کسب و کارها را به استفاده از حسابداری آنلاین ترغیب می کند.

ملاک های انتخاب نرم افزار حسابداری

  • سهولت کاربری بالایی داشته باشد
  • جامع و یکپارچه باشد
  • گزارش های دقیق و تحلیلی ارائه دهد
  • به روز و پیشرفته باشد
  • امنیت بالایی داشته باشد
  • پشتیبانی خوب و آنلاین داشته باشد
  • مناسب انواع کسب و کارها باشد
  • همیشه و همه جا در دسترس باشد
  • با هر وسیله ای بتوان با نرم افزار کار کرد
  • قیمت مناسبی داشته باشد

مزایای اصلی نرم افزار حسابداری آنلاین

به روز و پیشرفته بودن

نرم افزار حسابداری آنلاین نسل جدیدی از نرم افزارهای حسابداری است که بر اساس پردازش ابری طراحی شده است. پردازش ابری واژه ای است که به مدلی از پردازش های شبکه ای اشاره می کند، مدلی که در آن نرم افزار ها و نرم افزارها بر روی مجموعه ای از سرورهای متصل به یکدیگر به جای یک سرور یا کامپیوتر محلی، پردازش و اجرا می شوند و هر یک از این نرم افزار ها می توانند از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت همچون کامپیوتر، لپ تاپ، نوت بوک و تبلت در دسترس بوده و استفاده شوند.

امنیت بالا

فضای ابری در نرم افزار حسابداری آنلاین، این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم می سازد که برخلاف نرم افزارهای تحت Windows و Web که اطلاعاتشان ممکن است در سازمان شان سرقت و یا سرور شان دچار آسیب شود، اطلاعات شان همواره و بدون هیچ آسیبی در دسترس شان خواهد بود. در نرم افزار حسابداری ابری باج افزارها و ویروس ها خطری برای اطلاعات کاربران نخواهند داشت و از هزینه های مربوط به آن و آزمون های تست نفوذ و آسیب پذیری به دور خواهند بود. برخلاف تصور عموم، این نرم افزارها بالاترین امنیت اطلاعات نرم افزاری را دارا می باشند.

پشتیبانی خوب و آنلاین

کاربران نرم افزار حسابداری آنلاین می توانند همواره در هر زمکان و هر مکان به صورت آنلاین از خدمات پشتیبانی به صورت مناسب استفاده کنند.

دسترسی در هر زمان و هر مکان

با توجه به تکنولوژی رایانش ابری در ابرستان، امکان درسترسی در هر زمان و هر مکان برای کاربران نرم افزار حسابداری آنلاین فراهم آمده است.

استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین با هر وسیله ای

نرم افزار حسابداری آنلاین دیگر نیاز به نصب و دانلود ندارد. هر کاربری می توانند با یک مرورگر به راحتی وارد نرم افزار حسابداری آنلاین شده و با هر وسیله ای که داشته باشد با آن کار کند.

قیمت بسیار مناسب

کسب و کارها در پی این هستند که هزینه های خود را کاهش دهند. در حوزه تهیه یک نرم افزار حسابداری این هزینه ها شامل، سخت افزارها، نرم افزارها، نصب، آموزش و … می باشد. با توجه به افزایش نرخ ارز این هزینه ها در چند سال گذشته بسیار بالا رفته است. با افزایش نرخ ارز استفاده از خدمات رایانش ابری نیز افزایش یافته است. در نرم افزار حسابداری آنلاین دیگر نیاز به تهیه لایسنس نرم افزار و هزینه های فوق نیست. کاربران می توانند متناسب با ظرفیت کاری خود یکی از اشتراک های نرم افزار  حسابداری آنلاین را به صورت ماهانه و یا سالانه پرداخت نمایند.

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان به عنوان یک نرم افزار حسابداری ساده علاوه بر مزیت های اشاره شده راهکارهای مناسبی را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط دارد:

راهکار شرکت ها

راهکار اصناف

راهکار استارت اپ ها

دیجیاتو
بدون نظر

ورود