پیوستن مجری کارتون «ردپای آبی» به تیک تاک و میلیونی شدن فالوئرهایش

پیوستن مجری کارتون «ردپای آبی» به تیک تاک و میلیونی شدن فالوئرهایش

استیو برنز، مجری کارتون «ردپای آبی» (Blue’s Clues) در دهه های ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰، به شبکه اجتماعی تیک تاک پیوسته و در عرض یک هفته شمار دنبال کنندگانش به حدود یک میلیون نفر رسیده است.

برنز اولین ویدئوی تیک تاک خود را با همان جملاتی آغاز کرد که در ابتدای هر قسمت از کارتون «ردپای آبی» می گفت: «سلام بچه ها، منم، استیو.» او در ادامه گفت: «اصلاً نمی دانم چطور باید از تیک تاک استفاده کنم. تقریباً حتی نمی دانم چی هست. اگر ممکن است در کامنت ها یا هر طور دیگری برایم توضیح دهید، ممنونم.»

برنز ۴۸ ساله، مجری «ردپای آبی»، یک سریال کودکانه، ترکیبی از لایو اکشن و انیمیشن، درباره ی سگی آبی رنگ به نام «آبی» بود که در یک خانه برای برنز و تماشاچیان برنامه سرنخ هایی باقی می گذاشت تا طی هر قسمت آن ها را حل کنند. برنز از ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۲ مجری این برنامه بود.

برنز تاکنون دو ویدئو در حساب تیک تاک خود منتشر کرده است. این دو ویدئو از زمان پیوستن برنز به این شبکه اجتماعی در هفته ی گذشته، در مجموع بیش از ۹/۴ میلیون بازدید داشته و ۵/۲ میلیون لایک دریافت کرده اند.

در ویدئوی ۵۹ ثانیه ای دوم او، برنز بی آنکه کلمه ای به زبان آورد تنها به دوربین خیره شده و همزمان یک قطعه ی پیانو از اریک ساتنی، آهنگساز شهیر فرانسوی، به نام Gymnopedie No. 1 در پس زمینه پخش می شود.

او در متنی که بر روی ویدئو ظاهر می شود، نوشته: «فقط می خواهم توجهی را به شما داشته باشم که هم من و هم شما می دانیم که شایستگی اش را دارید.»

بخش نظرات این دو ویدئو مملوء از کاربرانی است که از حضور برنز در تیک تاک ابراز خوشحالی کرده و گفته اند که او را تحسین می کنند.

در سال ۲۰۰۲ با پایان یافتن حضور برنز در «ردپای آبی»، رفتن او در برنامه اینگونه مطرح شد که شخصیت خیالی اش به دانشگاه رفته است. بعد از آن، مجری دیگری به نام دانون پتن جایگزین برنز شد که در برنامه به او جو می گفتند و او تا پایان پخش «ردپای آبی» در سال ۲۰۰۶ مجری آن بود. فصل جدید این برنامه در سال ۲۰۱۹ با نام «ردپای آبی و شما!» (Blue’s Clue & You!) و با اجرای جاش دلا کروز آغاز به کار کرد.

در ماه سپتامبر به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد پخش «ردپای آبی»، در توییتر شبکه ای که این برنامه از آن پخش می شد، ویدئویی با حضور برنز منتشر شد که در آن به صحبت درباره ی جدایی «ناگهانی» خود از «ردپای آبی» پرداخته بود.

برنز در این ویدئوی دو دقیقه ای که تاکنون نزدیک به ۴۰ میلیون بازدید داشته و بیش از ۲ میلیون لایک دریافت کرده، گفت: «می دانم که تا حدی ناگهانی بود. یک جورهایی از خواب بلند شدم و رفتم دانشگاه. اشکالی ندارد که درباره اش حرف بزنیم؟»

او در ادامه گفت با اینکه در این مدت خیلی چیزها تغییر کرده اما هرگز طرفدارانش در «ردپای آبی» را فراموش نکرد و از مخاطبان خود به خاطر گوش دادن به حرف هایش تشکر کرد.

برنز از زمان حضور در «ردپای آبی» در چند فیلم و سریال نقش آفرینی کرده است، از جمله یک فیلم ترسناک کمدی به نام Netherbeast Incorporated محصول سال ۲۰۰۷ و یک فیلم علمی تخیلی به نام Christmas on Mars محصول سال ۲۰۰۸.

برنز ۳۰۰ هزار دنبال کننده هم در اینستاگرام دارد.

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • Go آذر ۵, ۱۴۰۰

    مگه کسی هست استیو رو دوست نداشته باشه.