رابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شود

رابطه جنجالی جانی دپ و امبر هرد مستند می‌شود

مستند جدیدی که قرار است از شبکه ی دیسکاوری پخش شود، به رابطه ی جانی دپ و امبر هرد و فروپاشی آن خواهد پرداخت. به گزارش Digital Spy در این مستند دو قسمته که «جانی علیه امبر» نام دارد هر کدام از این دو نفر به ارائه ی نظرات و دیدگاه های شخصی خود خواهند پرداخت.

در این مستند همچنین شاهد مصاحبه هایی با وکلای هر دو طرف و نیز افراد نزدیک به این دو بازیگر خواهیم بود. آرشیو وسیعی از فایل های تصویری و صوتی نیز در این مستند گنجانده شده است.

نیک هورنبی و فران بیکر تهیه کنندگان اجرایی این مستند هستند. هورنبی می گوید: «این مستند از طریق نوارها، ویدیوهای خانگی و پیام های متنی که در دادگاه نشان داده شده، به بینندگان کمک می کند تا بینشی کمیاب و حائز اهمیت در خصوص ازدواجی که به طرزی غم انگیز به بیراهه رفته به دست بیاورند.»

جانی دپ و امبر هرد

هورنبی همچنین تایید کرده که در این مستند مسئله خشونت در خانه به بوته نقد و بررسی گذاشت می شود. شارلوت راید، معاون بخش سرگرمی شبکه دیسکاوری در این باره می گوید: «داستان ماجراهای که مابین جانی و امبر اتفاق افتاد هواداران و به طور کلی افکار عمومی را دو دسته کرده است. ما تصمیم گرفتیم مستندی بسازیم که داستان را از دیدگاه هر کدام از آن ها واکاوی کند تا بیننده بتواند فراتر از تیتر روزنامه ها و خبرگزاری ها رفته و به درکی از شخصیت آن ها برسد و تصمیم بگیرد که در این داستان انسانی پیچیده حرف چه کسی را باید باور کند.»

جانی دپ

راید در پایان اضافه می کند: «ما فکر می کنیم که این یک داستان معاصر جذاب درباره حقیقت و دروغ است و امیدواریم که باب گفتگویی را برای بینندگان مان در شبکه دیسکاوری باز کنیم.»

البته نظر به این که دپ قصد دارد از همسر سابقش به دلیل بدنام کردنش در امریکا شکایت کند، این مستند نگاهی هم به نبردهای قضایی دو طرف خواهد انداخت.

بیشتر بخوانید:

افشاگری های تکان دهنده و باورنکردنی جانی دپ در اولین روز دادگاه شکایتش از امبر هرد

افشای جزییاتی ترسناک از شکایت و اتهامات جدید جانی دپ و امبر هرد نسبت به یکدیگر

ابعاد تازه دعوای جانی دپ و امبر هرد؛ انگشت قطع شده و جای سیگار روی گونه جک اسپارو

ادعاهای تازه امبر هرد در مورد ماجرای رابطه‌اش با ایلان ماسک و خیانتش به جانی دپ

آیا جانی دپ به نقش جک اسپارو در Pirates of the Caribbean باز می گردد؟

منبع: Digital Spy
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • سالی آذر ۲, ۱۴۰۰

    اگر بیطرفانه حقایق رو نشون بده خوبه ولی بعید می دونم فمینیستها بگذارند.