دستگاه “رولت” در ایران خبرساز شد!

دستگاه “رولت” در ایران خبرساز شد!

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شاید یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های تاریخ بشر را شیرینی‌های رولت یا همان رولتی هستند. این نوع از شیرینی‌ها که در طعم‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه و تولید می‌شوند، سلیقه بسیاری از افراد را شامل می‌شوند. اما آیا تا‌به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که کیک‌های رولتی هم می‌توانند جای این شیرینی‌های پرطرفدار را بگیرند؟ اگر از خودتان سوال می‌کنید که کیک‌های رولتی جز کدام دسته از کیک‌ها محسوب می‌شوند، در ادامه با این خبر بسیار جذاب ما همراه باشید، چون قرار است درباره یکی از مهم‌ترین خبرهای تاریخ کشور ایران صحبت کنیم.

کیک رولتی، به ایران آمد

حالا که می‌دانیم تعداد بسیاری از ایرانی‌ها عاشق شیرینی‌های رولتی هستند و آن‌ها را به‌عنوان انتخاب اول خود می‌دانند، باید بگوییم که حالا یکی از جذاب‌ترین انواع کیک‌ها در ایران تولید می‌شود. کیک‌های رولتی توسط یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌‌های ایران تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. این کارخانه بسیار بزرگ که ابتدا به‌عنوان یک واحد تولیدی شروع به کار کرد، حالا با تولید یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های تولید کیک رولتی، توانسته نام خود را در خاورمیانه طنین‌انداز کند. کارخانه کیک نظری، با تولید کیک‌های رولتی برای اولین بار در خاورمیانه، توانسته خود را به‌عنوان یکی از پیشروهای صنعت تولید کیک به جهان معرفی کند.

اما این خبر چگونه باعث شدت تا ورود کیک رولتی به ایران خبرساز شود؟

با ما در ادامه این خبر تحلیلی همراه باشید

خبر کیک رولتی، در گوش جهان پیچیده است

حالا که درباره یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های اتوماتیک تولید کیک رولتی حرف می‌زنیم، باید بگوییم که این دستگاه که حالا در کارخانه کیک نظری با محصولی به‌نام کیک رولتین قرار دارد، نه‌تنها وارد کشور نشده که توسط متخصصان و مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه پیشرفته و البته پیچیده، نسبت به نمونه خارجی خود هیچگونه کمی و کاستی ندارد.

طراحی و ساخت یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های تولید کیک در جهان، باعث شد تا بسیاری از خبرگزاری‌ها و کارخانه‌های اروپایی و آمریکایی، به‌دنبال این خبر بوده و درباره آن تحقیق کنند.

حالا که ما درباره این کارخانه بسیار قدیمی که در سال ۱۳۷۳ تاسیس شد، تحقیق کرده‌ایم، باید بگوییم که این کارخانه توانسته در سال ۱۳۹۹ و سال ۱۴۰۰  به مدت دو سال پیاپی به‌عنوان واحد نمونه تولیدی نیز شناخته و معرفی شود.

شاید یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های تاریخ بشر را شیرینی‌های رولت یا همان کیک رولتی هستند و اکنون دستگاه رولت به ایران آمده است

کارخانه نظری، تعدد طعم‌ها و مزه‌ها

از گذشته تا به امروز قطعا خاطرات بسیاری با کیک‌های تولیدی این کارخانه بزرگ و البته مدرن داشته‌ایم. خاطراتی که هر کدام از آن‌ها طعم و مزه مختص به خود را داشته و هیچ‌کدام از آن‌ها هیچ‌وقت از ذهن ما پاک نخواهند شد. حالا که این کارخانه بسیار بزرگ، یکی از کم‌یاب‌ترین دستگا‌ه‌های تولید کیک رولتی ، با نام رولتین را با استفاده از متخصصان و مهندسان ایرانی طراحی و تولید کرده است، می‌توانیم به خود ببالیم که امروز بیش از ۲۰ سال است، مخاطب این کارخانه و برند هستیم.

ما به‌عنوان یک ایرانی خوشحالیم که کارخانه نظری، یکی از دلایل بالا گرفتن سرمان در جوامع بین‌المللی شده است.

۲ نظر

ورود

 • محمد آذر ۱۶, ۱۴۰۰

  ۱۳۷۳ یعنی خیلی قدیمی!!؟
  ببخشید کیک رولتی یه جور مریخ نورده؟ یا سلاح پیشرفته سریع !!؟
  خاک بر سر شما که حاظرید برای پول هرغلطی بکنید!!!
  بدبخت….

 • پویا آذر ۱۶, ۱۴۰۰

  البته مبارکه… خیلی هم مبارکه… چرا که نه از تولید ملی باید حمایت کرد…… ولی ما در بچگی لی لی پوت داشتیم واقعا کیک شکلاتی بود و واقعا زیر لایه رویی یه لایه خامه شیرین داشت… اسمارتیز، اسمارتیزی بود با روکش نازک و طعم واقعی شکلات… کامک، کامک واقعی بود با تفاوت محض با پفک ترد و شور که ازش سیر نمیشدیم دو ریالیشم بود… و کیم کانادا فراست، روش بادوم سوخته داشت… و اینقدر تیتاپ و کیت کت که الان اسمهای دیگه دارن لذیذ بودن که تو دهن آب میشدن… مریضم نمیشدیم…
  الان بعضی محصولات بد نیستن شکر خدا… اما یه محصولاتی هستن، مثل کیم عروسکی… واسه بچه میخریم، توش یه مترسکه شبیه هالووین… امیدوارم این محصول ظاهر باطنش یکی باشه… و مهمتر اینکه به مرور زمان وزنش یا خامه اش و مواد اولیه اش کش نره… و موادش سالم باشن… و طوری باشه بچه منم دو فردای دیگه به بچه هاش بگه پنجاه سال پیش چنین محصولی بود و یادش بخیر… چه بدی داره؟؟؟…