کیم کارداشیان و کانیه وست یک قدم به طلاق رسمی نزدیک‌تر شدند

کیم کارداشیان و کانیه وست یک قدم به طلاق رسمی نزدیک‌تر شدند

همزمان با طی شدن مراحل طلاق، کیم کارداشیان وست در دادگاه تقاضا داده که نام خانوادگی اش به دوران پیش از ازدواج بازگردد و این یعنی «وست» دیگر جزئی از نام خانوادگی او نخواهد بود. به گزارش دیلی میل، کیم کارداشیان ۴۱ ساله مدارک قانونی را در روز جمعه امضا کرد و حالا در صورت تایید نهایی قاضی وی رسما مطلقه خواهد شد.

این در حالی اتفاق می افتد که چند ساعت پیش از آن، کانیه وست طی کنسرتی که پنجشنبه شب برگزار می شد و کیم هم در آن حضور داشت، با التماس از او خواست که منصرف شود و پیش او برگردد. کانیه در این کنسرت که همراه با دریک در ورزشگاه یادبود کلیسیم لس آنجلس برگزار می شد لحظاتی شروع به بداهه سرایی کرد و گفت: «باید برگردی پیش من کیمبرلی.»

هنوز از این که کانیه از تشکیل پرونده توسط کیم مطلع بوده یا نه خبری در دست نیست اما کانیه از این که نزاع چندین ساله اش با دریک را کنار گذاشته و دوباره به هم پیوسته بودند، خوشحال به نظر می رسید.

کیم کارداشیان و کانیه وست

با این حال چنین به نظر می رسد که این تقاضای عمومی برای بازگشت کیم موثر واقع نشده و یک منبع آگاه در روز جمعه گفت که کارداشیان «زندگی جدیدی را شروع کرده که کانیه دیگر بخشی از آن نیست. او می داند که این قضیه برای کانیه دشوار است و از این که کانیه این طور در فضای عمومی از او تقاضای برگشتن می کند تعجب نمی کند و سعی می کند رفتار محترمانه ای داشته باشد.»

کانیه کمی قبل تر درباره ی رابطه خودش و کارداشیان گفته بود: «من کارهایی انجام داده ام که به عنوان یک همسر قابل قبول نبودند. اما داستانی که خدا دوست دارد ببیند این است که ما می توانیم در رابطه هایمان از گناه رهانیده و رستگار شویم.»

کانیه وست و کیم کارداشیان در سال ۲۰۱۴ در فلورانس ایتالیا ازدواج کرده بودند. این دو چهار فرزند دارند: نورث ۸ ساله، سینت ۵ ساله، شیکاگو ۳ ساله و سام ۲ ساله. کانیه وست در میان هیاهوهای موجود گفته بود که بزرگ کردن بچه ها مهم ترین اولویت در زندگی اش است.

کیم کارداشیان و کانیه وست

یک منبع مطلع در فوریه تصدیق کرد که کیم تقاضای طلاق داده است. در آن زمان منبع مذکور گفته بود: «این جدایی دوستانه است و هیچ تلخی ای در کار نیست.» کیم برای حضانت مشترک ۴ فرزندشان نیز تقاضا داده است.

بنابر گزارش ها تنش بین کانیه وست و کیم کارداشیان در سال ۲۰۲۰ و زمانی که کانیه تصمیم گرفت برای ریاست جمهوری امریکا نامزد شود و مدعی شد که می خواسته نورث سقط شود اما کیم تن به این کار نداده، شروع شد. کانیه مادر کیم، کریس جنر را هم «کریس جونگ اون» صدا زده بود.

بیشتر بخوانید:

درگیری کیم کارداشیان و کانیه وست در فضای مجازی و افزایش احتمال جدایی این دو

تصمیم کیم کارداشیان برای جدایی از کانیه وست به خاطر اختلال شخصیت دو قطبی وی

زندگی مشترک کیم کارداشیان و کانیه وست در پایان راه

پایان زندگی مشترک زوج جنجالی؛ کیم کارداشیان رسماً تقاضای طلاق داد

دلیل اصلی جدایی کیم کارداشیان و کانیه وست با افشای اسناد طلاق آن ها فاش شد

منبع: Dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود