کیم جونگ اون لاغرتر و غمگین تر از همیشه در تازه ترین حضور در انظار عمومی

کیم جونگ اون لاغرتر و غمگین تر از همیشه در تازه ترین حضور در انظار عمومی

به نظر می رسد که کیم جونگ اون، دیکتاتور کره شمالی، باز هم وزن کم کرده است. وی اخیراً پس از چندین ماه غیبت در حالی در انظار عمومی حاضر شد که به شدت لاغر به نظر می رسید. حالا که او از قبل هم لاغرتر به نظر می رسد دوباره گمانی زنی ها درباره ی وضع سلامت وی شروع شده است.

به گزارش Sun، کیم جونگ اون برای میزبانی مراسم یادبود مرگ یک دهه ی پیش پدرش ـ کیم جونگ ایل، رهبر سابق کره شمالی ـ دوباره جلوی دوربین ها ظاهر می شد. پدر کیم به مدت ۱۷ سال و تا مرگش در دسامبر ۲۰۱۱ بر کره شمالی حکومت کرد و پس از آن قدرت به پسرش رسید.

دیکتاتور کره شمالی

این مراسم یادبود در کاخ کومسوسان در پیونگ یانگ، پایتخت این کشور برگزار می شد. عکس های کیم در این مراسم او را لاغر و ناراحت نشان می دهد. کاهش وزن او در سال جاری میلادی گمانه زنی هایی را در مورد وضع سلامتش به راه انداخته است.

پیش از حضور در این مراسم، آخرین باری که کیم دیده شده بود حدود ۳۰ روز پیش و حین یک نمایشگاه موشکی عظیم بود. برخی ها این نظریه را مطرح کردند که او به یک بیماری مبتلا شده است. خانواده ی کیم سابقه ای طولانی در امراض مختلف از جمله دیابت دارد و پدرش نیز در اثر حمله ی قبلی مرده بود.

دیکتاتور کره شمالی

البته برخی دیگر این فرضیه را مطرح کرده اند که به خاطر کمبود مواد غذایی در این کشور، کیم به عمد وزن کم کرده است. کم کم اثر کرونا و همچنین تحریم های وضع شده علیه کره شمالی ش در حال هویدا شدن است. کیم خودش اعتراف کرده که مردم در مضیقه اند و باید خودشان را برای وضعیت های سخت تر نیز آماده کنند.

سال قبل، ۲۰ روز پس از این که کیم به طرز مشکوکی از نظرها غایب شده بود، عکس هایی از او منتشر شد که شایعاتی مبنی بر این که وی از بدل استفاده می کند را سر زبان ها انداخت.

افرادی که به این فرضیه پر و بال می دادند در دفاع از گفته های خود به تفاوت های جزئی در دماغ، چین و چروک ها، دندان ها، خط مو و گوش های کیم اشاره می کردند.

این ادعاها در حالی مطرح می شود که گزارش شده بود در پی کاهش وزن شدید و احتمال وخامت حال دیکتاتور کره شمالی، مقامات این کشور به دنبال جانشینی برای وی هستند.

بیشتر بخوانید:

کیم جونگ اون در نمایشگاه تسلیحات نظامی به امریکا هشدار داد

پیام تبریک ملکه بریتانیا به کیم جونگ اون به مناسبت روز ملی کره شمالی

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • ارژنگ آذر ۲۸, ۱۴۰۰

  انتظار داشتید تو مراسم سالگرد درگذشت پدرش بخنده ؟!
  تو کره شمالی هرچی باشه مثل آمریکا مردم رو که مریض شدند و بیمه ندارند از خانه بیرون نمی‌کنند .

  • . آذر ۲۸, ۱۴۰۰

   بیا پایین

  • رضا آذر ۲۹, ۱۴۰۰

   بیا پایین ترو خدا از دست امثال تو الان وضع اینه

  • مصطفی آذر ۲۹, ۱۴۰۰

   احسنت

  • سعید آذر ۳۰, ۱۴۰۰

   اگر اینقدر خوبه پس انگل زاده هاتون رو به جای آمریکا بفرستین کره شمالی زندگی کنند.