مردی که با ۳۰ عمل زیبایی خودش را شبیه ریکی مارتین، خواننده معروف، کرده است

مردی که با ۳۰ عمل زیبایی خودش را شبیه ریکی مارتین، خواننده معروف، کرده است

فرانسیسکو ماریانو خاویر ایبانز اعتراف می کند که در حین تلاش های مکررش برای شبیه شدن به خواننده ی پرآوازه ی پورتو ریکویی، ریکی مارتین، به عمل زیبایی اعتیاد پیدا کرده است.

به گزارش Mirror، این مرد که اهل شهر بناویدز آرژانتین است تا حالا پول هنگفتی برای عمل جراحی خرج کرده است. فرانسیسکو سفرش را در دنیای عمل زیبایی زمانی آغاز کرد که فردی به او گفت که به خواننده و ترانه سرای شهیر شباهت دارد.

بحث مالی به کنار، به دنبال زیبایی رفتن مشکل دیگری را نیز سر راه این مرد جوان قرار داده است: اعتیاد به عمل زیبایی. او می گوید: «فکر می کنم در برهه ای از زندگی اعتیاد سراغ آدم می آید و هی بدتر می شود. وقتی من عمل های جراحی را شروع کردم می دانستم اوضاع دارد از کنترلم خارج می شود و برخی از این عمل ها ممکن است برای سلامتی ام ضرر داشته باشند.»

فرانسیسکو اخیراً درباره ی دوران کودکی اش درد دل کرده و گفته که به خاطر چاق بودن در سن ۱۲ سالگی به شدت خجالت می کشیده. او تا یک سال بعد از این که توسط پزشک چاق تشخیص داده شده اتاقش را ترک نکرده. وی می گوید پرخوری اش واکنشی به بدرفتاری ها و خشونت پدرش بوده است.

عمل زیبایی

فرانسیسکو می گوید: «من پرخوری می کردم چون حس می کردم آن روزی که پدرم بخواهد من را با چاقو بکشد شکم گنده ام مانع انجام این کار توسط او خواهد شد.»

حالا فرانسیسکو یک مربی متبحر هستی‌شناسی است. در سال ۲۰۱۸ او در یک برنامه ی رئالیتی شوی آرژانتینی با محوریت کاهش وزن به نام «مسئله‌ وزن» شرکت کرد و حین این برنامه ی ادامه دار ۹۰ کیلوگرم کم کرد.

عمل زیبایی

او در آن زمان به وب سایت خبری TeleShow گفت: «وقتی وارد این برنامه شدم، فشار خون، گلوکز بالا و دردهای ماهیچه ای داشتم. وقتی وزن کم کردم، دیگر احساس بدی نداشتم و هیچ جای بدنم دیگر درد نکرد. اما چنین تغییری کمی من را ترسانده است. مثل این است که بخواهی همه چیز را از اول شروع کنی.» او درباره ی ظاهر جدیدش می گوید: «حتی امروز یعنی ۷ سال بعد همچنان عادت کردن به بدن جدیدم برایم سخت است.»

فرانسیسکو در پایان درباره ی اعتیادش به عمل زیبایی می گوید: «حالا درک می کنم که ایده‌آل این است که خودت باشی نه کسی دیگر. اما فهمیدن این برایم زمان برد.»

بیشتر بخوانید:

مرد انگلیسی که می خواهد شبیه خواننده گروه BTS باشد و خود را کره ای می داند

منبع: Mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود