بازیگران هری پاتر در ویژه برنامه «بازگشت به هاگوارتز» از عشق اول‌شان می‌گویند

بازیگران هری پاتر در ویژه برنامه «بازگشت به هاگوارتز» از عشق اول‌شان می‌گویند

اگرچه ستاره های مجموعه فیلم های «هری پاتر» نقش جادوگران متبحر را بازی می کردند اما در مقابل قدرت هورمون های نوجوانی یارای مقاومت نداشتند. به گزارش Insider، بازیگران هری پاتر اخیراً در ویژه برنامه ای با نام «بازگشت به هاگوارتز» گرد هم آمدند و خاطره بازی کردند. دنیل ردکلیف و همبازی هایش درباره ی خاطرخواهی ها و رابطه هایشان در طول فیلمبرداری این مجموعه صحبت کردند.

متیو لوئیس که نقش نویل لانگباتم را بازی می کرد می گوید که رابطه های بین بازیگران هری پاتر درست مثل رابطه های نوجوان های هم سن و سال شان بود. «علاقه هایی به وجود می آمد، رابطه هایی شکل می گرفت و بعد به هم می خورد؛ درست مثل مدرسه. فضا همان فضا بود منتها به جای کلاس درس عادی، سر کلاس “دفاع در برابر جادوی سیاه” این اتفاقات می افتاد.»

بازیگران هری پاتر

دنیل ردکلیف و اِما واتسون در خصوص رابطه هایشان به همدیگر راهنمایی می دادند. اگر هری در رابطه با فرد مورد علاقه اش سوالی داشت از اِما می پرسید و برعکس. به گفته ی واتسون، رابطه ی آن ها مثل رابطه یک «برادر بزرگ تر و خواهر کوچک تر» بود.

اِما واتسون می گوید به تام فلتون، بازیگر نقش دراکو مالفوی، علاقه داشته. او می گوید: «هر روز صبح می آمدم و نگاهی به لیست بازیگرانی که آن روز بازی داشتند، می انداختم. وقتی او هم در لیست بود، روزم هیجان انگیزتر می شد.»

ولی علاقه ی ردکلیف به هلنا بونهام کارتر که نقش بلاتریکس لسترنج را بازی می کرد، آن قدرها هم مخفیانه نبود. ردکلیف در حین ساخت فیلم پنجم متن کوتاهی را برای کارتر نوشت: «من واقعا به شما علاقه دارم و کاش ۱۰ سال زودتر به دنیا آمده بودم تا شاید شانسی برای رسیدن به شما می داشتم.»

بازیگران هری پاتر

بانی رایت که نقش جینی ویزلی را بازی می کرد می گوید که در فیلم «”هری پاتر و جام آتش” نوجوان ها برای اولین بار عاشق می شدند» چرا که شاگردان هاگوارتز می بایست برای مراسم یول، کسی را برای همراهی پیدا می کردند. «شخصیت های آن فیلم انعکاس دهنده ی تمام آن لحظات معذب کننده ای بودند که آدم به عنوان نوجوان تجربه می کند. ما هم همگام با شخصیت ها همان تجربه ها را از سر می گذراندیم.»

ردکلیف می گوید: «آن فیلم به احتمال زیاد اوج هورمون های نوجوانی و شکل گرفتن عشق های اول بود، لااقل برای من که این طور بود.»

بیشتر بخوانید:

افشای دستمزد قابل توجه بازیگران اصلی سری فیلم های هری پاتر در اوج نوجوانی

«اما واتسون» برای حفظ تناسب اندام خود چه کارهایی را انجام می دهد؟

منبع: Insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود