ادل عمارت ۵۸ میلیون دلاری سیلوستر استالونه را خرید

ادل عمارت ۵۸ میلیون دلاری سیلوستر استالونه را خرید

اینطور که گفته می شود ادل، خواننده ی مشهور انگلیسی، خانه ی سیلوستر استالونه، بازیگر معروف هالیوود، را که ۶ ماهی بود آن را برای فروش گذاشته بود، به مبلغ ۵۸ میلیون دلار خریداری کرده است.

این خانه ی ۱،۷۲۷ متر مربعی در زمین های پارک اختصاصی بورلی شمالی در شهر لس آنجلس واقع شده و ۸ اتاق خواب و ۱۲ حمام و دستشویی دارد.

سلیوستر برای فروش این خانه که آن را در دهه ی ۹۰ میلادی خریداری کرده بود، تلاش زیادی کرد. او در ابتدا این خانه را با قیمت ۱۱۰ میلیون دلار برای فروش گذاشته بود اما وقتی خریداری برایش پیدا نشد، قیمت آن را کاهش داد.

این بازیگر ۷۵ ساله ی هالیوود به همراه خانواده ی خود به فلوریدا نقل مکان کرده است. اینطور که گفته می شود او خود ماه گذشته ملکی به قیمت ۳۵/۳۷۵ میلیون دلار در فلوریدا خریداری کرد.

خانه ی سابق استالونه و فعلی ادل در سال ۱۹۹۴ ساخته شد.

خانه ی اصلی ۶ اتاق خواب و ۹ حمام و دستشویی دارد، از جمله یک سوییت مستر، ۳ اتاق خواب بزرگ مجهز به حمام و دستشویی و ۲ اتاق خواب برای خدمه.

در سوییت مستر مجلل آن یک سونا، یک اتاق بخار و یک اتاق کار به همراه یک تراس وجود دارد.

یک مهمانخانه ی دو طبقه با دو اتاق خواب دارای حمام و دستشویی و یک آشپزخانه ی تمام مجهز هم در این ملک وجود دارد.

این عمارت به یک باشگاه خانگی هم مجهز است.

این ملک از یک پاسیوی پهناور با یک استخر بی نهایت، اسپا و حتی یک زمین گلف برخوردار است.

این خانه یک گاراژ با ظرفیت ۸ خودرو و یک استودیوی هنری هم دارد.

دنزل واشنگتن و ادی مورفی از دیگر ساکنان مشهور این محله ی اختصاصی لس آنجلس هستند.

این محله همچنین زمانی خبرساز شد که یکی از عمارت های آن به قیمت ۱۶۰ میلیون دلاری برای فروش گذاشته شد. در صورت محقق شدن خواسته ی فروشندگان، این خانه به گران قیمت ترین ملک فروخته شده تاکنون بدل خواهد شد.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود