ماجرای تماس مخفیانه شادمهر عقیلی با کارگردان فیلم گشت ارشاد + ویدئو

ماجرای تماس مخفیانه شادمهر عقیلی با کارگردان فیلم گشت ارشاد + ویدئو

سعید سهیلی، کارگردان فیلم «گشت ارشاد ۳» که به تازگی اکران شده در مصاحبه ای درباره ی مهاجرت شادمهر عقیلی، خواننده ی مشهور صحبت کرد.

سهیلی در گفتگوی خود با برنامه اینترنتی تی وی پلاس درباره ی مهاجرت بازیگرانی که در آثار او نقش آفرینی کرده اند، گفت: «شادمهر عقیلی در فیلم من بازی کرد، فیلم اکران نشده بود که از ایران رفت. ریحانه پارسا هم در “گشت ارشاد ۳” بازی کرد، فیلم اکران نشده بود که رفت. امیدوارم بهنام بانی نرود.»

وقتی از او سؤال شد که آیا از تصمیم شادمهر عقیلی برای مهاجرت خبر داشت، در پاسخ گفت: «من مشهد بودم، تلفنم زنگ خورد، گوشی را برداشتم، شادمهر گفت من فرودگاهم، دارم سوار هواپیما می‌شوم که بروم، می‌توانی خودت را به فرودگاه برسانی؟ من گفتم الان مشهدم، چرا بی خبر می‌روی؟ گفت بله قرار نیست هیچ کس از این ماجرا خبردار شود، لحظه آخر خواستم شما را ببینم. اما چون من مشهد بودم نتوانستم او را ببینم.»

در ادامه از سهیلی سؤال شد که آیا حیف نشد که شادمهر از ایران رفت، که او در پاسخ گفت: «به نظرم حیف نشد، اگر اینجا بود خوب بود، اما ماجرای رفتن برای کسی بد می‌شود که از ایران برود و از ذهن‌ها محو بشود. شادمهر محو نشد. او در حال حاضر جزو ستاره‌های موسیقی ایران است. اینجا بود حرف اول را می‌زد، آنجا هم که هست حرف اول را می‌زند. داریوش هنوز داریوش است، چهل سال است که در ایران نیست، اما باز هم داریوش است.»

سهیلی در بخش دیگری از گفتگوی خود ضمن صحبت از ناصر ملک مطیعی، بازیگر قدیمی سینما، به انتقاد از مهران مدیری نیز پرداخت.

او گفت: «بعد از انقلاب همه به غیر از هنرمندان سر کار خود بازگشتند. چهل سال آن ها را به کلی از کارشان برکنار کردند. این شعار که هنرمندان ترک وطن کرده می توانند به کشور بازگردند کافی نیست. درستش آن است که به آن ها گفته شود که می توانند برگردند و دوباره در ایران کار کنند.»

سهیلی با اشاره به ماجرای مصاحبه ی ناصر ملک مطیعی با برنامه ی دورهمی ِ مهران مدیری که در نهایت اجازه ی پخش نیافت، گفت: «من اگر جای مهران مدیری بودم بعد از آنکه ناصر ملک مطیعی را با آن ابهت، بزرگی، آقایی و منش به برنامه ی دورهمی آوردم و قول پخش مصاحبه اش را دادم اما جلوی پخشش گرفته شد، به عنوان اعتراض دیگر دورهمی را ادامه نمی دادم. اگر مدیری ایستادگی می کرد آن برنامه حتماً پخش می شد. همه ی ما در هر شغلی یک رسالت انسانی داریم. ناصر ملک مطیعی کوه سینما بود. در برنامه دورهمی خردش کردند.»

سعید سهیلی در ادامه درباره ی بهنام بانی، خواننده ی مشهور، که اولین تجربه ی بازیگری اش را در جدیدترین ساخته ی او یعنی فیلم «گشت ارشاد ۳» داشته، صحبت کرد.

او درباره ی بانی گفت: «به نظرم بهنام بهترین گزینه بود و واقعاً برای نقشش وقت و انرژی گذاشت. می دانستم انقدر خوب ظاهر می شود اما دیگران فکر می کردند در مقابل بقیه ی بازیگران حرفه ای کار کم می آورد. اما بهنام پررو تر از این حرف ها است. خیلی مواقع خودش می گفت خوب بازی نکرده و باید برداشت را دوباره تکرار کنیم.»

سهیلی همچنین درباره ی بانی گفت: «بهنام بمب انرژی بود. موقع فیلمبرداری از شوخی های خود فیلم اصلاً خنده ام نمی گرفت اما وقتی فیلمبرداری تمام می شد از دست او قهقهه می زدم. بچه ی بسیار بامزه و شیرینی است. بهنام قلب پاکی دارد.»

سهیلی همچنین با اطمینان گفت فیلم «گشت ارشاد ۳» چهل میلیارد فروش خواهد کرد.

سعید سهیلی در کنار پسرانش، ساعد و سینا سهیلی و ناصر ملک مطیعی

سعید سهیلی همچنین از عصبانیت خود از تصمیم پسرش سینا مهراد، بازیگر سریال آقازاده، برای تغییر نام فامیلی اش گفت.

سهیلی درباره ی پسرش سینا مهراد و تلاش هایش برای بازیگر شدن گفت: «سینا از بچگی آدمی بوده که هرچه می‌خواهد به دست می‌آورد. بچه که بود با گریه آن را به دست می‌آورد، بزرگ هم که شد همین گونه بود. گفت می‌خواهد بازیگر شود و شد، گفت می‌خواهد نقش اول شود و شد.»

سهیلی درباره ماجرای تغییر نام خانوادگی فرزندش گفت: «روز اولی که فهمیدم سینا نام خانوادگی‌اش را تغییر داده، بسیار عصبانی شدم. خودش هم آدم زرنگی است و این موضوع را متوجه شد و دو هفته ای مقابل چشمانم ظاهر نشد. بعد از آن به این موضوع فکر کردم که نیت او چه قدر درست است. او می‌خواسته به صورت مستقل وارد سینما شود و بگوید به کسی وابسته نیستم.»

بیشتر بخوانید:

کارگردان گشت ارشاد ۳ : دختری بی حاشیه تر از ریحانه پارسا ندیدم + ویدئو

افزایش وزن ۳۰ کیلوگرمی بهنام بانی برای فیلم «گشت ارشاد ۳»

واکنش مداح معروف به سکانس سانسور شده فیلم گشت ارشاد ۳

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود