پست اینستاگرامی احساسی بهرام رادان به مناسب فوت پدرش

پست اینستاگرامی احساسی بهرام رادان به مناسب فوت پدرش

بهرام رادان ، بازیگر سرشناس، به سوگ پدرش نشست.

این خبر دیروز ابتدا توسط محسن کیایی منتشر شد و وی با انتشار یک استوری اینستاگرامی درگذشت پدر بهرام رادان را به وی تسلیت گفت.

بهرام رادان نیز خود روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرام این خبر را تأیید کرد.

او با انتشار تصویری از پدرش نوشت:

«بامداد بیست و پنجمین روز اولین ماه زمستان سال دوصفر برای من خوش یمن نبود، ساعت از دو بامداد گذشته بود و بدن نیمه جان پدرم احیا نمی شد، تلاش عزیزان اورژانس به جایی نرسید و سری تکان دادند و با واژه “تسلیت میگیم” غم دنیا روی سرم آوار شد… ساعت زندگی پدر در یک شب سرد بارانی در خانه خودش و در همان کوچه بن بست که دوست داشت، برای همیشه از حرکت ایستاد…

برای من دیدن پدری که سالها صلابتش مثال راه و روش زندگی ام بود، در بستر بیماری و رنجوری روزهای آخر چنان دردناک و غصه دار بود که رهایی از تن خسته و آرامش مطلق ابدی اش، تنها اندکی از درد فراقش می کاهد.

بابا جانم

تمام تلاشم را کردم که فرزند خوبی برایت باشم، کم و کاستی اگر بود به بزرگواری خود ببخش

خداحافظ جناب سرهنگ من»

واکنش اینستاگرامی بهرام رادان به مرگ پدرش در یک پست احساسی

رضا رادان، پدر بهرام رادان سرهنگ بازنشسته ی ارتش شاهنشاهی بود و این بازیگر مشهور سال گذشته دلنوشته ای به مناسبت روز پدر برای او در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که با عکسی از او در کنار پدرش همراه بود.

بهرام رادان برای پدر خود نوشته بود:

«از میان تصاویر مبهمی که از پیاده‌روی های کودکانه همراه با پدرم در دورترین خاطراتم مونده، تصویر کوچکترین انگشت دست پدر که کمی جلوتر از گام های کودکی من به سمتم می گرفتن، بیش از بقیه در ذهنم حک شده.

پدر عادت داشتن کوچکترین انگشت دستشون رو به سمت من بگیرن و من اون انگشت رو که در مقابل جثه کوچک اون زمانم بزرگترین انگشت جهان بود، با تمام دست های کودکی ام میگرفتم تا در هیاهوی بازار و تکیه تجریش گم نشم. دهه ها از اون دوران و کودکی ها گذشته و دیشب که بر همون دست ها بوسه زدم، حس غریبی از گذر زمان رو لمس کردم.

در حال مرتب کردن کت و کراوات پدر(خودشون به من روش گره زدن کراوات رو یاد دادن، اونم از نوع افسری)

روزت مبارک جناب سرهنگ من»

بهرام رادان که متولد سال ۵۸ در تهران است، خواهری به نام ژیلا و برادری به نام شهرام دارد که هر دو بزرگ تر از او هستند. شهرام رادان متخصص طب سوزنی و ساکن آمریکا است و ژیلا رادان در ایران زندگی می کند. مادر بهرام رادان، مهین دخت سهامی که یک دبیر بازنشسته است، در قید حیات است. این بازیگر مشهور تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

واکنش اینستاگرامی بهرام رادان به مرگ پدرش در یک پست احساسی
پدر و مادر بهرام رادان

بهرام رادان در حال حاضر سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی را آماده ی پخش دارد که قرار است طی روزهای آینده از شبکه نمایش خانگی منتشر شود. او در این سریال در نقش ناصرالدین شاه قاجار ظاهر شده است.

از رادان یک فیلم سینمایی به نام گربه سیاه هم به روی پرده سینماها رفته که در آن با ترلان پروانه و بهاره کیان افشار همبازی بوده است. بهرام رادان که چند سالی است در کنار بازیگری، تهیه کنندگی سینما را هم تجربه می کند، تهیه کننده ی این فیلم نیز بوده است. کارگردان فیلم گربه سیاه کریم امینی است که بیشتر به عنوان بازیگر سریال های تلویزیونی شناخته می شود و این فیلم دومین ساخته ی او است.

واکنش اینستاگرامی بهرام رادان به مرگ پدرش در یک پست احساسی
بهرام رادان در سریال جیران
واکنش اینستاگرامی بهرام رادان به مرگ پدرش در یک پست احساسی
بهرام رادان در فیلم سینمایی گربه سیاه

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود