کیانو ریوز اعلام کرد که تاکنون تنها از دو سلبریتی درخواست امضا کرده است

کیانو ریوز اعلام کرد که تاکنون تنها از دو سلبریتی درخواست امضا کرده است

کیانو ریوز می گوید در تمام زندگی اش تنها از ۲ سلبریتی امضا گرفته است. ریوز فوق ستاره ی هالیوود و بازیگر فیلم هایی از قبیل «ماتریکس»، «سرعت» و «جان ویک» است. به نوشته Screen Rant، این بازیگر کانادایی الاصل از میانه ی دهه ی ۸۰ میلادی به این سو به بازیگری مشغول بوده و از همان زمانی که بر روی پرده ی نقره ای ظاهر شد، به خاطر چهره ی فتوژنیک و برخورداری از آنِ بازیگری به یک ستاره ی واقعی سینما تبدیل شد.

ریوز اخیراً در چهارمین قسمت از سری فیلم های «ماتریکس» با نام The Matrix Resurrections بازی کرده است و سال بعد نیز با فیلم John Wick: Chapter 4 به مجموعه فیلم های «جان ویک» بازخواهد گشت.

دو سلبریتی که کیانو ریوز از آن ها امضا گرفته است

این بازیگر سینما در دوران حرفه ای اش با بازیگران مشهوری همبازی شده و در انواع و اقسام ژانرها از اکشن گرفته تا کمدی و از وحشت گرفته تا علمی تخیلی بازی کرده است. او همچنین دستی هم در فعالیت های بشردوستانه دارد و صاحب یک کلکسیون ارزشمند از موتورسیکلت است.

در مصاحبه ای در برنامه The Late Show With Stephen Colbert وقتی از وی پرسیده می شود که آیا در عمرش از سلبریتی دیگری امضا گرفته یا نه، پاسخ مثبت می دهد و می گوید از ۲ نفر امضا گرفته؛ یکی از آن ها «لو رید» خواننده و ترانه سرای گروه The Velvet Underground بوده. امضا، برای یک دوست بوده و در یک تکه کاغذ نوشته شده بوده: «لو رید».

دو سلبریتی که کیانو ریوز از آن ها امضا گرفته است

امضای دیگر متعلق بوده به جرج کارلین، کمدین افسانه ای و همبازی وی در فیلم «سفر وحشیانه بیل و تد» که متنی کوتاهی بوده با مضمون «کیانو عزیز، برو به جهنم.» ریوز بعدتر متوجه شده که کارلین به این شیوه و با این لحن امضا می کرده.

در حالی که برخی از سلبریتی های هالیوود بیش از حد در شبکه های اجتماعی پست می گذارند و فعالیت می کنند و برخی دیگر همچون معمایی سر به مهر هستند و هیچ کس چیز زیادی از زندگی خصوصی شان نمی داند، کیانو ریوز توانسته در میزان اطلاعاتی که با هواداران به اشتراک می گذارد، توازن ایجاد کند و آن قدری به آن ها اطلاعات بدهد که خود واقعی اش را بشناسند و در عین حال همه ی ابعاد زندگی خصوصی اش را در اختیار همگان نگذارد.

دو سلبریتی که کیانو ریوز از آن ها امضا گرفته است

او شاید در «جان ویک» قاتلی بزن بهادر باشد و یا در «ماتریکس» یک ناجی پر رمز و راز، اما در زندگی واقعی، کیانو ریوز، خود خودش است.

بیشتر بخوانید:

هر آنچه که باید در مورد کیانو ریوز بدانید؛ سرگذشت پرفراز و نشیب جنتلمن هالیوود

منبع: Screen Rant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود