سید مهدی صدر الساداتی ، روحانی فعال در فضای مجازی، خلع لباس شد

سید مهدی صدر الساداتی ، روحانی فعال در فضای مجازی، خلع لباس شد

سید مهدی صدر الساداتی، روحانی جوانی که این روزها در فضای مجازی شهرتی به هم زده و در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۳۴۰ هزار دنبال کننده دارد، در صفحه اینستاگرامش خبر از خلع لباس شدنش داده است.

او در پستی که چند ساعت قبل در پیجش منتشر کرده نوشته که به خاطر توهین به رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در قسمت نظرات یکی از پست هایش خلع لباس دائم شده است. او در این پست نوشته:

«۱. دادگاه ویژه روحانیت در حکم تجدید نظر به خاطر شکایت مجدد سازمان اوقاف و امور خیریه به دلیل توهین به رئیس این سازمان در کامنت های یکی از پست هایم، دوباره مرا محکوم کرد و این بار به خاطر هتک حیثیت و شئون روحانیت برایم حکم خلع لباس دائم روحانیت صادر کرد.

۲. دادگاه ویژه روحانیت در حکم تجدید نظر در پرونده دانشگاه الزهرا با عنوان اتهامی ممانعت از حق با ذی حق نشان دادن افرادی که ذی حق نیستند دوباره محکوم به جزای نقدی کرد.

پ.ن: اینجانب صرفا نوشته بودم مهدی خاموشی برادرزاده علی نقی است و در کامنت ها به او توهین شده بود.

پ.ن۲: لازم به ذکر است آقای دهقان، نماینده ادوار مجلس، وزیر وقت راه و ترابری و بسیاری از تشکل‌ های دانشجویی و وکلای دیگر و حتی آقای رئیسی به نحو تلویحی، مردم خانه های کارگری ده ونک را ذی حق می‌ دانستند و مشکل این بود که ابتدا بنده اطلاع رسانی کردم.»

مهدی صدر الساداتی کیست؟

سید مهدی صدر الساداتی متولد ۱۳۶۶ در قم و فارغ التحصیل حوزه است. برادر وی، سید روح الله صدر الساداتی نیز نماینده هرمزگان و عضو شورای نگهبان است. سید مهدی داماد آیت‌ الله مدرسی یزدی عضو فقهای شورای نگهبان بوده و در یکی از موسسات حوزوی به کار پژوهشی مشغول است.

عمده ی شهرت صدر الساداتی را می توان به خاطر افشاگری علیه آقازاده ها دانست. نام وی زمانی بر سر زبان ‌ها افتاد که با انتشار عکس هایی از زندگی لاکچری فرزندان برخی مسئولین از جمله پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا و همچنین عروسی لاکچری پسر سفیر ایران در هلند به حوزه ی عدالت خواهی ورود کرد.

سید مهدی صدرالساداتی خلع لباس شد

اوج اقدامات سید مهدی صدر الساداتی به ماجرای ده ونک برمی ‌گردد؛ زمانی که دانشگاه الزهرا اقدام به تملک برخی خانه‌ های این منطقه کرد و صدر الساداتی و ساکنان ده ونک مدعی بودند زمین این خانه‌ ها قبل تر به ساکنان آن واگذار شده است.

بیشتر بخوانید:

اعترافات منشی روحانی قلابی و ادمین صفحه اینستاگرامی طرفداران بهنوش بختیاری

۴ نظر

ورود

  • فوآد بهمن ۶, ۱۴۰۰

    ظاهرا خودشون هم قبول دارند که عدالت خواهی و روحانیت باهم سازگار نیستند و یا باید عدالت خواهی رو کنار بگذاری یا روحانی بودن رو.

  • محمد بهمن ۶, ۱۴۰۰

    اینا به خودشون هم رحم نمیکنند چه برسه به مردم

  • ۱۲۴ بهمن ۹, ۱۴۰۰

    حالا باید بره کارگری