زشت ترین زن دنیا

زشت ترین زن دنیا

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

والاسکویز دختر ۲۳ ساله اهل ایالات متحده گرفتار بیماری مرموزی است که تنها ۲ نفر دیگر در جهان به آن مبتلا هستند. این بیماری سبب شده بدن این دختر هرگز چربی ذخیره نکند و عضله‌ای نسازد. در نتیجه هیچگاه به وزن او اضافه نمی‌شود. متاسفانه علاوه بر این ها یک چشم او نابینا و چشم دیگرش کم بینا می‌باشد. اسپانسر این مقاله وبسایت گردشگری لحظه آخر است، که طی یک دهه فعالیت در زمینه تور و گردشگری بسیار خوش درخشیده است.

زشت ترین زن دنیا کیست؟

والاسکویز با وجود تمام مراقبت‌های پزشکی، تنها ۲۶ کیلو گرم وزن دارد و مصرف ۶ وعده غذایی در روز و استفاده از ویتامین های مختلف و قرص آهن باز هم ذره‌ای چربی در بدنش وجود ندارد. شاید گاهی اوقات، برای خلاصی از این بیماری،  به خودکشی فک کرده باشد، شاید بار‌ها ناامید شده و به زمین و زمان بد بگوید و گله کرده، گریه کرده و از خدا خواسته تا از این شرایط راحتش کند. اما والاسکوئز به این سادگی ها نا امید نشد.او از یک جایی به بعد به این نتیجه رسید که حق زندگی دارد و پذیرفت نمی‌تواند تقدیرش را تغییر دهد، اما میتواند نگاه مردم را عوض کند.

موفقیت های والاسکویز

بعد از انتشار کتاب اولش  با استقبال خیلی خوبی روبه رو شد و در حال حاضر روی جلد دوم کتاب خود کار می‌کند.  والاسکویز در این کتاب، جملات مثبت و ماندگار بزرگان را گرد آوری کرده است. زیرا به گفته خودش، با همین جملات زندگی اش را نجات داد و یاد گرفت چگونه به زندگی نگاه کند. مانند جمله‌ای که به او آموخته باید برای جبران زشتی خودش، به زیبایی درونش بپردازد.

زشت ترین زن دنیا کیست؟

این دخترموفق در ۲۳ سالگی و به مدت زمان ۷ سال، بیش از ۲۰۰ کارگاه آموزشی را پایه گذاری کرده است. این کارگاه‌ها به قدری کاربردی و مفید هستند که افراد بسیاری جذب شدند. هرکدام از آن‌ها که از کارگاه بیرون می‌روند تبدیل به یک بلندگوی تبلیغاتی می‌شوند و سایرین را برای رفتن به این دوره و کارگاه‌ها ترغیب می‌کنند. او توانسه از طریق این کارگاه ها، با خانواده‌های زیادی ارتباط برقرار کند و به آن‌ها بیاموزد که به چه صورت مشکلات را برای دیگران، تعریف کنند و به راه حل‌های دیگران گوش بدهند. او به آن ها یاد می‌دهد که تغییر کنند و از آنچه هستند فاصله بگیرند تا بتوانند زندگی بهتر و شاد تری را تجربه کنند.  والاسکویز در حال حاضر، دارای پست کارشناسی ارشد در رشته ارتباطات دانشگاه تگزاس است. همچنین در یک انجمن خیریه مشغول به کار است و برای بچه‌های بی سرپرست یا بدسرپرست، مواد غذایی و لباس تهیه می‌کند.

ترسناک‌ترین و زشت ترین دختردنیا

دنیس انر اهل میشیگان آمریکا و متولد ۲۷ آگوست ۱۹۵۸ می باشد. او در دوران کودکی به گربه علاقه بسیاری داشت و در سن نوجوانی و جوانی این علاقه روز به روز بیشتر شد. در حال حاضر او ۵۲ سال دارد و دارای چهره عجیب و وحشتناکی است. زیرا طی سال های گذشته دست به تغییر چهره خود زده و هزاران دلار برای این تغییر چهره صرف کرده تا با جراحی های زیاد و سنگین کاملا شبیه ببر بشود.

زشت ترین زن دنیا کیست؟

قبیله زشت ترین زنان دنیا

قبیله‌ای که برای زیبا شدن باید سوراخ بزرگ لب و عاج بزرگ در گوش داشته باشند. به زنان این قبیله لقب زشت‌ترین زن دنیا را داده اند. زنان این قبیله عجیب و غریب هر شش ماه دکمه بزرگتری جانشین می کنند و در هفده یا هجده سالگی که قطر دکمه ها به هشت سانتیمتر می رسد و تحمل وزن آن برای لب دختران سخت است دکمه هایی از جنس چوب که بسیار سبک بوده را به جای دکمه های عاج قرار میدهند. پس از مدتی این دکمه ها را نیز عوض کرده و دکمه های بزرگتری را انتخاب می‌کنند. این روند آنقدر ادامه پیدا میکند تا همانطور که در عکس مشاهده می‌کنید در چهل سالگی دکمه لب آن ها به اندازه یک نعلبکی میرسد. انجام این کار برای زنان با درد و ناراحتی بسیاری همراه است و تنها هدف آنها برای تحمل این حجم از درد صرفا بخاطر جلب توجه مردان است. زیرا در این قبیله دختر یا زنی جذاب است که لب بزرگتری داشته باشد. سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا توسط تور مسافرتی، به کشورهای آفریقایی و آمریکای جنوبی سفر می‌کنند تا قبایل مختلف را از نزدیک ببینند و با آداب و رسوم عجیب و غریب آنها بیشتر آشنا بشوند.

زشت ترین مرد دنیا

گودفری باگوما به عنوان زشت ترین مرد جهان شناخته میشود. او در گذشته یک کفاش بود ولی بخاطر چهره زشت و عجیبش در بسیاری از فعالیت‌ها دعوت شده و از این راه درآمد خوبی به دست آورد.
پینه‌دوز ۴۷ ساله در ۱۰ سالگی‌اش با حالت پف‌آلود و التهابی در گونه‌هایش مواجه شد، او نگران بود که این وضعیت، منجر به مشکل پوستی صورتش بشود، اما اصلا تصور نمی‌کرد که بیماری‌اش بسیار جدی تر از این حرفا باشد و همه زندگی‌اش را تحت تأثیر قرار بدهد.
به تدریج بیماری او پیشرفت کرد و سبب شد تا  در شکل استخوان‌های صورت، تنه و اندام‌هایش تغییراتی رخ دهد. او در نوجوانی صاحب یک قیافه عجیب و غریب شد و از ترس تحقیر و تمسخر توسط دیگران منزوی و خانه نشین شد.
در حال حاضر او ۴۷ سال سن دارد و تا چندی پیش بیماری‌اش قابل تشخیص نبود. تا اینکه او در مسابقه عجیب و غریب‌ترین مرد اوگاندا شرکت کرد، برنده شد و همین امر سبب معروفیت گودفری شد.
او بعد از رسیدن به شهرت تصمیم گرفت از استعداد خوانندگی‌اش استفاده کند و تبدیل به یک خواننده پاپ شود. خوشبختانه در این مسیر گام‌های خوبی برداشت و ویدئوهایش در حال حاضر در یوتیوب حدود ۳۰۰ هزار نفر بازدیدکننده دارد. سرانجام بیماری او توسط یکی از پزشکان بیمارستان  Mbarara مورد بررسی قرار گرفت. دکتر تونی ویلسون که با توجه به تغییر شکل جمجمه و استخوان‌های قفسه سینه؛ از او MRI به عمل آورد و آزمایشات تکمیلی بسیاری انجام داد. او بالاخره متوجه شد که این فرد به بیماری فیبرودیسپلازی یا به عبارت دقیق‌تر فیبرودیسپلازی استخوانی‌شونده پیشرونده FOP مبتلا است. در حال حاضرمتأسفانه این بیماری درمان قطعی نداشته و تلاش برای اصلاح جراحی بدشکلی‌ها می‌تواند خطرساز باشد. زیرا باعث تحریک استخوان‌سازی مجدد در اطراف موضع جراحی می‌شود و همچنین  مشکلات بیهوشی در این بیماران وجود دارد.

زشت ترین زن دنیا کیست؟

زشت ترین حیوان دنیا

در میان ۱۱ نامزد که لایق این عنوان بودند، بلاب ماهی (blobfish) برنده شد. سپس انجمن محافظت از حیوانات زشت تأسیس شده است تا به معرفی حیواناتی بپردازد که نیاز به محافظت دارند. به خصوص آنهایی که از لحاظ ظاهری به زیبایی پاندا یا فیل آفریقایی نیستند.
بلاب ماهی بدترین ظاهر و چهره را در میان حیوانات دنیا دارد و خطر انقراض او را تهدید میکند. بلاب ماهی بخاطر چهره‌اش، لقب بدبخت ترین و درمانده ترین حیوان را کسب کرد. این ماهی در عمق ۹۰۰ متری آب زندگی می کند و به همین خاطر زیاد جلوی چشم انسان ها نیست. اما ماهیگیری در آبهای عمیق باعث شد تا این گونه ماهی بالاخره کشف شود. علیرغم اینکه بلاب ماهی خوردنی نیست، ولی در همان عمقی زندگی می کند که خرچنگ و میگو زندگی می کنند.

۲۵ نظر

ورود

 • H فروردین ۲۶, ۱۴۰۱

  واقعا متاسفم که اینطور فکر میکنی این زن هیچ هم زشت نیست دنیا بهش یه معذرت خواهی بدهکاره

 • یاسمین اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  واقعا متاسفم

 • Maedeh خرداد ۳, ۱۴۰۱

  براتون متاسفم ایشون خیلی هم خوشگلن این افکار شما هست که زشته خجالت بکشین

 • پارسا خرداد ۴, ۱۴۰۱

  اتفاقا این زن خوشگل ترین زن دنیاست

  • نیکی خرداد ۲۰, ۱۴۰۱

   من این سرچ رو تو اینستا دیدم و اومدم بگم زشت ترین ادم اونیه که خون هزاران نفر و میریزه ازادی و شادی رو از مردمش صلب میکنه اونیه که هزارتا کار بد میکنه و شما فقط به خاطر قیافه ادما میگین زشتن که خودشون هم تو انتخابش نقشی نداشتن
   لطفا برین باطنتونو درست کنین چون اصلا قشنگ نیست و درست به این قضیه فکر کنین و این خانم با این همه موفقیت و چیزایی که خودش انتخاب کرده واقعا ستودنیه

 • M خرداد ۸, ۱۴۰۱

  من واقعا از قیافه این زن خوشم اومده و واقعا حق اینو نداره که به زشت ترین دختر دنیا تو گوگل باشه این زن واقعا زیباست 🙂

 • ...e خرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  تو با فکر پوچ و احمقانه ای که داری قطعا لقب زشت ترین انسان روی زمین رو میگیری قبل از این دختر زیبا تو باید اسمت اول لیست باشه

 • نگین ۱ خرداد ۲۰, ۱۴۰۱

  واقعا خیلی زشته که بهش بگید زشت
  متاسفم براتون

 • Nadiya خرداد ۲۰, ۱۴۰۱

  این زن فقط ۱۷ سالش بود که ویدیو آپلود کرد خدای مهربان هر انسانیو زیبا افریده کسی حق نداره لقب زشت بودن به کسی بده چه بسا این زن قلب مهربونی داره

 • ariana خرداد ۲۰, ۱۴۰۱

  واقعا نمیفهمم
  چرا بهش میگیم زشت
  مگه دست خودش بوده چه شکلی باشه؟:)
  خانواده
  شکل و قیافه
  علایق
  جایی که زندگی میکنی
  وزن:)
  بنظر من نباید کسی
  رو بخاطر اینا مسخره کنیم
  #نه_به_نژاد_پرستی

 • هیچکی خرداد ۲۱, ۱۴۰۱

  خودتون زشتین که به دیگران لغب زشت رو میدید

  • مریم ملکزیی اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۲

   تو حق نداری کسی رو بخاطر قد وزن و صورتش مسخره کنی چون اون داخلش هیچ نقشی نداشته!
   ولی اون میتونه تورو بخاطره شعورت مسخره کنه!
   چون کاملا دست خودته‌.‌..🙂

 • رضا خرداد ۲۸, ۱۴۰۱

  هیچ موجودی در این جهان زشت نیست تنها چیزی که ما انسانها باعث میشه که چیزی رو زشت ببینیم زاویه‌ی دید ما نسبت به اون موضوعه

 • رها تیر ۲, ۱۴۰۱

  همه افریده های خدا زیبا هستند به نظرم نباید روی چیزی لقب <> بگذاریم و دلشو بشکنیم

 • نیکا اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۲

  به نظر من این زن خیلی هم زیباست و هرکسی هم که میگه زشته واقعا براش متاسفم امیدوارم که این خانم زیبا موفقیت های بیشتری به دست بیاره

 • یسنا اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۲

  به نظر من خیلیم خوشگله فقط تفکر و مغز شماهایی که میگین این ادم زشته مشکل داره و زشته وگرنه هر ادمی خوشگله و هیچی زشت نیس زیبایی واقعی درون ادماست نه به چهره🙂❤

 • Mandana خرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  …ب کسی نیومده به شما چه این زن قیافش چشکلیه؟؟؟ مطمئنم ی دهه نودی اومده اون پشت داره زر زر میکنه اگه هم دهه ۸۰ باشه ما اینشکلی نیستیم.

 • آرمی فوراور💜 خرداد ۲۸, ۱۴۰۲

  ب تو چ ک این زن چطوره اتفاقن این خانمه خیلییییی خوشگله این تویی ک زشتی هم خدت زشتی هم افکارت زشته حالاهم امیدوارم فهمیده باشی ک وقتی همه بهت هیت بدن چ حالی داره این زن قشنگترین زن دنیاست❗

 • ماهان تیر ۱۱, ۱۴۰۲

  این دختر زشته اما تابه حال دختری به زیبایی این ندیدم واقعا قیافش خیلی خوبه

 • ممرضا آبان ۴, ۱۴۰۲

  چرا فکر میکنید زشتن؟ واقعا هیچکس زشت نیست، ذات و باطن مهمه که اینا باطنشون از همه زیباتره

 • میم اسفند ۲۴, ۱۴۰۲

  واقعا چرا دارید با معیار های سطحیه زیبایی یه انسان رو قضاوت می کنید
  مراقب دلش باشید حرفاتون روی روحیاتش تاثیر میزاره