نعیمه نظام دوست: هیچ خواستگاری ندارم + ویدئو

نعیمه نظام دوست: هیچ خواستگاری ندارم + ویدئو

نعیمه نظام دوست ، بازیگر مشهور در برنامه خندوانه گفت خواستگاری نداشته و از شرط عجیبش برای ازدواج گفت.

نظام دوست مهمان جدیدترین قسمت از برنامه خندوانه بود.

در بخشی از این گفتگو صحبت از ازدواج و خواستگاری به میان آمد و نعیمه نظام دوست که مجرد است از ماجرای اولین و آخرین خواستگار زندگی خود گفت.

نظام دوست گفت وقتی اولین خواستگار زندگی اش آمد سوم راهنمایی بود و او به پدرش گفت که می خواهد درسش را ادامه دهد و حالا قصد ازدواج ندارد. پدر نظام دوست قبول کرد که دیگر تا زمانی که دخترش نخواسته، خواستگاری به خانه ی آن ها نیاید اما واقعاً دیگر هیچ خواستگاری برای نعیمه نظام دوست نیامد و اینگونه شد که اولین خواستگار او به آخرین آن هم بدل شد. او همچنین گفت خواهرهایش ازدواج کرده اند و تنها دختر مجرد خانواده است.

نظام دوست از شرط جالب خود برای ازدواج هم گفت.

او گفت ترس خیلی زیادی از سوسک دارد به همین خاطر یکی از شرط های او برای ازدواج این است که همسرش از سوسک نترسد تا اگر سوسکی در خانه پیدا شد بتواند آن را بُکُشَد!

چندی قبل در فضای مجازی شایعاتی درباره ی ازدواج نعیمه نظام دوست با داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) مطرح شده بود.

نظام دوست در لایوی اینستاگرامی با خنده در اینباره گفت: «این موضوع پورنگ چیه در فضای مجازی راه انداختید؟ عمو پورنگ دوست و همکار عزیز منه، ما با هم ازدواج نکردیم. لطفاً از این شایعات بد دست بردارید. ایشون برادر منه، عزیز منه، پسر منه، ولی شوهرم نیست.»

نعیمه نظام دوست، متولد سال ۱۳۵۳ در تهران است و دیپلم علوم تجربی و فوق دیپلم تصویربرداری دارد.

از سال ۷۰ کار بازیگری را در گروه‌ های آزاد تئاتر آغاز کرد. سپس با مجموعه ی «نوروز ۷۲» به کارگردانی داریوش کاردان وارد تلویزیون شد. اولین تجربه ی سینمایی او در سال ۸۶ با فیلم سینمایی «توفیق اجباری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی رقم خورد. او در سال ۹۲ به خاطر بازی اش در فیلم سینمایی «شهدخت، پرویز و دیگران» نامزد جایزه ی بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سی و دومین جشنواره فجر شد.

نعیمه نظام دوست ۳ خواهر دارد و خود فرزند سوم خانواده است.

به گفته ی خودش، در کنار کار بازیگری، یک مزون کوچک لباس هم دارد تا محل درآمدی برایش باشد.

نظام دوست درباره ی اضافه وزن خود گفته چاقی او ارثی نیست بلکه یکباره و به دلیل مصرف کورتون به وجود آمد. او چند سال قبل به دلیل یک بیماری مجبور به مصرف کورتون شده بود که همین مسأله به افزایش وزن او منجر گشت. به گفته ی نظام دوست، پیش از این اتفاق او ۶۰ کیلوگرم وزن داشت. البته به اذعان خودش به پرخوری عصبی هم گرفتار است و به غذا خوردن اعتیاد دارد. او پس از سال ها درگیری با بیماری چاقی و امتحان کردن روش های مختلف برای لاغری، از جمله انواع رژیم ها، ورزش ها و عمل های جراحی، در نهایت در سال ۹۶ موفق شد با انجام عمل اسلیو معده، ۴۰ کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد.

نعیمه نظام دوست که تاکنون ازدواج نکرده، یک بار در مصاحبه ای علت ازدواج نکردن برخی بازیگران را شغل آن ها عنوان کرده بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • ارژنگ بهمن ۲۷, ۱۴۰۰

    واقعاً عجیبه که زن‌ها انتظار دارند آقایان زیر بار مهریه چند میلیاردی برند و بیان خواستگاری . مگه مردی دیوانه باشه که با شرط مهریه سه میلیارد تومانی تو ایران زیر بار ازدواج بره …

  • علی قارداش اسفند ۱, ۱۴۰۰

    خودم خواستگارت.