ستاره‌های سریال «سرخوشی» در واقعیت چند سال دارند؟

ستاره‌های سریال «سرخوشی» در واقعیت چند سال دارند؟

سریال سرخوشی (Euphoria) این روزها هوادارن زیادی به خصوص در میان نوجوانان پیدا کرده و تا کنون بیشترین توییت‌های مربوط به یک سریال را به خود اختصاص داده است. شاید برایتان جالب باشد بدانید بازیگران این سریال در دنیای واقعی چند سال سن دارند.

زندیا (Zendaya) در نقش رو بنت، دختر ۱۷ ساله معتاد به مواد مخدر

فصل اول Euphoria در سال ۲۰۱۹ اتفاق می‌افتد که رو در حال سپری کردن سال اول دبیرستان خود است. فصل دوم که پخش آن از ژانویه ۲۰۲۲ آغاز شد، رو را در همان سال تحصیلی و در جشن سال نو با دوستانش نشان می‌دهد.

زندیا در زندگی واقعی ۲۵ ساله است

این بازیگر که با بازی در مجموعه کمدی تکونش بده (Shake It Up) در کانال دیزنی به شهرت رسید، در سال ۲۰۱۷ به نقش آفرینی در مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) پرداخت و در نقش ام‌جِی در کنار تام هالند  (Tom Holland) بازی کرد. در سپتامبر ۲۰۲۰ زندیا برای بازی در فصل اول سریال سرخوشی با دریافت جایزه امی بهترین بازیگر زن یک سریال درام، تبدیل به جوان‌ترین برنده این جایزه مهم شد. او در آن زمان ۲۴ ساله بود.

هانتر شیفر (Hunter Schafer) نوجوان ۱۷ ساله نقش جولز وان

جولز در ابتدای فصل اول با پدرش که حضانت کامل او را به عهده دارد به حومه شهر نقل مکان می‌کند. با آشنایی جولز و رو این دو بلافاصله با یکدیگر پیوند نزدیکی برقرار می‌کنند.

شیفر، مدلی که به بازیگر تبدیل شد، ۲۳ سال دارد

شیفر خارج از حیطه بازیگری و کنشگری اجتماعی، علاقه زیادی به مد دارد و پیش از این بر سکوی نمایش برندهای معروف نظیر کریستین دیور رفته است. خارج از صحنه نمایش، او و زندیا در زندگی واقعی نیز دوستان نزدیکی هستند.

جیکوب الوردی (Jacob Elordi) در نقش نِیت جیکوبز، بازیکن خط حمله سال آخری

نِیت یک جوان ۱۸ ساله خشن است که به عنوان تازه نفس به تیم فوتبال مدرسه‌اش می‌پیوندد و تا پایان سال موفق می‌شود کاپیتان شود. او پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود ایفای این نقش سمی و دغل‌باز بسیار برایش لذت‌بخش است.

الوردی با ۲۴ سال سن شش سال از کاراکتر خود در سریال بزرگ‌تر است

این بازیگر استرالیایی در سال ۲۰۱۸ با بازی در نقش نوآ فلین کمدی-رمانتیک غرفه بوسه (The Kissing Booth) به شهرت رسید و در قسمت‌های دوم و سوم آن نیز در کنار جوی کینگ  (Joey King) و جوئل کورتنی (Joel Courtney) به ایفای نقش پرداخت.

سیدنی سوئینی (Sydney Sweeney) در نقش کِیسی هاواردِ سال آخری

پدر و مادرش درست یک شب قبل از اینکه کیسی کلاس نهم را شروع کند، از هم جدا شدند. او دوست نداشت تنها بماند؛ برای همین با هرکس که ملاقات می‌کرد عاشقش می‌شد.

سوئینی در زندگی واقعی ۲۴ ساله است

این بازیگر ۲۴ ساله پیش از بازی در Euphoria در مجموعه‌هایی نظیر سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale) و چیزهای تیز (Sharp Objects) نقش‌آفرینی کرده بود و اخیرا در سریال کمدی-درام لوتوس سفید (The White Lotus) ظاهر شد.

مود آپاتو (Maude Apatow) در نفش لکسی هاوارد، خواهر کوچک کِیسی

لکسی و رو دوستان دوران بچگی هستند که جدا از هم بزرگ شدند. لکسی هرج و مرج پیرامون خود را به آرامی نظاره می‌کند و از آن به عنوان منبع الهامی برای نوشتن یک نمایش‌نامه درباره شرح حال خودش استفاده می‌کند. او احتمالا ۱۶ یا ۱۷ ساله است.

آپاتو در زندگی واقعی ۲۴ سال دارد

پدر او جاد آپاتو (Judd Apatow) کارگردان فیلم باردار (Knocked Up) و مادرش لزلی من (Leslie Mann) بازیگر است. آپاتو در فیلم‌هایی نظیر باردار و این است ۴۰ (This Is 40) هر دو به کارگردانی پدرش و ملت ترور (Assassination Nation) نیز ظاهر شده است.

الکسا دِمی (Alexia Demie) در نقش نوجوانی به نام مدی پِرِز

او بهترین دوست کیسی است و در فصل دوم این سریال ۱۸ ساله می‌شود. در طول هر دو فصل مدی رابطه‌ای پرفراز و نشیب با نیت دارد.

اطلاعات متناقضی درباره سن واقعی دمی وجود دارد

در مصاحبه‌ای که دمی در آگوست ۲۰۱۹ انجام داد، سن او ۲۴ سال ذکر شد. که با این حساب باید حالا ۲۷ سال سن داشته باشد اما در صفحه پروفایلش در IMDb تاریخ تولد او ۱۱ دسامبر ۱۹۹۰ است که او را به یک بازیگر ۳۱ ساله تبدیل می‌کند.

باربی فریرا  (Barbie Ferreira) در نقش یک دانش‌آموز دبیرستانی به نام کت هرناندز

او در گروه دوستان کسی و مدی است و در فصل اول به خاطر اندام درشتش با خود در کشمکش است.

فریرا در زندگی واقعی ۲۵ ساله است

فریرا ۲۵ ساله قبل از بازی در سریال سرخوشی به عنوان مدل برای خود نامی دست و پا کرده بود. او با برندهایی نظیر Aerie و American Eagles همکاری کرده است.

انگس کلاود (Angus Cloud) در نقش مورد علاقه هواداران، فِزکو

او ابتدا به عنوان دوست موادفروش رو معرفی شد. در فصل دوم داستان زندگی فز و اینکه چطور به فروشنده مواد مخدر تبدیل شده را می‌بینیم. سن انگس نامشخص است. کلاود می‌گوید ابتدا قرار بود در فصل اول کشته شود، اما سم لوینسون (Sam Levinson) کارگردان این سریال تصمیم گرفت او را نگه دارد.

سرخوشی اولین تجربه بازیگری حرفه‌ای کلاود  ۲۳ ساله است

او پیش از معروف شدن در مدرسه هنر اوکلند تحصیل می‌کرد. اما به جای بازیگری، در ساخت دکور و نورپردازی مشغول به فعالیت بود.

الجی اسمیت (Algee Smith) در نقش کریس مک‌کی دانشجوی سال اولی

مک‌کی یک ستاره فوتبال است که رکوردهای ایست هایلند را شکست و برای بازی در یک کالج ایالتی در ۳۰ مایلی خانه‌اش انتخاب می‌شود. اما در کالج برای دیده شدن تلاش می‌کند.

اسمیت در زندگی واقعی ۲۷ ساله است

او پیش از Euphoria در مینی سریال نسخه جدید داستان (The New Edition Story)، و فیلم‌های نفرتی که می‌کاری (The Hate U Give) و دیترویت (Detroit) نقش‌آفرینی کرده بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود