درخواست پلیس از مردم برای پیدا کردن کودک ربوده شده در شهر ری: «ماهور را پیدا کنید»

درخواست پلیس از مردم برای پیدا کردن کودک ربوده شده در شهر ری: «ماهور را پیدا کنید»

۱۸ آبان ماه. میدان مدرس شهر ری. ناگهان فریادهای زنی که از مردم یاری می طلبد توجه رهگذران و مغازه داران را به خود جلب می کند. زن فریاد می زند: «بچه‌ ام را دزدیدند. مردم کمکم کنید!» موضوع کودک ربایی بلافاصله به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران اعلام شده و تحقیقات برای یافتن کودک ربوده شده آغاز می شود.

زن در تحقیقات اولیه می گوید: «مدتی قبل، از شوهرم جدا شدم، اما پسرم به نام ماهور را نزد خودم نگه داشتم. در این مدت در بازار دستفروشی می ‌کردم. روز حادثه ۲ زن جوان به سراغم آمدند و یک لیوان چای تعارف کردند. وقتی چای را خوردم در حالی که پسر ۸ ماهه ‌ام در آغوشم بود از بازار بزرگ شهر ری تا میدان مدرس به راه افتادم و پیاده رفتم، آن ۲ زن هم کنار من حرکت می ‌کردند تا این که چند دقیقه بعد احساس کردم دست و پاهایم لمس شده و روی زمین افتادم. در همین حین ۲ زن جوان که صورت هایشان را با ماسک پوشانده بودند، کودکم را از آغوشم بیرون کشیده و به سرعت دور شدند.»

ماجرای ماهور کودک ربوده شده در شهر ری

سرهنگ مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، می گوید: «به دنبال اظهارات زن جوان، کارآگاهان جنایی به بازبینی دوربین ‌های مدار بسته اطراف محل حادثه پرداختند؛ در بازبینی دوربین‌ ها مشخص شد دو زن جوان داخل چای ماده ‌ای ریخته و به مادر کودک دادند و بعد از آن هم کودک ربایان ماهور را از آغوش مادرش دزدیده و از محل متواری شدند.»

سرهنگ نثاری می گوید که از روز حادثه کودک ربایی تا کنون ردیابی های پلیس برای یافتن پسربچه ادامه داشته اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

بازپرس شعبه هشتم دادسرای شهر ری با درخواست انتشار تصویر کودک ربوده شده در رسانه ها از مردم خواسته تا چنان چه فردی از محل نگهداری این کودک یا سرنوشت او اطلاعی دارد با پلیس ۱۱۰ یا اداره ی یازدهم پلیس آگاهی پایتخت به شماره ۵۱۰۵۵۵۱۱ تماس گرفته و یا به دادسرای شهر ری مراجعه کند.

بیشتر بخوانید:

اعترافات هولناک رئیس شبکه نوزاد ربایی در مشهد و تهران

یک نظر

ورود

  • علی اسفند ۳, ۱۴۰۰

    اولین بار که سنگ زدن شیشه ماشین یه شهروند عادی مرد دومین بار که سنگ زدن یه خانم فرزند شهید بود پلیس جدی شد …میخوام بگم چون این زن شهروند عادی دنبال بچه اش نگرده اگر خوانواده شهید باشه تمام دوربینا تا محل سکونت مجرم روئت میشه