درخواست مادر تام هالند از سازندگان مرد عنکبوتی برای وقت دستشویی بیشتر پسرش

درخواست مادر تام هالند از سازندگان مرد عنکبوتی برای وقت دستشویی بیشتر پسرش

تام هالند بازیگر اسپایدرمن می‌گوید مادرش یک بار با تهیه کنندگان فیلم مرد عنکبوتی تماس گرفت تا مطمئن شود که او در حین فیلمبرداری به اندازه کافی استراحت می کند.

در اپیزود «برنامه زنده با کلی و رایان»، بازیگر فیلم  سرزمین های ناشناخته یا Uncharted با مجریان این برنامه محبوب گفت و گو کرد و از دردسرهای پوشیدن لباس ابرقهرمانی گفت. او روایت کرد که چطور نداشتن زیپ برای لباس طراحی شده اسپایدرمن او را به ستوه آورده بود.

تام هالند در سرزمین ناشناخته

هالند، ۲۵ ساله، گفت: در اولین فیلم، به یاد دارم که این سکانس را روی یادبود واشنگتن فیلمبرداری می‌کردیم، و من چیزی حدود ۱۱ ساعت در روز را با لباس ابرقهرمانی می گذراندم که عملا قهرمان در آن محبوس است.

او ادامه داد: من جوان بودم و می خواستم همه را تحت تاثیر قرار دهم و نمی خواستم فکر کنند که به استراحت نیاز دارم. بنابراین هیچ شکایتی نمی کردم.

تام هالند در سرزمین ناشناخته

هالند گفت که این معضل را به مادرش گفته و ادامه داد: یادم می‌آید که در تماس‌های تلفنی روزانه‌ با مادرم  به او می‌گفتم: «مامان، من واقعاً در حال تقلا هستم، هر روز دارم کار می‌کنم، و چون این لباس سرهمی را می‌پوشم، نمی‌توانم به دستشویی بروم. مادر ش هم این موضوع را به تهیه کنندگان یعنی  ریپا و سیکرست گفت.

تام ادامه داد: دو روز بعد ریپا پیش من آمد و پرسید: “کلیه هایت چطوره؟” من از سوالش تعجب کردم. در نهایت او توضیخ داد که مادرم با او تماس داشته. در واقع مادرم با بزرگ ترین استودیوی ساخت فیلم جهان زنگ زد و گفت: «به پسرم بیشتر استراحت بده!»

تام هالند در سرزمین ناشناخته

از آن زمان هالند در دو فیلم فرانچایز ( مجموعه فیلم هایی که درباره یک شخصیت است) بازی کرد، «مرد عنکبوتی: دور از خانه» و «مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست». هالند همچنین در فوریه ۲۰۲۱  در فیلم گیلاس بازی کرد، که  آن جا هم با انتشار تصویری از خودش در نقش یک معتاد به مواد مخدر مادرش را حسابی خشمگین کرده بود.

اخیراً، هالند، که با زندایا کلمن بازیگر نقش مقابل خود در مرد عنکبوتی، نامزد کرده است در فیلم تازه اکران شده (Uncharted 2022) بازی می‌کند. فیلم سرزمین ناشناخته در کمپانی سونی ساخته شده و فیلمی ماجراجویی و در ژانر اکشن است. این فیلم محصول آمریکا و به زبان انگلیسی خواهد بود، که روبن فلیشر (Ruben Fleischer)  أن را کارگردانی کرده است.

بیشتر بخوانید:

رتبه بندی فیلم های فرانچایز مرد عنکبوتی ؛ کدام یک از ۹ اسپایدرمن از دیگران بهتر است؟

تدابیر امنیتی شدید فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» برای لو نرفتن نقش ویلم دفو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود