اصول تربیتی سختگیرانه و عجیبی که سلبریتی ها برای فرزندان خود دارند

اصول تربیتی سختگیرانه و عجیبی که سلبریتی ها برای فرزندان خود دارند

اگر قصد بچه دار شدن داشته باشید هرگز نمی توانید از قبل به طور کامل برای آن آماده شوید چون این کار بسیار دشوارتر از حد تصور ما است. بعضی پدر و مادرها هر چه جلوتر می روند یاد می گیرند و بعضی هم از اشتباهات دیگران درس می گیرند یا از توصیه های کارشناسان استفاده می کنند. سلبریتی ها هم هر قدر که به زعم ما ثروتمند بوده و فراغ بال داشته باشند، باز هم با همان چالش هایی مواجه می شوند که همه ی پدر و مادرها برای بزرگ کردن و تربیت فرزندان شان با آن ها دست و پنجه نرم می کنند.

در ادامه از اصول عجیبی خواهیم گفت که سلبریتی ها برای تربیت فرزندان خود دارند.

درو بریمور

درو بریمور خود در سن بسیار کم یعنی ۶ سالگی به شهرت رسید. او ۲ دختر ۹ و ۷ ساله دارد. درو بریمور بارها به صراحت اعلام کرده به فرزندان خود اجازه ی بازیگر شدن نمی دهد، دست کم تا زمانی که بزرگ نشده اند. او ترجیح می دهد که آن ها از کودکی خود لذت ببرند و در کانون توجه قرار نگیرند.

ژیزلی بینچنی

ژیزلی بینچنی از همسر خود تام بردی ۲ فرزند دارد و این زوج اعتقادی به پوشک ندارد و به جای آن از کهنه استفاده می کنند. آن ها ترجیح می دهند از روش های طبیعی درمورد بهداشت فرزندان خود استفاده کنند. بینچنی در خانه حواس جمع فرزندان خود است و هر زمان که به نظر برسد وقت دستشویی رفتن شان رسیده آن ها را به دستشویی می برد. یکی از فواید این کار این است که بنجامین، یکی از فرزندان آن ها در ۶ ماهگی می توانست خود به دستشویی برود.

کیت هادسون

کیت هادسون که ۳ فرزند دارد گفته شیوه ی تربیتش برای دخترهایش با شیوه ای که برای پسرش دارد، متفاوت است. او در مورد تربیت کوچک ترین دخترش سعی می کند که رویکردی «فاقد جنسیت» داشته باشد. او همچنین گفته: «همه ی دخترها دلشان نمی خواهد پرنسس شوند. بعضی هم دلشان می خواهد پادشاه باشند. و این از نظر من اشکالی ندارد!»

کیت وینسلت

کیت وینسلت ۳ فرزند دارد که حضور در همه ی شبکه های اجتماعی را برای آن ها ممنوع کرده است. او معتقد است: «شبکه های اجتماعی تأثیر بسیار زیادی بر اعتماد به نفس زنان جوان دارند و آن ها در شبکه های اجتماعی تنها کاری که می کنند این است که خود را به شکلی درمی آورند که دیگران دوست داشته باشند.» وینسلت همچنین اعتقاد دارد طلاق والدین برای بچه ها مفید است چون به آن ها یاد می دهد که مبارزه و تلاش کنند.

ویل و جیدا اسمیت

اسمیت ها یک قانون در خانواده شان دارند که آن قانون بی قانونی است. به گفته ی جیدا و ویل اسمیت آن ها تا جایی که ممکن بوده زندگی فرزندان شان را کنترل کردند. وقتی بچه هایشان کوچک بودند، به آن ها مفهومی به نام «دایره ی امن» را یاد دادند، یعنی جایی که بچه ها می توانستند بی پرده صحبت کنند و همه ی کارهایی که انجام داده بودند را بگویند و هر قدر هم که ممکن بود کارشان بد به نظر برسد، هیچ عواقب بدی برایشان نداشت.

هایدی کلوم

هایدی کلوم در ازای خوردن غذاهای سالم به بچه هایش رشوه می داد. او در اینباره گفته: «بعضی از بچه هایم از اسموتی هایی که صبح ها درست می کردم خوش شان نمی آمد به خاطر همین به آن ها گفتم هر بار که نوشیدنی شان را تمام کنند یک دلار به آن ها می دهم.» همه ی پول هایی که بچه ها می گرفتند در قلک شان پس انداز می شد.

کریستن بل

کریستن بل و همسرش شب هایی که دخترشان از خوابیدن خودداری می کند، در اتاقش را به رویش قفل می کنند. او دراینباره گفته: «وقتی داخل اتاقش رفت، در را به رویش قفل می کنیم و خودمان بیرون اتاق می ایستیم و می گوییم: “دوستت داریم، صبح باهم صحبت خواهیم کرد. ولی حالا وقت خواب است.” بعد از ۱۰ دقیقه خودش آرام می گیرد و بعدش مسلماً قبل از اینکه بخوابیم در اتاقش را باز می کنیم.»

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی می گوید یکی از کارهایی که هرگز انجام نمی دهد گریه کردن جلوی فرزندانش است. او گفته: «دوست ندارم بچه هایم نگرانم شوند. فکر می کنم خیلی مهم است که جلوی آن ها گریه نکنم. آن ها باید فکر کنند که همه چیز درست می شود حتی اگر خودتان از این بابت مطمئن نباشید.»

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ف اسفند ۱۱, ۱۴۰۰

    چه با شعور
    سلبریتی های ما به جای بچه دار شدن از سگ نگهداری می کنن ،